Περίοδοι Διοργάνωση Περιγραφή  
Επιλέξτε περιγραφή .....
 Περίοδος: 2015-2016 >> 
ΡΕΜΠΕΛΙΑΚΟΣ - RED HOT CHILI HOOPERS 67-52 17/07/2016
MAKRINO REBOUND - RED HOT CHILI HOOPERS 47-74 12/07/2016
ΡΕΜΠΕΛΙΑΚΟΣ - HEAT BC 80-53 10/07/2016
MINERS - HEAT BC 60-66 08/07/2016
MINERS - SUPERHONICS 68-51 05/07/2016
ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ - RED HOT CHILI HOOPERS 52-58 04/07/2016
ΡΕΜΠΕΛΙΑΚΟΣ - ROCKS B.C. 74-58 04/07/2016
DRAFTS - ROCKS B.C. 65-67 30/06/2016
ΡΕΜΠΕΛΙΑΚΟΣ - ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ 52-47 26/06/2016 Α1
MINERS - PICK N TROLL 54-50 26/06/2016 CHALLENGE LEAGUE
MAKRINO REBOUND - HALIA MAVERICKS 44-45 26/06/2016 CHAMPIONSHIP
MAKRINO REBOUND - DESPERADO 55-40 24/06/2016 CHAMPIONSHIP
EAST - HALIA MAVERICKS 38-46 24/06/2016 CHAMPIONSHIP
PICK N TROLL - LAZER 66-53 24/06/2016 CHALLENGE LEAGUE
RED HOT CHILI HOOPERS - ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ 55-68 24/06/2016 Α1
ΡΕΜΠΕΛΙΑΚΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ 68-35 24/06/2016 Α1
MINERS - ORLANDO TRAGIC 77-63 23/06/2016 CHALLENGE LEAGUE
LOS REBELS - DESPERADO 40-45 22/06/2016 CHAMPIONSHIP 3η αγωνιστική
REMAL MADRI - HALIA MAVERICKS 47-73 22/06/2016 CHAMPIONSHIP 3η αγωνιστική
DESPERADO - LOS REBELS 51-41 21/06/2016 CHAMPIONSHIP 2η αγωνιστική
ΤΟΥΒΛΕΙΚΕΡΣ - MAKRINO REBOUND 46-52 21/06/2016 CHAMPIONSHIP 2η αγωνιστική
MINERS - ΤΡΙΠΟΝΤΙΟΙ 67-62 20/06/2016 CHALLENGE LEAGUE 3η αγωνιστική
WAR GAMERS 2 - ΡΕΜΠΕΛΙΑΚΟΣ 57-71 20/06/2016 Α1 3η αγωνιστική
MINERS - ΤΡΙΠΟΝΤΙΟΙ 62-59 20/06/2016 CHALLENGE LEAGUE 1η αγωνιστική
PICK N TROLL - ΗΡΕΜΗ ΔΥΝΑΜΗ 58-48 20/06/2016 CHALLENGE LEAGUE 2η αγωνιστική
LOS REBELS - DESPERADO 50-48 19/06/2016 CHAMPIONSHIP 1η αγωνιστική
RED HOT CHILI HOOPERS - ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ 49-48 17/06/2016 Α1 2η αγωνιστική
ΧΩΜΑΤΑ - ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ 63-69 16/06/2016 Α1 1η αγωνιστική
ORLANDO TRAGIC - ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ 55-42 16/06/2016 CHALLENGE LEAGUE 3η αγωνιστική
ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ - NIKEA LIONS 84-75 16/06/2016
ΤΡΙΠΟΝΤΙΟΙ - MINERS 61-55 16/06/2016 CHALLENGE LEAGUE 2η αγωνιστική
EAST - READY 2 FIRE 48-38 15/06/2016 CHAMPIONSHIP 2η αγωνιστική
PICK N TROLL - ΗΡΕΜΗ ΔΥΝΑΜΗ 60-54 15/06/2016 CHALLENGE LEAGUE 1η αγωνιστική
WAR GAMERS 2 - ΡΕΜΠΕΛΙΑΚΟΣ 65-77 15/06/2016 Α1 1η αγωνιστική
HALIA MAVERICKS - REMAL MADRI 49-53 15/06/2016 CHAMPIONSHIP 2η αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ - ORLANDO TRAGIC 55-49 14/06/2016 CHALLENGE LEAGUE 2η αγωνιστική
C-DRIFTERS - ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ 67-74 14/06/2016 Α1 2η αγωνιστική
LAZER - SHOOTING STARS 58-35 14/06/2016 CHALLENGE LEAGUE 1η αγωνιστική
ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ - ΧΩΜΑΤΑ 73-39 13/06/2016 Α1 2η αγωνιστική
MAKRINO REBOUND - ΤΟΥΒΛΕΙΚΕΡΣ 55-65 13/06/2016 CHAMPIONSHIP 1η αγωνιστική
ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ - RED HOT CHILI HOOPERS 51-64 12/06/2016 Α1 1η αγωνιστική
ΡΕΜΠΕΛΙΑΚΟΣ - WAR GAMERS 2 54-65 12/06/2016 Α1 2η αγωνιστική
ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ - C-DRIFTERS 56-51 12/06/2016 Α1 1η αγωνιστική
REMAL MADRI - HALIA MAVERICKS 51-68 12/06/2016 CHAMPIONSHIP 1η αγωνιστική
ORLANDO TRAGIC - ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ 49-35 12/06/2016 CHALLENGE LEAGUE 1η αγωνιστική
READY 2 FIRE - EAST 61-64 12/06/2016 CHAMPIONSHIP 1η αγωνιστική
DRAFTS - ΗΡΕΜΗ ΔΥΝΑΜΗ 39-64 10/06/2016 CHALLENGE LEAGUE 3η αγωνιστική
C-DRIFTERS - ZEPPELIN 62-59 08/06/2016 Α1 3η αγωνιστική
HALIA MAVERICKS - ΤΕΜΠΕΛΕΗΚΕΡΣ 53-47 08/06/2016 CHAMPIONSHIP 1η αγωνιστική
PORTO MPAGAZ - WAR GAMERS 2 61-83 08/06/2016 Α1 2η αγωνιστική
ΧΩΜΑΤΑ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 61-50 07/06/2016 Α1 3η αγωνιστική
RED-DICOLO - ΤΡΙΠΟΝΤΙΟΙ 58-72 07/06/2016 CHALLENGE LEAGUE 2η αγωνιστική
ΜΠΙΡΙ ΜΠΙΡΙ - LOS REBELS 45-63 07/06/2016 CHAMPIONSHIP 2η αγωνιστική
ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ - DIRTUS BOLOGNA 64-55 07/06/2016 Α1 3η αγωνιστική
DRAFTS - ΗΡΕΜΗ ΔΥΝΑΜΗ 63-56 07/06/2016 CHALLENGE LEAGUE 2η αγωνιστική
CHICAGO TOOLS - MINERS 45-66 06/06/2016 CHALLENGE LEAGUE 2η αγωνιστική
ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΙ - LAZER 55-65 06/06/2016 CHALLENGE LEAGUE 3η αγωνιστική
WAR GAMERS 2 - PORTO MPAGAZ 66-61 06/06/2016 Α1 1η αγωνιστική
DIRTUS BOLOGNA - ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ 58-68 05/06/2016 Α1 2η αγωνιστική
ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ - ΤΙΡΙΝΙΝΙ 58-50 05/06/2016 Α1 3η αγωνιστική
GUNNERS - ORLANDO TRAGIC 40-58 05/06/2016 CHALLENGE LEAGUE 2η αγωνιστική
SHOOTING STARS - HEAT BC 64-63 05/06/2016 CHALLENGE LEAGUE 3η αγωνιστική
ΤΟΥΒΛΕΙΚΕΡΣ - ABALEIROS 58-43 04/06/2016 CHAMPIONSHIP 2η αγωνιστική
MINERS - CHICAGO TOOLS 82-53 04/06/2016 CHALLENGE LEAGUE 1η αγωνιστική
ZEPPELIN - C-DRIFTERS 66-62 04/06/2016 Α1 2η αγωνιστική
ΤΡΙΠΟΝΤΙΟΙ - RED-DICOLO 62-55 03/06/2016 CHALLENGE LEAGUE 1η αγωνιστική
NIKEA LIONS - ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ 53-54 03/06/2016 Α1 2η αγωνιστική
ΝΕΡΟΧΥΤΕΣ - ΡΕΜΠΕΛΙΑΚΟΣ 49-62 03/06/2016 Α1 2η αγωνιστική
HEAT BC - SHOOTING STARS 61-52 02/06/2016 CHALLENGE LEAGUE 2η αγωνιστική
ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ - ΤΙΡΙΝΙΝΙ 60-48 01/06/2016 Α1 2η αγωνιστική
BEER DRINKERS - PICK N TROLL 51-55 01/06/2016 CHALLENGE LEAGUE 2η αγωνιστική
GREEK BB MAMBAS - REMAL MADRI 44-60 01/06/2016 CHAMPIONSHIP 2η αγωνιστική
ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ - DIRTUS BOLOGNA 50-59 01/06/2016 Α1 1η αγωνιστική
LAZER - ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΙ 46-55 01/06/2016 CHALLENGE LEAGUE 2η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΩΜΑΤΑ 58-38 31/05/2016 Α1 2η αγωνιστική
ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ - NIKEA LIONS 59-47 31/05/2016 Α1 1η αγωνιστική
ΤΙΡΙΝΙΝΙ - ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ 56-54 30/05/2016 Α1 1η αγωνιστική
C-DRIFTERS - ZEPPELIN 52-46 29/05/2016 Α1 1η αγωνιστική
REMAL MADRI - GREEK BB MAMBAS 53-41 29/05/2016 CHAMPIONSHIP 1η αγωνιστική
SHOOTING STARS - HEAT BC 61-60 29/05/2016 CHALLENGE LEAGUE 1η αγωνιστική
LOS REBELS - ΜΠΙΡΙ ΜΠΙΡΙ 50-35 29/05/2016 CHAMPIONSHIP 1η αγωνιστική
ΧΩΜΑΤΑ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 68-56 29/05/2016 Α1 1η αγωνιστική
ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΙ - LAZER 57-61 29/05/2016 CHALLENGE LEAGUE 1η αγωνιστική
ΗΡΕΜΗ ΔΥΝΑΜΗ - DRAFTS 66-60 29/05/2016 CHALLENGE LEAGUE 1η αγωνιστική
SUPERHONICS - ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ 54-62 29/05/2016 CHALLENGE LEAGUE 1η αγωνιστική
PICK N TROLL - BEER DRINKERS 69-64 28/05/2016 CHALLENGE LEAGUE 1η αγωνιστική
EAST - ATHENS FINEST 61-51 28/05/2016 CHAMPIONSHIP 1η αγωνιστική
ΡΕΜΠΕΛΙΑΚΟΣ - ΝΕΡΟΧΥΤΕΣ 80-58 28/05/2016 Α1 1η αγωνιστική
ΤΡΙΠΟΝΤΙΟΙ - ZEPPELIN 71-73 27/05/2016
ORLANDO TRAGIC - GUNNERS 74-45 27/05/2016 CHALLENGE LEAGUE 1η αγωνιστική
NOTHING BUT NET - PORTO MPAGAZ 57-67 27/05/2016 Α1
DIRTUS BOLOGNA - ΡΕΜΠΕΛΙΑΚΟΣ 74-91 25/05/2016
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - CHICAGO TOOLS 44-46 25/05/2016 CHALLENGE LEAGUE
ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ - ΧΩΜΑΤΑ 55-42 25/05/2016
