ΕΚΑ μπασκετ
Περίοδοι Διοργάνωση Περιγραφή  
Επιλέξτε περιγραφή .....
 Περίοδος: 2018-2019 >> 
HEALTHCARE - ΑΜΥΝΤΑΣ BC 77-63 09/06/2019 Α1 Σαββατοκύριακο
ΣΤΕΡΓΙΟΥ - NEW MED 55-62 09/06/2019 Α1 Σαββατοκύριακο
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - LIONS / POLIS 62-54 09/06/2019 Α2 Σαββατοκύριακο
ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ 48-47 09/06/2019 Α3 Σαββατοκύριακο
KALMAN - ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 58-66 08/06/2019 Α1 Σαββατοκύριακο
KIFISSIA24.GR - ROCHE HELLAS 50-40 07/06/2019 Α2 Καθημερινές 8η αγωνιστική
Ο.Λ.Π. COSCO - THE MARGI 60-50 07/06/2019 Α1 Καθημερινές
ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ - ΜΗΧΜΕ 70-38 07/06/2019 Α2 Καθημερινές
KALMAN - ΑΜΥΝΤΑΣ BC 48-63 06/06/2019 Α1 Σαββατοκύριακο
PHARMACIA - GOOGLE 50-60 06/06/2019 Α1 Καθημερινές
HEALTHCARE - ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 69-66 06/06/2019 Α1 Σαββατοκύριακο
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ 48-51 05/06/2019 Α3 Σαββατοκύριακο
LIONS / POLIS - ΑΡΚΑΔΕΣ 62-54 05/06/2019 Α2 Σαββατοκύριακο
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ - REGENCY CASINO 55-48 05/06/2019 Α3 Καθημερινές
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ALPHA BANK 74-53 05/06/2019 Α2 Σαββατοκύριακο
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - Ο.Λ.Π. COSCO 102-64 05/06/2019
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - Σ.Ε.ΤΑΠ. 84-64 04/06/2019 Α2 Καθημερινές
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - TTEC 76-58 01/06/2019 Α1 Καθημερινές
VETERANS UNION BC - PWC 73-69 01/06/2019 Α1 Καθημερινές
LASKARIDIS SHIPPING - Σ.Ε.Τ.Π. 45-66 31/05/2019 Α2 Καθημερινές
Σ.Υ.Β. - Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. 50-40 31/05/2019 Α2 Καθημερινές
ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - NICKAN 69-63 31/05/2019 Α2 Καθημερινές
MASSAGE FOR YOU - ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. 76-72 30/05/2019 Α3 Καθημερινές
LIONS / POLIS - ΤΙΤΑΝΕΣ 65-54 30/05/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 3η αγωνιστική
ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΕΝ.Α.Σ. 59-61 30/05/2019 Α3 Καθημερινές
ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - Δ.Α.Α. 56-53 29/05/2019 Α2 Καθημερινές 7η αγωνιστική
E-POWER - ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW 50-60 29/05/2019 Α1 Καθημερινές
VETERANS UNION BC - TTEC 47-48 29/05/2019 Α1 Καθημερινές
POLYECO - PHARMACIA 51-49 29/05/2019 Α1 Καθημερινές 4η αγωνιστική
COOL DYNAMIC - ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ 53-31 29/05/2019 Α3 Καθημερινές
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - PWC 88-70 29/05/2019 Α1 Καθημερινές
ΥΓΕΙΑ - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 60-50 28/05/2019 Α1 Καθημερινές
MASSAGE FOR YOU - ΕΝ.Α.Σ. 53-34 28/05/2019 Α3 Καθημερινές
UNISYSTEMS - Ε.Β.Ε.Α. 52-49 28/05/2019 Α2 Καθημερινές
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ 50-60 28/05/2019 Α2 Καθημερινές
ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. 54-74 28/05/2019 Α3 Καθημερινές
ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC - VODAFONE 360 40-47 28/05/2019 Α3 Καθημερινές
REGENCY CASINO - CARSPROFIT4U 60-50 28/05/2019 Α3 Καθημερινές
Ε.Α.Β. - IRED 67-85 27/05/2019 Α1 Καθημερινές
LASKARIDIS SHIPPING - NICKAN 77-69 27/05/2019 Α2 Καθημερινές
