Register
|
Login
ΑΡΧΙΚΗ
SPORTSTATS
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A3
ΣΚΟΡΕΡΣ A1
ΣΚΟΡΕΡΣ A2
ΣΚΟΡΕΡΣ A3
ΡΕΚΟΡ A1
ΡΕΚΟΡ Α2
ΡΕΚΟΡ A3
ΟΜΑΔΙΚΑ A1
ΟΜΑΔΙΚΑ A2
ΟΜΑΔΙΚΑ A3
ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2
ΣΚΟΡΕΡΣ A1
ΣΚΟΡΕΡΣ A2
ΡΕΚΟΡ Α1
ΡΕΚΟΡ A2
ΟΜΑΔΙΚΑ A1
ΟΜΑΔΙΚΑ A2
SUMMER LEAGUE
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΑΡΧΕΙΟ
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
2022-2023
2018-2019
ΑΡΧΕΙΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
X
ΑΡΧΙΚΗ
SPORTSTATS
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A3
ΣΚΟΡΕΡΣ A1
ΣΚΟΡΕΡΣ A2
ΣΚΟΡΕΡΣ A3
ΡΕΚΟΡ A1
ΡΕΚΟΡ Α2
ΡΕΚΟΡ A3
ΟΜΑΔΙΚΑ A1
ΟΜΑΔΙΚΑ A2
ΟΜΑΔΙΚΑ A3
ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2
ΣΚΟΡΕΡΣ A1
ΣΚΟΡΕΡΣ A2
ΡΕΚΟΡ Α1
ΡΕΚΟΡ A2
ΟΜΑΔΙΚΑ A1
ΟΜΑΔΙΚΑ A2
SUMMER LEAGUE
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΑΡΧΕΙΟ
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
2022-2023
2018-2019
ΑΡΧΕΙΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
-
ΑΡΧΙΚΗ
SPORTSTATS
+
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A3
ΣΚΟΡΕΡΣ A1
ΣΚΟΡΕΡΣ A2
ΣΚΟΡΕΡΣ A3
ΡΕΚΟΡ A1
ΡΕΚΟΡ Α2
ΡΕΚΟΡ A3
ΟΜΑΔΙΚΑ A1
ΟΜΑΔΙΚΑ A2
ΟΜΑΔΙΚΑ A3
+
ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2
ΣΚΟΡΕΡΣ A1
ΣΚΟΡΕΡΣ A2
ΡΕΚΟΡ Α1
ΡΕΚΟΡ A2
ΟΜΑΔΙΚΑ A1
ΟΜΑΔΙΚΑ A2
+
SUMMER LEAGUE
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΑΡΧΕΙΟ
+
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
2022-2023
2018-2019
+
ΑΡΧΕΙΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
Α1 Καθημερινές Πρωταθλημα Ε.Κ.Α. 'Νικος Γκαλης' Ανδρες
26/03
Ο.Λ.Π. COSCO - ΜΗΧΜΕ 1
58-36
19/03
LASKARIDIS MARITIME - Ο.Λ.Π. COSCO
57-49
19/03
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - ΜΗΧΜΕ 1
66-54
13/03
ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW - ΥΓΕΙΑ
37-52
11/03
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΜΙΚΤΗ ΕΚΑ 50+
50-40
ΣΚΟΡΕΡΣ
1.
ΑΒΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
239
2.
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
200
3.
ΑΓΡΑΠΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
196
4.
ΛΑΣΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
191
5.
ΚΑΡΤΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
186
Α1 Σαββατοκύριακο Πρωταθλημα Ε.Κ.Α. 'Νικος Γκαλης' Ανδρες
27/03
ΑΣΤΡΟΝ ΧΗΜΙΚΑ - BST / NIGICO
48-40
27/03
EUROXX - LP CLINIC
80-53
21/03
ΑΡΚΑΔΕΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - EUROXX
61-65
20/03
ΑΣΤΡΟΝ ΧΗΜΙΚΑ - SALFO
58-48
19/03
ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ - ΑΜΥΝΤΑΣ BC
25-57
ΣΚΟΡΕΡΣ
1.
ΚΑΡΝΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
292
2.
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
278
3.
ΛΥΜΠΕΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
220
4.
ΡΟΥΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
211
5.
ΚΑΤΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
203
Α2 Καθημερινές Πρωταθλημα Ε.Κ.Α. 'Νικος Γκαλης' Ανδρες
27/03
Σ.Ε.Ε.Τ.Τ. - ΔΙΚ. ΣΥΛ. ΠΕΙΡΑΙΑ
71-54
26/03
ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΜΙΚΤΗ ΕΚΑ 55+
53-45
26/03
Σ.Υ.Β. - HOWDEN HELLAS
61-50
15/03
Σ.Ε.ΤΑΠ. - NETCOMPANY INTRASOFT
33-53
13/03
NICKAN - ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC
69-39
ΣΚΟΡΕΡΣ
1.
ΣΑΡΙΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
333
2.
ΛΑΖΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
281
3.
ΜΠΑΣΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
271
4.
ΣΚΑΡΙΜΠΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
268
5.
ΔΟΥΒΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
243
Α2 Σαββατοκύριακο Πρωταθλημα Ε.Κ.Α. 'Νικος Γκαλης' Ανδρες
10/03
MINERVA MARINE - Σ.Ε.ΕΑΒ
75-64
10/03
DIAS - STRANGE BREW
64-10
10/03
ELNAVI - MELPO ITALCAFFE
53-45
03/03
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ELNAVI
71-49
03/03
Σ.Ε.ΕΑΒ - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.ΑΠ.
62-83
ΣΚΟΡΕΡΣ
1.
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
479
2.
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΕΡΜΗΣ
245
3.
ΚΟΛΙΤΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
226
4.
ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
202
5.
ΤΣΙΣΤΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
198
Α3 Καθημερινές Πρωταθλημα Ε.Κ.Α. 'Νικος Γκαλης' Ανδρες
27/03
ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ - EDENRED
50-40
20/03
ΕΝ.Α.Σ. - DAS PLASTIK
73-47
20/03
ALTENAR - ΚΑΥΚΑΣ
68-39
19/03
ΔΕΣΦΑ - Δ.Α.Α.
52-59
15/03
ΜΙΚΤΗ ΕΚΑ 60+ - ALTENAR
51-56
ΣΚΟΡΕΡΣ
1.
ΣΑΚΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
229
2.
ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
204
3.
ΞΟΥΡΑΦΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
179
4.
ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
174
5.
ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
171
ΚΥΠΕΛΛΟ Πρωταθλημα Ε.Κ.Α. 'Νικος Γκαλης' Ανδρες
27/03
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Ε.
58-57
13/03
ΜΗΧΜΕ 1 - PHARMACIA
56-45
12/03
SALFO - ΕΛ.ΣΤΑΤ.
46-51
11/03
LASKARIDIS MARITIME - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
56-52
11/03
LP CLINIC - Σ.Ε.Ε.Τ.Τ.
49-42
ΣΚΟΡΕΡΣ
1.
ΟΡΦΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
79
2.
ΚΥΡΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
76
3.
ΦΟΥΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
76
4.
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
66
5.
ΚΑΡΝΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
57