HAVANA RUM - RED-DICOLO 68-66 24/05/2016 Α2 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ 53-56 24/05/2016 Α1 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
ROCKS B.C. - PORTO MPAGAZ 59-62 23/05/2016 Α1
RED HOT CHILI HOOPERS - C-DRIFTERS 66-61 23/05/2016
LA STRIPERS - ΧΩΜΑΤΑ 43-54 22/05/2016 Α1 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
HEAT BC - K.M.C. BC. 49-41 22/05/2016
DIRTUS BOLOGNA - ATHENS SUPERGRUNGERS 75-64 19/05/2016 Α1 3ος όμιλος 18η αγωνιστική
ΤΙΡΙΝΙΝΙ - RED HOT CHILI HOOPERS 54-63 18/05/2016 Α1 3ος όμιλος 18η αγωνιστική
SUPERHONICS - MINERS 56-44 18/05/2016 Α2 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
ZEPPELIN - DIRTUS BOLOGNA 80-73 17/05/2016 Α1 3ος όμιλος 17η αγωνιστική
ROCKS B.C. - ATHENS SUPERGRUNGERS 70-57 16/05/2016 Α1 3ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΦΟΒΟΣ 76-69 16/05/2016 Α1 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ - HEAT BC 48-64 16/05/2016 Α2 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΤΑ ΣΦΥΡΙΑ - DRAFTS 52-49 15/05/2016 Α2 3ος όμιλος 12η αγωνιστική
ONE LOVE B.C. - CHICAGO TOOLS 48-59 15/05/2016 Α2 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
MAKRINO REBOUND - LOS REBELS 67-51 15/05/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
SHOOTING STARS - ΤΡΙΠΟΝΤΙΟΙ 61-58 15/05/2016 Α2 3ος όμιλος 12η αγωνιστική
WAR GAMERS 2 - CLEVELAND PARALIERS 86-46 14/05/2016 Α1 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
RED-DICOLO - MINERS 35-70 13/05/2016 Α2 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
VICTORIOUS - RAPTORS 110-89 13/05/2016 Α1 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΡΟΧΥΤΕΣ 56-74 13/05/2016 Α1 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - DRAFTS 52-55 13/05/2016 Α2 3ος όμιλος 18η αγωνιστική
ΤΕΜΠΕΛΕΗΚΕΡΣ - ΤΟΥΒΛΕΙΚΕΡΣ 62-60 13/05/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
GREEK BB MAMBAS - DESPERADO 48-51 13/05/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
PORTO MPAGAZ - ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ 58-59 11/05/2016 Α1 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
RED HOT CHILI HOOPERS - ΤΙΡΙΝΙΝΙ 52-69 11/05/2016 Α1 3ος όμιλος 9η αγωνιστική
NIKEA LIONS - ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ 49-59 11/05/2016 Α1 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
LAZER - HEAT BC 57-48 10/05/2016 Α2 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
LA STRIPERS - VICTORIOUS 60-100 10/05/2016 Α1 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
ΡΕΜΠΕΛΙΑΚΟΣ - DIRTUS BOLOGNA 64-60 10/05/2016 Α1 3ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΞΕΦΤΙΛΑΙΖΕΡΣ - ΤΡΙΠΟΝΤΙΟΙ 41-52 10/05/2016 Α2 3ος όμιλος 9η αγωνιστική
MYREMA STATE WARRIOS - ATHENS FINEST 31-66 10/05/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
MINERS - ΗΡΕΜΗ ΔΥΝΑΜΗ 54-47 09/05/2016 Α2 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
LAZERS - ABALEIROS 56-51 09/05/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
ZEPPELIN - ROCKS B.C. 59-55 09/05/2016 Α1 3ος όμιλος 18η αγωνιστική
CHICAGO TOOLS - ΔΟΥΡΟΥΤΗ 49-37 08/05/2016 Α2 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
LA STRIPERS - PORTO MPAGAZ 38-48 08/05/2016 Α1 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ORLANDO TRAGIC - ONE LOVE B.C. 88-38 08/05/2016 Α2 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - WAR GAMERS 2 63-85 08/05/2016 Α1 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
REMAL MADRI - READY 2 FIRE 51-70 08/05/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΜΠΙΡΙ ΜΠΙΡΙ - MAKRINO REBOUND 49-50 08/05/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 1η αγωνιστική
PICK N TROLL - ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ 56-37 08/05/2016 Α2 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
RAPTORS - ΧΩΜΑΤΑ 43-47 08/05/2016 Α1 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
ΤΑ ΣΦΥΡΙΑ - BEER DRINKERS 40-49 08/05/2016 Α2 3ος όμιλος 18η αγωνιστική
GUNNERS - HAVANA RUM 76-74 08/05/2016 Α2 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
C-DRIFTERS - NOTHING BUT NET 61-49 08/05/2016 Α1 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
SUPERHONICS - ΣΟΥΒΛΕΗΚΕΡΣ 49-41 08/05/2016 Α2 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
Γ.Α.Σ.Τ. - ΕΡΜΗΣ 72-62 07/05/2016 Α1 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
SHOOTING STARS - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ 69-52 06/05/2016 Α2 3ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΤΡΙΠΟΝΤΙΟΙ - ΞΕΦΤΙΛΑΙΖΕΡΣ 56-33 06/05/2016 Α2 3ος όμιλος 18η αγωνιστική
ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ - VICTORIOUS 56-54 05/05/2016 Α1 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
HEAT BC - ONE LOVE B.C. 76-62 26/04/2016 Α2 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
Γ.Α.Σ.Τ. - VICTORIOUS 44-64 26/04/2016 Α1 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
NOTHING BUT NET - ΑΦΟΒΟΣ 81-73 25/04/2016 Α1 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ - ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ 45-57 25/04/2016 Α1 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
ATHENS SUPERGRUNGERS - ROCKS B.C. 36-47 25/04/2016 Α1 3ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ - ΧΩΜΑΤΑ 57-72 25/04/2016 Α1 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
PORTO MPAGAZ - NIKEA LIONS 49-45 25/04/2016 Α1 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΤΑ ΣΦΥΡΙΑ 46-41 24/04/2016 Α2 3ος όμιλος 8η αγωνιστική
C-DRIFTERS - ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ 48-55 24/04/2016 Α1 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
LA STRIPERS - RAPTORS 49-61 24/04/2016 Α1 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
WAR GAMERS 2 - ΝΕΡΟΧΥΤΕΣ 93-95 24/04/2016 Α1 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΔΟΥΡΟΥΤΗ - ONE LOVE B.C. 75-67 24/04/2016 Α2 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΙ - DRAFTS 41-42 24/04/2016 Α2 3ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΞΕΦΤΙΛΑΙΖΕΡΣ - SHOOTING STARS 56-67 24/04/2016 Α2 3ος όμιλος 17η αγωνιστική
PICK N TROLL - K.M.C. BC. 58-45 24/04/2016 Α2 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΤΙΡΙΝΙΝΙ - ΡΕΜΠΕΛΙΑΚΟΣ 74-79 24/04/2016 Α1 3ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ - Γ.Α.Σ.Τ. 62-64 24/04/2016 Α1 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
MINERS - HAVANA RUM 56-48 24/04/2016 Α2 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΣΟΥΒΛΕΗΚΕΡΣ - BOOM SHAKALAKA 46-30 24/04/2016 Α2 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
LOS REBELS - READY 2 FIRE 43-74 23/04/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
CHICAGO TOOLS - ORLANDO TRAGIC 39-56 23/04/2016 Α2 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
EAST - MAKRINO REBOUND 57-65 23/04/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΜΠΙΡΙ ΜΠΙΡΙ - LAZERS 50-47 22/04/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
SUPERHONICS - ΗΡΕΜΗ ΔΥΝΑΜΗ 69-64 22/04/2016 Α2 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΔΟΥΡΟΥΤΗ - PICK N TROLL 45-67 20/04/2016 Α2 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
ONE LOVE B.C. - HEAT BC 58-66 20/04/2016 Α2 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΧΩΜΑΤΑ - ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ 53-44 20/04/2016 Α1 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΣΟΥΒΛΕΗΚΕΡΣ - MINERS 35-63 20/04/2016 Α2 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