GOOGLE - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. 64-51 27/05/2019 Α1 Καθημερινές 6η αγωνιστική
ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Σ.Ε.Τ.Π. 61-71 27/05/2019 Α2 Καθημερινές
Σ.Ε.ΤΑΠ. - ΜΗΧΜΕ 48-53 27/05/2019 Α2 Καθημερινές
ROCHE HELLAS - ΚΑΥΚΑΣ 41-70 27/05/2019 Α2 Καθημερινές 7η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. - PHARMACIA 53-43 24/05/2019 Α1 Καθημερινές 6η αγωνιστική
Σ.Υ.Β. - Ε.Β.Ε.Α. 69-59 24/05/2019 Α2 Καθημερινές
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ - ΕΝ.Α.Σ. 47-49 24/05/2019 Α3 Καθημερινές
Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. - UNISYSTEMS 67-63 23/05/2019 Α2 Καθημερινές
NICKAN - ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ 66-64 23/05/2019 Α2 Καθημερινές
ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. - REGENCY CASINO 65-52 23/05/2019 Α3 Καθημερινές
Δ.Α.Α. - KIFISSIA24.GR 45-54 23/05/2019 Α2 Καθημερινές 6η αγωνιστική
TTEC - ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 85-76 22/05/2019 Α1 Καθημερινές 3η αγωνιστική
HEALTHCARE - Ο.Λ.Π. COSCO 94-96 22/05/2019
EUROXX - POLYECO 79-73 22/05/2019 Α1 Καθημερινές 6η αγωνιστική
IRED - E-POWER 77-61 22/05/2019 Α1 Καθημερινές
COOL DYNAMIC - VODAFONE 360 39-33 22/05/2019 Α3 Καθημερινές
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 87-43 22/05/2019
COBALT - ERIAL MUSIC 55-44 21/05/2019 Α2 Καθημερινές
ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC - ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ 32-43 21/05/2019 Α3 Καθημερινές
ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ - NICKAN 87-82 20/05/2019 Α2 Καθημερινές
ROCHE HELLAS - ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ 55-47 20/05/2019 Α2 Καθημερινές 6η αγωνιστική
ΚΥΔΕΠ - ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 45-51 19/05/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 3η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ 58-76 19/05/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 3η αγωνιστική
ΣΤΕΡΓΙΟΥ - ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ 62-54 19/05/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 3η αγωνιστική
KALMAN - BST / NIGICO 59-54 18/05/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 3η αγωνιστική
SALFO - ΑΜΥΝΤΑΣ BC 50-63 18/05/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 3η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. - EUROXX 68-65 17/05/2019 Α1 Καθημερινές 2η αγωνιστική
PROFILE SOFTWARE - MASSAGE FOR YOU 65-67 17/05/2019 Α3 Καθημερινές
POLYECO - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. 66-53 16/05/2019 Α1 Καθημερινές 5η αγωνιστική
CARSPROFIT4U - ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ 51-63 16/05/2019 Α3 Καθημερινές
PDS - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 53-78 16/05/2019 Α1 Καθημερινές
ΚΑΥΚΑΣ - Δ.Α.Α. 52-77 16/05/2019 Α2 Καθημερινές 5η αγωνιστική
LASKARIDIS SHIPPING - ΕΛ.ΣΤΑΤ. 64-56 16/05/2019 Α2 Καθημερινές
ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - TTEC 67-69 15/05/2019 Α1 Καθημερινές
TECHVISION - Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. 66-61 15/05/2019 Α2 Καθημερινές
IRED - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 73-47 15/05/2019 Α1 Καθημερινές
THE MARGI - PWC 47-64 15/05/2019 Α1 Καθημερινές
Ο.Λ.Π. COSCO - VETERANS UNION BC 57-67 14/05/2019 Α1 Καθημερινές
ΕΝ.Α.Σ. - ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ 42-53 14/05/2019 Α3 Καθημερινές