ROCKS B.C. - ΤΙΡΙΝΙΝΙ 51-57 18/04/2016 Α1 3ος όμιλος 16η αγωνιστική
ZEPPELIN - RED HOT CHILI HOOPERS 58-52 18/04/2016 Α1 3ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ - ΝΕΡΟΧΥΤΕΣ 63-53 17/04/2016 Α1 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
K.M.C. BC. - LAZER 46-56 17/04/2016 Α2 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
CLEVELAND PARALIERS - C-DRIFTERS 47-82 17/04/2016 Α1 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
WAR GAMERS 2 - NOTHING BUT NET 71-76 17/04/2016 Α1 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΜΠΙΡΙ ΜΠΙΡΙ - GREEK BB MAMBAS 31-70 17/04/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
BEER DRINKERS - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ 44-34 17/04/2016 Α2 3ος όμιλος 16η αγωνιστική
READY 2 FIRE - BULLETS 47-33 17/04/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΙ - ΤΡΙΠΟΝΤΙΟΙ 61-55 17/04/2016 Α2 3ος όμιλος 7η αγωνιστική
DRAFTS - SHOOTING STARS 57-67 17/04/2016 Α2 3ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΤΟΥΒΛΕΙΚΕΡΣ - REMAL MADRI 53-57 17/04/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ABALEIROS - HALIA MAVERICKS 38-48 17/04/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
EAST - LAZERS 46-37 17/04/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
LOS REBELS - ΤΕΜΠΕΛΕΗΚΕΡΣ 43-69 16/04/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΧΩΜΑΤΑ - ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ 68-52 15/04/2016 Α1 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
GUNNERS - RED-DICOLO 75-49 15/04/2016 Α2 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΙ - DRAFTS 40-45 15/04/2016
LA STRIPERS - NIKEA LIONS 68-72 15/04/2016 Α1 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
CHICAGO TOOLS - ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ 42-45 15/04/2016 Α2 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
DIRTUS BOLOGNA - ΤΙΡΙΝΙΝΙ 65-81 12/04/2016 Α1 3ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ - VICTORIOUS 66-65 12/04/2016 Α1 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
NIKEA LIONS - Γ.Α.Σ.Τ. 61-56 11/04/2016 Α1 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΑΦΟΒΟΣ - CLEVELAND PARALIERS 68-42 11/04/2016 Α1 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
HALIA MAVERICKS - ΜΠΙΡΙ ΜΠΙΡΙ 62-53 11/04/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
GUNNERS - SUPERHONICS 53-52 10/04/2016 Α2 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
DRAFTS - ΞΕΦΤΙΛΑΙΖΕΡΣ 38-56 10/04/2016 Α2 3ος όμιλος 15η αγωνιστική
HEAT BC - ΔΟΥΡΟΥΤΗ 72-57 10/04/2016 Α2 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ONE LOVE B.C. - LAZER 47-58 10/04/2016 Α2 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ - K.M.C. BC. 70-64 10/04/2016 Α2 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΙ - BEER DRINKERS 56-30 10/04/2016 Α2 3ος όμιλος 15η αγωνιστική
WAR GAMERS 2 - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 65-73 10/04/2016 Α1 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
LAZERS - MYREMA STATE WARRIOS 35-31 10/04/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
ΝΕΡΟΧΥΤΕΣ - C-DRIFTERS 64-61 10/04/2016 Α1 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΤΕΜΠΕΛΕΗΚΕΡΣ - EAST 44-59 10/04/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
NOTHING BUT NET - ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ 55-61 10/04/2016 Α1 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
REMAL MADRI - ABALEIROS 44-38 10/04/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
ΤΑ ΣΦΥΡΙΑ - ΤΡΙΠΟΝΤΙΟΙ 49-51 10/04/2016 Α2 3ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΗΡΕΜΗ ΔΥΝΑΜΗ - HAVANA RUM 75-66 10/04/2016 Α2 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ORLANDO TRAGIC - PICK N TROLL 68-78 09/04/2016 Α2 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
GREEK BB MAMBAS - BULLETS 81-63 09/04/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
FILOIADELFIA 76ERS - CHICAGO TOOLS 44-70 09/04/2016 Α2 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
READY 2 FIRE - ΤΕΜΠΕΛΕΗΚΕΡΣ 65-49 08/04/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
MAKRINO REBOUND - DESPERADO 43-57 08/04/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
K.M.C. BC. - HEAT BC 69-68 06/04/2016 Α2 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
RED HOT CHILI HOOPERS - ATHENS SUPERGRUNGERS 68-30 06/04/2016 Α1 3ος όμιλος 14η αγωνιστική
PORTO MPAGAZ - Γ.Α.Σ.Τ. 55-56 06/04/2016 Α1 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
ZEPPELIN - ABALEIROS 66-55 06/04/2016
ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ - LA STRIPERS 72-69 06/04/2016 Α1 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
VICTORIOUS - ΧΩΜΑΤΑ 66-67 05/04/2016 Α1 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
CLEVELAND PARALIERS - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 49-64 05/04/2016 Α1 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ - ΑΦΟΒΟΣ 54-62 04/04/2016 Α1 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
ATHENS FINEST - EAST 46-58 04/04/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΙ - SHOOTING STARS 50-44 03/04/2016 Α2 3ος όμιλος 14η αγωνιστική
ΔΟΥΡΟΥΤΗ - FILOIADELFIA 76ERS 50-52 03/04/2016 Α2 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
MAKRINO REBOUND - READY 2 FIRE 55-54 03/04/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
RAPTORS - NIKEA LIONS 58-66 03/04/2016 Α1 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
BEER DRINKERS - DRAFTS 50-56 03/04/2016 Α2 3ος όμιλος 14η αγωνιστική
WAR GAMERS 2 - C-DRIFTERS 86-78 03/04/2016 Α1 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ - ONE LOVE B.C. 67-44 03/04/2016 Α2 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
ZEPPELIN - ΤΙΡΙΝΙΝΙ 58-65 03/04/2016 Α1 3ος όμιλος 14η αγωνιστική
BULLETS - ΜΠΙΡΙ ΜΠΙΡΙ 44-45 03/04/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
MYREMA STATE WARRIOS - DESPERADO 46-58 03/04/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
CHICAGO TOOLS - PICK N TROLL 52-51 03/04/2016 Α2 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
LAZER - ORLANDO TRAGIC 54-63 03/04/2016 Α2 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
ΣΟΥΒΛΕΗΚΕΡΣ - GUNNERS 35-43 03/04/2016 Α2 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
GREEK BB MAMBAS - ABALEIROS 34-38 02/04/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΗΡΕΜΗ ΔΥΝΑΜΗ - BOOM SHAKALAKA 67-62 02/04/2016 Α2 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
LAZERS - LOS REBELS 31-43 02/04/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
HALIA MAVERICKS - ΤΟΥΒΛΕΙΚΕΡΣ 84-83 02/04/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΤΕΜΠΕΛΕΗΚΕΡΣ - REMAL MADRI 44-53 02/04/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ - ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ 45-59 02/04/2016 Α1 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
HEAT BC - ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ 70-59 30/03/2016
NOTHING BUT NET - ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ 70-80 29/03/2016
VICTORIOUS - RAPTORS 54-56 29/03/2016
GUNNERS - MINERS 51-56 29/03/2016 Α2 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - MAKRINO REBOUND 50-62 28/03/2016
REMAL MADRI - RED HOT CHILI HOOPERS 52-79 28/03/2016
NIKEA LIONS - ORLANDO TRAGIC 70-59 28/03/2016
ΤΡΙΠΟΝΤΙΟΙ - ΤΕΜΠΕΛΕΗΚΕΡΣ 51-45 28/03/2016
ΤΙΡΙΝΙΝΙ - ΡΕΜΠΕΛΙΑΚΟΣ 60-66 27/03/2016
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ - SUPERHONICS 29-38 27/03/2016
HALIA MAVERICKS - EAST 66-64 27/03/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
MYREMA STATE WARRIOS - K.M.C. BC. 45-48 27/03/2016
DIRTUS BOLOGNA - ΞΕΦΤΙΛΑΙΖΕΡΣ 84-77 27/03/2016
ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΙ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ 35-33 23/03/2016 Α2 3ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ - RAPTORS 59-75 23/03/2016 Α1 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
NIKEA LIONS - ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ 55-44 23/03/2016 Α1 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
HEAT BC - CHICAGO TOOLS 54-35 23/03/2016 Α2 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
VICTORIOUS - ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ 74-65 23/03/2016 Α1 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
RED HOT CHILI HOOPERS - GIAGELIA BULLS 79-63 23/03/2016 Α1 3ος όμιλος 13η αγωνιστική
DESPERADO - ATHENS FINEST 58-49 22/03/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
C-DRIFTERS - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 69-66 22/03/2016 Α1 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
MINERS - GUNNERS 73-42 22/03/2016 Α2 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
DIRTUS BOLOGNA - ROCKS B.C. 71-58 21/03/2016 Α1 3ος όμιλος 13η αγωνιστική
REMAL MADRI - BULLETS 92-53 20/03/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΧΩΜΑΤΑ - PORTO MPAGAZ 55-61 20/03/2016 Α1 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
ONE LOVE B.C. - K.M.C. BC. 54-72 20/03/2016 Α2 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
LOS REBELS - HALIA MAVERICKS 53-44 20/03/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
SHOOTING STARS - BEER DRINKERS 48-58 20/03/2016 Α2 3ος όμιλος 13η αγωνιστική
DRAFTS - ΤΡΙΠΟΝΤΙΟΙ 37-45 20/03/2016 Α2 3ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΤΟΥΒΛΕΙΚΕΡΣ - MAKRINO REBOUND 69-62 20/03/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΜΠΙΡΙ ΜΠΙΡΙ - MYREMA STATE WARRIOS 39-33 20/03/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
ATHENS SUPERGRUNGERS - ΡΕΜΠΕΛΙΑΚΟΣ 62-82 20/03/2016 Α1 3ος όμιλος 13η αγωνιστική
HAVANA RUM - BOOM SHAKALAKA 63-39 20/03/2016 Α2 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΝΕΡΟΧΥΤΕΣ - CLEVELAND PARALIERS 64-60 20/03/2016 Α1 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
Γ.Α.Σ.Τ. - LA STRIPERS 61-36 20/03/2016 Α1 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
RED-DICOLO - ΣΟΥΒΛΕΗΚΕΡΣ 65-35 19/03/2016 Α2 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
EAST - GREEK BB MAMBAS 61-55 19/03/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
ORLANDO TRAGIC - ΔΟΥΡΟΥΤΗ 109-73 19/03/2016 Α2 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΑΦΟΒΟΣ - WAR GAMERS 2 74-89 19/03/2016 Α1 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
PICK N TROLL - FILOIADELFIA 76ERS 46-34 18/03/2016 Α2 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
LAZERS - DESPERADO 61-70 18/03/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
LAZERS - DESPERADO 61-70 18/03/2016 ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 9ος όμιλος 6η αγωνιστική
SHOOTING STARS - ΤΑ ΣΦΥΡΙΑ 54-43 16/03/2016 Α2 3ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ - PORTO MPAGAZ 69-74 15/03/2016 Α1 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΤΕΜΠΕΛΕΗΚΕΡΣ - ATHENS FINEST 41-46 15/03/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
MAKRINO REBOUND - GREEK BB MAMBAS 79-54 14/03/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΡΕΜΠΕΛΙΑΚΟΣ - ZEPPELIN 65-54 14/03/2016 Α1 3ος όμιλος 11η αγωνιστική
HEAT BC - PICK N TROLL 61-49 11/03/2016 Α2 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
LAZERS - READY 2 FIRE 38-70 11/03/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
DIRTUS BOLOGNA - ΡΕΜΠΕΛΙΑΚΟΣ 46-85 10/03/2016 Α1 3ος όμιλος 3η αγωνιστική
ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ - ΕΡΜΗΣ 62-59 09/03/2016 Α1 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
GIAGELIA BULLS - ΤΙΡΙΝΙΝΙ 54-77 09/03/2016 Α1 3ος όμιλος 12η αγωνιστική
FILOIADELFIA 76ERS - HEAT BC 51-77 09/03/2016 Α2 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ - PORTO MPAGAZ 53-47 09/03/2016 Α1 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 61-68 08/03/2016 Α1 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
VICTORIOUS - NIKEA LIONS 63-50 08/03/2016 Α1 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
MAKRINO REBOUND - ABALEIROS 61-44 08/03/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
RED-DICOLO - HAVANA RUM 70-52 07/03/2016 Α2 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
ROCKS B.C. - RED HOT CHILI HOOPERS 56-63 07/03/2016 Α1 3ος όμιλος 12η αγωνιστική
BULLETS - ATHENS FINEST 34-71 07/03/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΝΕΡΟΧΥΤΕΣ - ΑΦΟΒΟΣ 78-85 06/03/2016 Α1 1ος όμιλος 1η αγωνιστική
LAZER - PICK N TROLL 49-53 06/03/2016 Α2 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΧΩΜΑΤΑ - LA STRIPERS 72-58 06/03/2016 Α1 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
ΔΟΥΡΟΥΤΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ 46-68 06/03/2016 Α2 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΤΕΜΠΕΛΕΗΚΕΡΣ - ΜΠΙΡΙ ΜΠΙΡΙ 44-51 06/03/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 2η αγωνιστική
BOOM SHAKALAKA - SUPERHONICS 31-66 06/03/2016 Α2 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
ATHENS SUPERGRUNGERS - ZEPPELIN 42-51 06/03/2016 Α1 3ος όμιλος 12η αγωνιστική
K.M.C. BC. - ORLANDO TRAGIC 62-63 06/03/2016 Α2 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
CLEVELAND PARALIERS - NOTHING BUT NET 59-79 06/03/2016 Α1 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΤΡΙΠΟΝΤΙΟΙ - SHOOTING STARS 51-44 06/03/2016 Α2 3ος όμιλος 3η αγωνιστική
ΞΕΦΤΙΛΑΙΖΕΡΣ - ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΙ 69-61 06/03/2016 Α2 3ος όμιλος 12η αγωνιστική
RAPTORS - Γ.Α.Σ.Τ. 49-51 06/03/2016 Α1 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
GREEK BB MAMBAS - MYREMA STATE WARRIOS 43-58 06/03/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΣΟΥΒΛΕΗΚΕΡΣ - ΗΡΕΜΗ ΔΥΝΑΜΗ 60-61 06/03/2016 Α2 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΤΟΥΒΛΕΙΚΕΡΣ - READY 2 FIRE 65-59 05/03/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
BEER DRINKERS - ΤΑ ΣΦΥΡΙΑ 43-38 05/03/2016 Α2 3ος όμιλος 9η αγωνιστική
REMAL MADRI - LOS REBELS 32-41 05/03/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
VICTORIOUS - PORTO MPAGAZ 56-43 02/03/2016 Α1 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ - LA STRIPERS 81-77 02/03/2016 Α1 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
LAZER - ΔΟΥΡΟΥΤΗ 61-37 01/03/2016 Α2 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΑΦΟΒΟΣ - C-DRIFTERS 48-53 01/03/2016 Α1 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
ROCKS B.C. - GIAGELIA BULLS 67-60 29/02/2016 Α1 3ος όμιλος 2η αγωνιστική
NIKEA LIONS - ΕΡΜΗΣ 67-62 29/02/2016 Α1 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