COBALT - Ε.Β.Ε.Α. 54-64 14/05/2019 Α2 Καθημερινές
COOL DYNAMIC - ΕΝΝΑ BC 46-30 14/05/2019 Α3 Καθημερινές
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - LASKARIDIS SHIPPING 48-55 14/05/2019 Α2 Καθημερινές
ΜΗΧΜΕ - Σ.Ε.Τ.Π. 44-56 14/05/2019 Α2 Καθημερινές
REGENCY CASINO - ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. 54-79 14/05/2019 Α3 Καθημερινές
Ε.Α.Β. - ΥΓΕΙΑ 60-50 13/05/2019 Α1 Καθημερινές
PWC - THE MARGI 60-53 13/05/2019 Α1 Καθημερινές
ROCHE HELLAS - ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 51-53 13/05/2019 Α2 Καθημερινές 5η αγωνιστική
ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Σ.Ε.ΤΑΠ. 69-59 13/05/2019 Α2 Καθημερινές
MINERVA MARINE - ALPHA BANK 48-56 12/05/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 2η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. 60-50 10/05/2019 Α1 Καθημερινές 4η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. - REGENCY CASINO 59-68 10/05/2019 Α3 Καθημερινές
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ - ΕΝ.Α.Σ. 38-56 10/05/2019 Α3 Καθημερινές
ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ - CARSPROFIT4U 63-52 10/05/2019 Α3 Καθημερινές
Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. - IRED 59-66 10/05/2019 Α1 Καθημερινές
MASSAGE FOR YOU - PROFILE SOFTWARE 60-44 09/05/2019 Α3 Καθημερινές
Ε.Β.Ε.Α. - COBALT 37-38 09/05/2019 Α2 Καθημερινές
VETERANS UNION BC - Ο.Λ.Π. COSCO 66-58 08/05/2019 Α1 Καθημερινές
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - PDS 70-59 08/05/2019 Α1 Καθημερινές
ΕΝΝΑ BC - COOL DYNAMIC 40-33 08/05/2019 Α3 Καθημερινές
TTEC - ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 52-62 07/05/2019 Α1 Καθημερινές
ΥΓΕΙΑ - Ε.Α.Β. 72-98 07/05/2019 Α1 Καθημερινές
ERIAL MUSIC - Σ.Υ.Β. 55-60 07/05/2019 Α2 Καθημερινές
Σ.Ε.Τ.Π. - ΜΗΧΜΕ 54-47 07/05/2019 Α2 Καθημερινές
GOOGLE - EUROXX 49-83 06/05/2019 Α1 Καθημερινές 4η αγωνιστική
Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. - TECHVISION 82-69 06/05/2019 Α2 Καθημερινές
NICKAN - ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ 73-55 06/05/2019 Α2 Καθημερινές
ROCHE HELLAS - KIFISSIA24.GR 28-54 06/05/2019 Α2 Καθημερινές 4η αγωνιστική
PHARMACIA - ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. 47-54 06/05/2019 Α1 Καθημερινές 3η αγωνιστική
Σ.Ε.ΤΑΠ. - ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 42-46 06/05/2019 Α2 Καθημερινές
ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ - Δ.Α.Α. 50-40 06/05/2019 Α2 Καθημερινές 4η αγωνιστική
LIONS / POLIS - ΤΙΤΑΝΕΣ 67-46 05/05/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1η αγωνιστική
GOLDEN CLUBS - HEALTHCARE 46-61 05/05/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 2η αγωνιστική
ΚΑΤΣΕΛΗΣ - ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ 41-49 05/05/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 2η αγωνιστική
OMS - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 49-53 05/05/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 2η αγωνιστική
ELNAVI - MELPO 65-67 05/05/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 2η αγωνιστική
ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ - ΣΤΕΡΓΙΟΥ 36-53 05/05/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 2η αγωνιστική
ΑΜΥΝΤΑΣ BC - SALFO 57-50 05/05/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 2η αγωνιστική