BEER DRINKERS - ΤΡΙΠΟΝΤΙΟΙ 40-43 28/02/2016 Α2 3ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΜΠΙΡΙ ΜΠΙΡΙ - EAST 36-46 28/02/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
RED-DICOLO - ΗΡΕΜΗ ΔΥΝΑΜΗ 48-53 28/02/2016 Α2 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ - RAPTORS 53-77 28/02/2016 Α1 2ος όμιλος 2η αγωνιστική
GREEK BB MAMBAS - LOS REBELS 49-61 28/02/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
ORLANDO TRAGIC - ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ 37-57 28/02/2016 Α2 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
BULLETS - DESPERADO 40-51 28/02/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
MYREMA STATE WARRIOS - ABALEIROS 64-52 28/02/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΞΕΦΤΙΛΑΙΖΕΡΣ 47-67 28/02/2016 Α2 3ος όμιλος 11η αγωνιστική
MAKRINO REBOUND - ΤΕΜΠΕΛΕΗΚΕΡΣ 49-47 28/02/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ - WAR GAMERS 2 65-66 28/02/2016 Α1 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΝΕΡΟΧΥΤΕΣ - NOTHING BUT NET 62-55 28/02/2016 Α1 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
HAVANA RUM - SUPERHONICS 73-76 28/02/2016 Α2 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
HALIA MAVERICKS - REMAL MADRI 26-76 28/02/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΤΑ ΣΦΥΡΙΑ - SHOOTING STARS 45-48 27/02/2016 Α2 3ος όμιλος 2η αγωνιστική
BOOM SHAKALAKA - GUNNERS 63-45 27/02/2016 Α2 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
K.M.C. BC. - CHICAGO TOOLS 41-45 27/02/2016 Α2 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΧΩΜΑΤΑ - Γ.Α.Σ.Τ. 55-51 26/02/2016 Α1 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
RED-DICOLO - DIRTUS BOLOGNA 58-78 24/02/2016
MINERS - BOOM SHAKALAKA 69-54 24/02/2016 Α2 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ - VICTORIOUS 73-84 24/02/2016 Α1 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
CLEVELAND PARALIERS - ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ 57-72 24/02/2016 Α1 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
DESPERADO - LOS REBELS 56-48 24/02/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
HEAT BC - ORLANDO TRAGIC 71-64 23/02/2016 Α2 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - NOTHING BUT NET 78-69 23/02/2016 Α1 1ος όμιλος 1η αγωνιστική
ΧΩΜΑΤΑ - NIKEA LIONS 52-64 23/02/2016 Α1 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΑΦΟΒΟΣ - ΝΕΡΟΧΥΤΕΣ 62-46 22/02/2016 Α1 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
ROCKS B.C. - ΡΕΜΠΕΛΙΑΚΟΣ 69-78 22/02/2016 Α1 3ος όμιλος 10η αγωνιστική
CHICAGO TOOLS - LAZER 31-41 22/02/2016 Α2 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
BEER DRINKERS - ΞΕΦΤΙΛΑΙΖΕΡΣ 55-51 21/02/2016 Α2 3ος όμιλος 1η αγωνιστική
ΤΙΡΙΝΙΝΙ - ATHENS SUPERGRUNGERS 73-35 21/02/2016 Α1 3ος όμιλος 10η αγωνιστική
REMAL MADRI - MAKRINO REBOUND 56-62 21/02/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
ZEPPELIN - GIAGELIA BULLS 66-48 21/02/2016 Α1 3ος όμιλος 10η αγωνιστική
PICK N TROLL - ONE LOVE B.C. 76-62 21/02/2016 Α2 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΤΡΙΠΟΝΤΙΟΙ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ 70-41 21/02/2016 Α2 3ος όμιλος 10η αγωνιστική
READY 2 FIRE - HALIA MAVERICKS 54-51 21/02/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΗΡΕΜΗ ΔΥΝΑΜΗ - GUNNERS 70-44 21/02/2016 Α2 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΔΟΥΡΟΥΤΗ - K.M.C. BC. 41-53 21/02/2016 Α2 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
EAST - MYREMA STATE WARRIOS 55-34 21/02/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
PORTO MPAGAZ - RAPTORS 55-58 21/02/2016 Α1 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΤΕΜΠΕΛΕΗΚΕΡΣ - BULLETS 46-25 21/02/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ - FILOIADELFIA 76ERS 41-28 21/02/2016 Α2 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΣΟΥΒΛΕΗΚΕΡΣ - HAVANA RUM 48-67 21/02/2016 Α2 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΙ - ΤΑ ΣΦΥΡΙΑ 39-38 20/02/2016 Α2 3ος όμιλος 10η αγωνιστική
Γ.Α.Σ.Τ. - ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ 62-65 20/02/2016 Α1 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΤΟΥΒΛΕΙΚΕΡΣ - LAZERS 66-52 19/02/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ - LA STRIPERS 65-58 19/02/2016 Α1 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ - NIKEA LIONS 67-64 17/02/2016 Α1 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
HEAT BC - LAZER 45-44 17/02/2016 Α2 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
DRAFTS - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ 34-42 16/02/2016 Α2 3ος όμιλος 9η αγωνιστική
BOOM SHAKALAKA - RED-DICOLO 57-49 16/02/2016 Α2 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΗΡΕΜΗ ΔΥΝΑΜΗ - MINERS 64-71 15/02/2016 Α2 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
ROCKS B.C. - ZEPPELIN 42-61 15/02/2016 Α1 3ος όμιλος 9η αγωνιστική
ATHENS SUPERGRUNGERS - DIRTUS BOLOGNA 61-82 15/02/2016 Α1 3ος όμιλος 9η αγωνιστική
K.M.C. BC. - FILOIADELFIA 76ERS 73-47 14/02/2016 Α2 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΧΩΜΑΤΑ - RAPTORS 63-66 14/02/2016 Α1 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ - PICK N TROLL 48-54 14/02/2016 Α2 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
LOS REBELS - EAST 45-30 14/02/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
ONE LOVE B.C. - ORLANDO TRAGIC 79-84 14/02/2016 Α2 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
CLEVELAND PARALIERS - WAR GAMERS 2 61-71 14/02/2016 Α1 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΣΟΥΒΛΕΗΚΕΡΣ - SUPERHONICS 48-60 14/02/2016 Α2 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
HAVANA RUM - GUNNERS 56-60 14/02/2016 Α2 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
NOTHING BUT NET - C-DRIFTERS 61-46 14/02/2016 Α1 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΔΟΥΡΟΥΤΗ - CHICAGO TOOLS 37-66 13/02/2016 Α2 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ - PORTO MPAGAZ 51-48 13/02/2016 Α1 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
READY 2 FIRE - ΜΠΙΡΙ ΜΠΙΡΙ 59-40 12/02/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ - SHOOTING STARS 56-47 10/02/2016
LOS REBELS - OKLAΧΩΜΑ THUNDER 57-71 10/02/2016
ATHENS SUPERGRUNGERS - MINERS 58-64 09/02/2016
VICTORIOUS - LA STRIPERS 60-57 09/02/2016 Α1 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - NIKEA LIONS 53-58 09/02/2016
NOTHING BUT NET - ATHENS FINEST 48-40 09/02/2016
RED HOT CHILI HOOPERS - ΑΦΟΒΟΣ 71-66 08/02/2016
HEAT BC - ΗΡΕΜΗ ΔΥΝΑΜΗ 84-67 08/02/2016
GIAGELIA BULLS - HALIA MAVERICKS 72-35 07/02/2016
ΝΕΡΟΧΥΤΕΣ - ΧΩΜΑΤΑ 69-73 07/02/2016
SUPERHONICS - ΔΟΥΡΟΥΤΗ 73-30 07/02/2016
GUNNERS - MAKRINO REBOUND 41-55 07/02/2016
C-DRIFTERS - BEER DRINKERS 42-40 07/02/2016
LAZER - ABALEIROS 43-52 07/02/2016
ONE LOVE B.C. - ΤΡΙΠΟΝΤΙΟΙ 60-62 07/02/2016
REMAL MADRI - CLEVELAND PARALIERS 50-45 07/02/2016
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ - READY 2 FIRE 50-45 07/02/2016
BOOM SHAKALAKA - ΤΕΜΠΕΛΕΗΚΕΡΣ 47-51 07/02/2016
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - Γ.Α.Σ.Τ. 56-49 07/02/2016
RAPTORS - ΤΟΥΒΛΕΙΚΕΡΣ 83-72 07/02/2016
ORLANDO TRAGIC - EAST 73-55 07/02/2016
HAVANA RUM - ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ 50-59 07/02/2016
FILOIADELFIA 76ERS - MYREMA STATE WARRIOS 39-44 07/02/2016