BST / NIGICO - KALMAN 49-37 05/05/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 2η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΥΔΕΠ 63-65 04/05/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 2η αγωνιστική
ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ - DRAPEZON 54-41 04/05/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 2η αγωνιστική
PROFILE SOFTWARE - COOL DYNAMIC 49-48 03/05/2019 Α3 Καθημερινές 3η αγωνιστική
ΜΗΧΜΕ - TECHVISION 59-49 03/05/2019 Α2 Καθημερινές 3η αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. - GOOGLE 75-62 03/05/2019 Α1 Καθημερινές 3η αγωνιστική
LASKARIDIS SHIPPING - Σ.Υ.Β. 81-78 03/05/2019 Α2 Καθημερινές 3η αγωνιστική
ΥΓΕΙΑ - THE MARGI 48-49 02/05/2019 Α1 Καθημερινές 3η αγωνιστική
ΚΑΥΚΑΣ - ROCHE HELLAS 51-56 02/05/2019 Α2 Καθημερινές 3η αγωνιστική
COBALT - ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 45-76 02/05/2019 Α2 Καθημερινές 3η αγωνιστική
Δ.Α.Α. - ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 41-51 02/05/2019 Α2 Καθημερινές 3η αγωνιστική
POLYECO - EUROXX 65-53 02/05/2019 Α1 Καθημερινές 3η αγωνιστική
DELOITTE - HEALTHCARE 52-58 24/04/2019
VETERANS UNION BC - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 66-68 24/04/2019
IRED - ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 45-61 22/04/2019 Α1 Καθημερινές 2η αγωνιστική
ΑΡΚΑΔΕΣ - ANIMAL PRINTERS 72-68 21/04/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1η αγωνιστική
ΣΤΕΡΓΙΟΥ - ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ 46-60 21/04/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 1η αγωνιστική
ΚΥΔΕΠ - ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 49-55 21/04/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 1η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ 54-62 21/04/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 3η αγωνιστική
ALPHA BANK - MINERVA MARINE 70-41 21/04/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 3η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - OMS 64-55 21/04/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1η αγωνιστική
HEALTHCARE - GOLDEN CLUBS 71-59 21/04/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 1η αγωνιστική
ΤΙΤΑΝΕΣ - LIONS / POLIS 67-44 21/04/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 2η αγωνιστική
DRAPEZON - ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 56-58 20/04/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 1η αγωνιστική
SALFO - ΑΜΥΝΤΑΣ BC 46-42 20/04/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 1η αγωνιστική
MELPO - ELNAVI 80-67 20/04/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 1η αγωνιστική
KALMAN - BST / NIGICO 57-51 20/04/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 1η αγωνιστική
KIFISSIA24.GR - Δ.Α.Α. 65-45 19/04/2019 Α2 Καθημερινές 2η αγωνιστική
Σ.Υ.Β. - LASKARIDIS SHIPPING 72-70 19/04/2019 Α2 Καθημερινές 2η αγωνιστική
GOOGLE - PHARMACIA 61-55 19/04/2019 Α1 Καθημερινές 2η αγωνιστική
ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW - VETERANS UNION BC 47-58 19/04/2019 Α1 Καθημερινές 2η αγωνιστική
PDS - NIKE FANS 70-60 19/04/2019 Α1 Καθημερινές 1η αγωνιστική
ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ - ΕΝ.Α.Σ. 53-56 19/04/2019 Α3 Καθημερινές 2η αγωνιστική
ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ 41-54 18/04/2019 Α3 Καθημερινές 2η αγωνιστική
VODAFONE 360 - ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. 28-46 18/04/2019 Α3 Καθημερινές 2η αγωνιστική