CHICAGO TOOLS - PORTO MPAGAZ 55-62 07/02/2016
ZEPPELIN - ΤΑ ΣΦΥΡΙΑ 54-37 06/02/2016
ΣΟΥΒΛΕΗΚΕΡΣ - K.M.C. BC. 62-64 06/02/2016
ΡΕΜΠΕΛΙΑΚΟΣ - WAR GAMERS 2 72-64 06/02/2016
LAZERS - BULLETS 57-35 05/02/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΤΟΥΒΛΕΙΚΕΡΣ - DESPERADO 55-59 05/02/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ - ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ 59-61 03/02/2016 Α1 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΜΠΙΡΙ ΜΠΙΡΙ - REMAL MADRI 47-64 03/02/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
RAPTORS - LA STRIPERS 57-51 03/02/2016 Α1 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
DIRTUS BOLOGNA - GREEK BB MAMBAS 66-48 03/02/2016
ΤΑ ΣΦΥΡΙΑ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ 54-53 02/02/2016 Α2 3ος όμιλος 17η αγωνιστική
VICTORIOUS - Γ.Α.Σ.Τ. 72-57 02/02/2016 Α1 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ - C-DRIFTERS 66-51 01/02/2016 Α1 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
HEAT BC - ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ 55-48 01/02/2016 Α2 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
ONE LOVE B.C. - ΔΟΥΡΟΥΤΗ 84-75 31/01/2016 Α2 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
SHOOTING STARS - ΞΕΦΤΙΛΑΙΖΕΡΣ 45-40 31/01/2016 Α2 3ος όμιλος 8η αγωνιστική
RED-DICOLO - SUPERHONICS 51-55 31/01/2016 Α2 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΡΕΜΠΕΛΙΑΚΟΣ - ΤΙΡΙΝΙΝΙ 60-62 31/01/2016 Α1 3ος όμιλος 8η αγωνιστική
BOOM SHAKALAKA - ΣΟΥΒΛΕΗΚΕΡΣ 57-61 31/01/2016 Α2 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
LAZER - FILOIADELFIA 76ERS 65-37 31/01/2016 Α2 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
BEER DRINKERS - ΜΠΙΡΙ ΜΠΙΡΙ 49-34 31/01/2016
ΝΕΡΟΧΥΤΕΣ - WAR GAMERS 2 70-88 31/01/2016 Α1 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
EAST - ΤΟΥΒΛΕΙΚΕΡΣ 59-49 31/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
Γ.Α.Σ.Τ. - LA STRIPERS 51-42 31/01/2016
K.M.C. BC. - PICK N TROLL 44-63 31/01/2016 Α2 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
ATHENS FINEST - BULLETS 69-15 31/01/2016
GREEK BB MAMBAS - HALIA MAVERICKS 36-51 31/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
DRAFTS - ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΙ 54-63 31/01/2016 Α2 3ος όμιλος 8η αγωνιστική
ABALEIROS - LOS REBELS 36-47 31/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
MYREMA STATE WARRIOS - ΤΕΜΠΕΛΕΗΚΕΡΣ 37-43 31/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
HAVANA RUM - MINERS 41-79 31/01/2016 Α2 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΑΦΟΒΟΣ - NOTHING BUT NET 56-52 30/01/2016 Α1 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
DESPERADO - READY 2 FIRE 67-85 30/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
ORLANDO TRAGIC - CHICAGO TOOLS 65-53 30/01/2016 Α2 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΤΑ ΣΦΥΡΙΑ - MENTORES 60-43 30/01/2016
ΧΩΜΑΤΑ - ΕΡΜΗΣ 68-60 29/01/2016 Α1 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
DIRTUS BOLOGNA - ZEPPELIN 69-63 29/01/2016 Α1 3ος όμιλος 8η αγωνιστική
NIKEA LIONS - PORTO MPAGAZ 57-59 29/01/2016 Α1 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
MINERS - ΣΟΥΒΛΕΗΚΕΡΣ 57-46 27/01/2016 Α2 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
Γ.Α.Σ.Τ. - ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ 62-28 27/01/2016 Α1 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
ABALEIROS - EAST 46-56 27/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
RAPTORS - VICTORIOUS 64-70 27/01/2016 Α1 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΗΡΕΜΗ ΔΥΝΑΜΗ - SUPERHONICS 78-74 26/01/2016 Α2 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
RED HOT CHILI HOOPERS - ZEPPELIN 79-55 26/01/2016 Α1 3ος όμιλος 7η αγωνιστική
NIKEA LIONS - LA STRIPERS 58-55 26/01/2016 Α1 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
PICK N TROLL - ΔΟΥΡΟΥΤΗ 59-50 26/01/2016 Α2 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
LAZER - K.M.C. BC. 45-44 25/01/2016 Α2 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΤΙΡΙΝΙΝΙ - ROCKS B.C. 63-60 25/01/2016 Α1 3ος όμιλος 7η αγωνιστική
MAKRINO REBOUND - LAZERS 76-47 25/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
RED-DICOLO - GUNNERS 48-55 24/01/2016 Α2 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
LOS REBELS - ΜΠΙΡΙ ΜΠΙΡΙ 46-43 24/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
ORLANDO TRAGIC - FILOIADELFIA 76ERS 80-39 24/01/2016 Α2 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
GIAGELIA BULLS - ΡΕΜΠΕΛΙΑΚΟΣ 57-67 24/01/2016 Α1 3ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΤΡΙΠΟΝΤΙΟΙ - ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΙ 61-49 24/01/2016 Α2 3ος όμιλος 16η αγωνιστική
READY 2 FIRE - ATHENS FINEST 51-49 24/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
HALIA MAVERICKS - BULLETS 75-55 24/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΤΟΥΒΛΕΙΚΕΡΣ - MYREMA STATE WARRIOS 60-51 24/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
C-DRIFTERS - CLEVELAND PARALIERS 60-50 24/01/2016 Α1 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
NOTHING BUT NET - WAR GAMERS 2 77-109 24/01/2016 Α1 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ - CHICAGO TOOLS 59-45 24/01/2016 Α2 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
SHOOTING STARS - DRAFTS 59-63 23/01/2016 Α2 3ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ - ΧΩΜΑΤΑ 43-46 23/01/2016 Α1 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - BEER DRINKERS 70-77 23/01/2016 Α2 3ος όμιλος 7η αγωνιστική
REMAL MADRI - GREEK BB MAMBAS 53-50 22/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΝΕΡΟΧΥΤΕΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 65-74 22/01/2016 Α1 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
VICTORIOUS - ΕΡΜΗΣ 67-53 20/01/2016 Α1 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
RAPTORS - ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ 56-60 20/01/2016 Α1 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΡΕΜΠΕΛΙΑΚΟΣ - RED HOT CHILI HOOPERS 72-83 19/01/2016 Α1 3ος όμιλος 6η αγωνιστική
MINERS - RED-DICOLO 66-37 19/01/2016 Α2 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΔΟΥΡΟΥΤΗ - HEAT BC 44-68 18/01/2016 Α2 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΤΙΡΙΝΙΝΙ - DIRTUS BOLOGNA 92-75 18/01/2016 Α1 3ος όμιλος 6η αγωνιστική
GIAGELIA BULLS - ATHENS SUPERGRUNGERS 61-62 18/01/2016 Α1 3ος όμιλος 6η αγωνιστική
DESPERADO - ABALEIROS 55-57 18/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
LAZER - ONE LOVE B.C. 42-79 17/01/2016 Α2 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
C-DRIFTERS - ΝΕΡΟΧΥΤΕΣ 65-57 17/01/2016 Α1 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
SUPERHONICS - GUNNERS 63-41 17/01/2016 Α2 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΞΕΦΤΙΛΑΙΖΕΡΣ - DRAFTS 49-52 17/01/2016 Α2 3ος όμιλος 6η αγωνιστική
ATHENS FINEST - ΤΟΥΒΛΕΙΚΕΡΣ 39-65 17/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
HALIA MAVERICKS - MAKRINO REBOUND 43-57 17/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
BULLETS - EAST 37-60 17/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ - ΧΩΜΑΤΑ 50-46 17/01/2016 Α1 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
LAZERS - ΤΕΜΠΕΛΕΗΚΕΡΣ 50-52 17/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΤΡΙΠΟΝΤΙΟΙ - ΤΑ ΣΦΥΡΙΑ 60-67 17/01/2016 Α2 3ος όμιλος 6η αγωνιστική
GREEK BB MAMBAS - READY 2 FIRE 45-61 17/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
MYREMA STATE WARRIOS - LOS REBELS 31-47 17/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - SHOOTING STARS 61-62 17/01/2016 Α2 3ος όμιλος 6η αγωνιστική
K.M.C. BC. - ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ 33-53 17/01/2016 Α2 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
PORTO MPAGAZ - LA STRIPERS 66-49 17/01/2016 Α1 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
HAVANA RUM - ΗΡΕΜΗ ΔΥΝΑΜΗ 54-67 17/01/2016 Α2 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
BEER DRINKERS - ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΙ 46-53 16/01/2016 Α2 3ος όμιλος 6η αγωνιστική
CLEVELAND PARALIERS - ΑΦΟΒΟΣ 57-62 16/01/2016 Α1 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ - NOTHING BUT NET 69-80 16/01/2016 Α1 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
PICK N TROLL - ORLANDO TRAGIC 56-55 16/01/2016 Α2 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
Γ.Α.Σ.Τ. - NIKEA LIONS 35-52 15/01/2016 Α1 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - C-DRIFTERS 59-64 15/01/2016 Α1 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΑΦΟΒΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ 41-63 14/01/2016 Α1 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
LA STRIPERS - ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ 62-73 13/01/2016 Α1 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ - ΕΡΜΗΣ 76-57 13/01/2016 Α1 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
EAST - DESPERADO 41-53 13/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
MINERS - SUPERHONICS 66-41 12/01/2016 Α2 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - CLEVELAND PARALIERS 77-58 12/01/2016 Α1 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
DIRTUS BOLOGNA - GIAGELIA BULLS 69-45 12/01/2016 Α1 3ος όμιλος 5η αγωνιστική
BOOM SHAKALAKA - ΗΡΕΜΗ ΔΥΝΑΜΗ 52-65 11/01/2016 Α2 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
NIKEA LIONS - RAPTORS 51-49 11/01/2016 Α1 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΤΙΡΙΝΙΝΙ - ZEPPELIN 65-51 11/01/2016 Α1 3ος όμιλος 5η αγωνιστική
ATHENS SUPERGRUNGERS - RED HOT CHILI HOOPERS 45-75 11/01/2016 Α1 3ος όμιλος 5η αγωνιστική
PICK N TROLL - CHICAGO TOOLS 65-58 11/01/2016 Α2 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
Γ.Α.Σ.Τ. - PORTO MPAGAZ 43-56 10/01/2016 Α1 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
MAKRINO REBOUND - BULLETS 66-46 10/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
ONE LOVE B.C. - ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ 59-48 10/01/2016 Α2 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
FILOIADELFIA 76ERS - ΔΟΥΡΟΥΤΗ 67-71 10/01/2016 Α2 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΤΕΜΠΕΛΕΗΚΕΡΣ - HALIA MAVERICKS 46-63 10/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
REMAL MADRI - LAZERS 66-54 10/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
C-DRIFTERS - WAR GAMERS 2 54-69 10/01/2016 Α1 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
GUNNERS - ΣΟΥΒΛΕΗΚΕΡΣ 49-55 10/01/2016 Α2 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
ORLANDO TRAGIC - LAZER 50-48 10/01/2016 Α2 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
SHOOTING STARS - ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΙ 63-75 10/01/2016 Α2 3ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΤΑ ΣΦΥΡΙΑ - ΞΕΦΤΙΛΑΙΖΕΡΣ 52-57 10/01/2016 Α2 3ος όμιλος 5η αγωνιστική
ABALEIROS - ΜΠΙΡΙ ΜΠΙΡΙ 56-52 09/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΤΟΥΒΛΕΙΚΕΡΣ - GREEK BB MAMBAS 68-41 09/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
LOS REBELS - ATHENS FINEST 37-47 09/01/2016 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
HEAT BC - K.M.C. BC. 76-68 08/01/2016 Α2 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
K.M.C. BC. - ONE LOVE B.C. 58-69 23/12/2015 Α2 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
CHICAGO TOOLS - HEAT BC 43-58 23/12/2015 Α2 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΜΠΙΡΙ ΜΠΙΡΙ - ΤΟΥΒΛΕΙΚΕΡΣ 42-87 23/12/2015 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ - NIKEA LIONS 58-56 22/12/2015 Α1 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΤΙΡΙΝΙΝΙ - GIAGELIA BULLS 62-56 22/12/2015 Α1 3ος όμιλος 3η αγωνιστική
ROCKS B.C. - DIRTUS BOLOGNA 79-81 21/12/2015 Α1 3ος όμιλος 4η αγωνιστική
GREEK BB MAMBAS - ΤΕΜΠΕΛΕΗΚΕΡΣ 40-44 21/12/2015 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
LAZERS - HALIA MAVERICKS 30-68 20/12/2015 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
GIAGELIA BULLS - RED HOT CHILI HOOPERS 47-75 20/12/2015 Α1 3ος όμιλος 4η αγωνιστική
PORTO MPAGAZ - ΧΩΜΑΤΑ 47-56 20/12/2015 Α1 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
DESPERADO - ΤΕΜΠΕΛΕΗΚΕΡΣ 59-39 20/12/2015 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 1η αγωνιστική
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΙ 58-65 20/12/2015 Α2 3ος όμιλος 4η αγωνιστική
LAZER - ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ 32-44 20/12/2015 Α2 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
CLEVELAND PARALIERS - ΝΕΡΟΧΥΤΕΣ 68-74 20/12/2015 Α1 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
FILOIADELFIA 76ERS - PICK N TROLL 34-55 20/12/2015 Α2 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
WAR GAMERS 2 - ΑΦΟΒΟΣ 85-61 20/12/2015 Α1 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΤΡΙΠΟΝΤΙΟΙ - DRAFTS 63-59 20/12/2015 Α2 3ος όμιλος 4η αγωνιστική
BEER DRINKERS - SHOOTING STARS 75-73 20/12/2015 Α2 3ος όμιλος 4η αγωνιστική
MYREMA STATE WARRIOS - READY 2 FIRE 41-72 20/12/2015 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
LA STRIPERS - Γ.Α.Σ.Τ. 44-58 20/12/2015 Α1 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
BOOM SHAKALAKA - HAVANA RUM 55-44 20/12/2015 Α2 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΡΕΜΠΕΛΙΑΚΟΣ - ATHENS SUPERGRUNGERS 62-51 20/12/2015 Α1 3ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΣΟΥΒΛΕΗΚΕΡΣ - RED-DICOLO 38-55 19/12/2015 Α2 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
ATHENS FINEST - REMAL MADRI 50-41 19/12/2015 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
BULLETS - ABALEIROS 39-69 19/12/2015 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
ΔΟΥΡΟΥΤΗ - ORLANDO TRAGIC 59-84 18/12/2015 Α2 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ - ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ 70-76 16/12/2015 Α1 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
PORTO MPAGAZ - ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ 56-67 16/12/2015 Α1 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
ΝΕΡΟΧΥΤΕΣ - ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ 66-67 15/12/2015 Α1 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
NIKEA LIONS - VICTORIOUS 53-65 15/12/2015 Α1 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
ΑΦΟΒΟΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 47-50 15/12/2015 Α1 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
PICK N TROLL - LAZER 39-51 15/12/2015 Α2 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
HEAT BC - FILOIADELFIA 76ERS 77-32 14/12/2015 Α2 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
RED HOT CHILI HOOPERS - ROCKS B.C. 63-55 14/12/2015 Α1 3ος όμιλος 3η αγωνιστική
SUPERHONICS - BOOM SHAKALAKA 46-42 14/12/2015 Α2 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
CHICAGO TOOLS - ONE LOVE B.C. 71-72 13/12/2015 Α2 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
LAZERS - GREEK BB MAMBAS 68-53 13/12/2015 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 2η αγωνιστική
Γ.Α.Σ.Τ. - RAPTORS 45-69 13/12/2015 Α1 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
WAR GAMERS 2 - ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ 66-53 13/12/2015 Α1 1ος όμιλος 2η αγωνιστική
ΗΡΕΜΗ ΔΥΝΑΜΗ - ΣΟΥΒΛΕΗΚΕΡΣ 64-55 13/12/2015 Α2 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
ZEPPELIN - ATHENS SUPERGRUNGERS 77-62 13/12/2015 Α1 3ος όμιλος 3η αγωνιστική
DRAFTS - ΤΑ ΣΦΥΡΙΑ 52-46 13/12/2015 Α2 3ος όμιλος 3η αγωνιστική
ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΙ - ΞΕΦΤΙΛΑΙΖΕΡΣ 47-40 13/12/2015 Α2 3ος όμιλος 3η αγωνιστική
ΤΟΥΒΛΕΙΚΕΡΣ - ABALEIROS 42-47 12/12/2015 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 2η αγωνιστική
ORLANDO TRAGIC - K.M.C. BC. 77-51 12/12/2015 Α2 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ - ΔΟΥΡΟΥΤΗ 53-43 12/12/2015 Α2 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
REMAL MADRI - DESPERADO 52-38 11/12/2015 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 2η αγωνιστική
PORTO MPAGAZ - VICTORIOUS 63-68 09/12/2015 Α1 2ος όμιλος 2η αγωνιστική
C-DRIFTERS - ΑΦΟΒΟΣ 68-58 08/12/2015 Α1 1ος όμιλος 2η αγωνιστική
GIAGELIA BULLS - ROCKS B.C. 50-51 07/12/2015 Α1 3ος όμιλος 11η αγωνιστική
RED HOT CHILI HOOPERS - DIRTUS BOLOGNA 66-56 07/12/2015 Α1 3ος όμιλος 2η αγωνιστική
EAST - REMAL MADRI 33-40 07/12/2015 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 1η αγωνιστική
PICK N TROLL - HEAT BC 56-55 07/12/2015 Α2 2ος όμιλος 2η αγωνιστική
RAPTORS - ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ 78-67 07/12/2015 Α1 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
ABALEIROS - READY 2 FIRE 45-54 06/12/2015 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 1η αγωνιστική
ΞΕΦΤΙΛΑΙΖΕΡΣ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ 35-37 06/12/2015 Α2 3ος όμιλος 2η αγωνιστική
ΗΡΕΜΗ ΔΥΝΑΜΗ - RED-DICOLO 49-68 06/12/2015 Α2 1ος όμιλος 2η αγωνιστική
FILOIADELFIA 76ERS - ONE LOVE B.C. 35-59 06/12/2015 Α2 2ος όμιλος 2η αγωνιστική
ΤΡΙΠΟΝΤΙΟΙ - BEER DRINKERS 49-47 06/12/2015 Α2 3ος όμιλος 2η αγωνιστική
ZEPPELIN - ΡΕΜΠΕΛΙΑΚΟΣ 49-66 06/12/2015 Α1 3ος όμιλος 2η αγωνιστική
SUPERHONICS - HAVANA RUM 69-50 06/12/2015 Α2 1ος όμιλος 2η αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ - ORLANDO TRAGIC 46-57 06/12/2015 Α2 2ος όμιλος 2η αγωνιστική
NOTHING BUT NET - ΝΕΡΟΧΥΤΕΣ 56-67 06/12/2015 Α1 1ος όμιλος 2η αγωνιστική
MYREMA STATE WARRIOS - HALIA MAVERICKS 45-58 06/12/2015 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 1η αγωνιστική
Γ.Α.Σ.Τ. - ΧΩΜΑΤΑ 45-61 05/12/2015 Α1 2ος όμιλος 2η αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ - NIKEA LIONS 30-50 05/12/2015 Α1 2ος όμιλος 2η αγωνιστική
LA STRIPERS - ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ 60-65 05/12/2015 Α1 2ος όμιλος 2η αγωνιστική
BULLETS - LOS REBELS 28-61 04/12/2015 CHAMPIONSHIP 1ος όμιλος 1η αγωνιστική
ΔΟΥΡΟΥΤΗ - LAZER 41-34 04/12/2015 Α2 2ος όμιλος 2η αγωνιστική
VICTORIOUS - ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ 75-79 02/12/2015 Α1 2ος όμιλος 1η αγωνιστική
ATHENS SUPERGRUNGERS - ΤΙΡΙΝΙΝΙ 56-76 02/12/2015 Α1 3ος όμιλος 1η αγωνιστική
LAZER - CHICAGO TOOLS 52-47 01/12/2015 Α2 2ος όμιλος 1η αγωνιστική
ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ - Γ.Α.Σ.Τ. 50-45 01/12/2015 Α1 2ος όμιλος 1η αγωνιστική
ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ - CLEVELAND PARALIERS 68-46 01/12/2015 Α1 1ος όμιλος 1η αγωνιστική
ORLANDO TRAGIC - HEAT BC 65-58 30/11/2015 Α2 2ος όμιλος 1η αγωνιστική
ΡΕΜΠΕΛΙΑΚΟΣ - ROCKS B.C. 73-74 30/11/2015 Α1 3ος όμιλος 1η αγωνιστική
ONE LOVE B.C. - PICK N TROLL 63-67 29/11/2015 Α2 2ος όμιλος 1η αγωνιστική
K.M.C. BC. - ΔΟΥΡΟΥΤΗ 47-49 29/11/2015 Α2 2ος όμιλος 1η αγωνιστική
RAPTORS - PORTO MPAGAZ 54-61 29/11/2015 Α1 2ος όμιλος 1η αγωνιστική
BOOM SHAKALAKA - MINERS 49-81 29/11/2015 Α2 1ος όμιλος 1η αγωνιστική
FILOIADELFIA 76ERS - ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ 35-43 29/11/2015 Α2 2ος όμιλος 1η αγωνιστική
GIAGELIA BULLS - ZEPPELIN 57-75 29/11/2015 Α1 3ος όμιλος 1η αγωνιστική
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΤΡΙΠΟΝΤΙΟΙ 61-42 29/11/2015 Α2 3ος όμιλος 1η αγωνιστική
ΤΑ ΣΦΥΡΙΑ - ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΙ 32-58 29/11/2015 Α2 3ος όμιλος 1η αγωνιστική
HAVANA RUM - ΣΟΥΒΛΕΗΚΕΡΣ 69-52 29/11/2015 Α2 1ος όμιλος 1η αγωνιστική
NIKEA LIONS - ΧΩΜΑΤΑ 50-46 29/11/2015 Α1 2ος όμιλος 1η αγωνιστική
GUNNERS - ΗΡΕΜΗ ΔΥΝΑΜΗ 54-67 29/11/2015 Α2 1ος όμιλος 1η αγωνιστική
LA STRIPERS - ΕΡΜΗΣ 44-48 28/11/2015 Α1 2ος όμιλος 1η αγωνιστική
ΞΕΦΤΙΛΑΙΖΕΡΣ - BEER DRINKERS 64-59 28/11/2015 Α2 3ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ - MENTORES 65-45 25/11/2015 ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος όμιλος 2η αγωνιστική
SUPERHONICS - ΤΕΜΠΕΛΕΗΚΕΡΣ 56-46 25/11/2015 ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10ος όμιλος 3η αγωνιστική
FILOIADELFIA 76ERS - ΤΕΜΠΕΛΕΗΚΕΡΣ 41-34 24/11/2015 ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10ος όμιλος 6η αγωνιστική
SHOOTING STARS - GREEK BB MAMBAS 53-42 24/11/2015 ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ - CHICAGO TOOLS 66-46 23/11/2015 ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος όμιλος 2η αγωνιστική
ZEPPELIN - LOS REBELS 66-59 23/11/2015 ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
Γ.Σ ΚΥΨΕΛΗΣ - DESPERADO 41-46 23/11/2015 ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 9ος όμιλος 3η αγωνιστική
Γ.Α.Σ.Τ. - DRAFTS 54-44 22/11/2015 ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 5ος όμιλος 5η αγωνιστική
SHOOTING STARS - ΤΕΜΠΕΛΕΗΚΕΡΣ 63-37 22/11/2015 ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ - HAVANA RUM 88-46 22/11/2015 ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
ΣΟΥΒΛΕΗΚΕΡΣ - MYREMA STATE WARRIOS 55-41 22/11/2015 ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 5ος όμιλος 7η αγωνιστική
GUNNERS - DESPERADO 47-40 22/11/2015 ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 9ος όμιλος 5η αγωνιστική
READY 2 FIRE - OKLAΧΩΜΑ THUNDER 49-66 22/11/2015 ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 6ος όμιλος 2η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - LAZERS 65-43 21/11/2015 ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 9ος όμιλος 7η αγωνιστική
BULLETS - ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ 33-90 19/11/2015 ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
RED HOT CHILI HOOPERS - ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΙ 56-47 18/11/2015 ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 7ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ - PORTO MPAGAZ 53-51 17/11/2015 ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
ROCKS B.C. - ΤΟΥΒΛΕΙΚΕΡΣ 70-53 16/11/2015 ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 4ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΝΕΡΟΧΥΤΕΣ - LAZER 55-33 16/11/2015 ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 7ος όμιλος 7η αγωνιστική
NIKEA LIONS - NOTHING BUT NET