ΑΡΚΑΔΕΣ - OMS 71-67 18/04/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 9η αγωνιστική
EUROXX - ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. 68-63 18/04/2019 Α1 Καθημερινές 5η αγωνιστική
MELPO - ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 49-54 18/04/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 5η αγωνιστική
NIKE FANS - PDS 50-60 17/04/2019 Α1 Καθημερινές 2η αγωνιστική
COOL DYNAMIC - PROFILE SOFTWARE 51-43 17/04/2019 Α3 Καθημερινές 2η αγωνιστική
Ο.Λ.Π. COSCO - ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 79-72 17/04/2019
TECHVISION - ΜΗΧΜΕ 55-35 17/04/2019 Α2 Καθημερινές 2η αγωνιστική
E-POWER - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 57-85 17/04/2019 Α1 Καθημερινές 2η αγωνιστική
DRAPEZON - MELPO 60-55 17/04/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 7η αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. - POLYECO 56-77 17/04/2019 Α1 Καθημερινές 2η αγωνιστική
THE MARGI - ΥΓΕΙΑ 66-65 17/04/2019 Α1 Καθημερινές 2η αγωνιστική
TTEC - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 63-54 16/04/2019 Α1 Καθημερινές 2η αγωνιστική
LIBERO ST - NICKAN 53-54 16/04/2019 Α2 Καθημερινές 2η αγωνιστική
COBALT - ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 66-64 16/04/2019 Α2 Καθημερινές 1η αγωνιστική
UNISYSTEMS - ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ 36-49 16/04/2019 Α2 Καθημερινές 2η αγωνιστική
ERIAL MUSIC - ΕΛ.ΣΤΑΤ. 38-54 16/04/2019 Α2 Καθημερινές 2η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC - CARSPROFIT4U 56-59 16/04/2019 Α3 Καθημερινές 2η αγωνιστική
REGENCY CASINO - INTRASOFT INTERNATIONAL 55-50 16/04/2019 Α3 Καθημερινές 1η αγωνιστική
DELOITTE - Ο.Λ.Π. COSCO 72-76 15/04/2019 Α1 Καθημερινές 2η αγωνιστική
Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. - Σ.Ε.Τ.Π. 51-67 15/04/2019 Α2 Καθημερινές 2η αγωνιστική
PWC - Ε.Α.Β. 57-47 15/04/2019 Α1 Καθημερινές 2η αγωνιστική
ΕΝΝΑ BC - MASSAGE FOR YOU 28-46 15/04/2019 Α3 Καθημερινές 2η αγωνιστική
Ε.Β.Ε.Α. - Σ.Ε.ΤΑΠ. 28-48 15/04/2019 Α2 Καθημερινές 2η αγωνιστική
ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ - ROCHE HELLAS 64-49 15/04/2019 Α2 Καθημερινές 2η αγωνιστική
NEW MED - ΚΥΔΕΠ 66-42 14/04/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 22η αγωνιστική
GOLDEN CLUBS - ΣΤΕΡΓΙΟΥ 60-52 14/04/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 22η αγωνιστική
ΚΑΤΣΕΛΗΣ - ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ 61-55 14/04/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 5η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - OMS 83-62 14/04/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 11η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ 62-56 13/04/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 22η αγωνιστική
MELPO - ΠΗΓΑΣΟΣ 52-37 13/04/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 3η αγωνιστική
SALFO - HEALTHCARE 69-79 13/04/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 22η αγωνιστική
KALMAN - BST / NIGICO 59-36 13/04/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 22η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. - VODAFONE 360 61-35 12/04/2019 Α3 Καθημερινές 1η αγωνιστική
ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ - UNISYSTEMS 78-38 12/04/2019 Α2 Καθημερινές 1η αγωνιστική
PROFILE SOFTWARE - COOL DYNAMIC 58-49 12/04/2019 Α3 Καθημερινές 1η αγωνιστική
Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. - TTEC 39-72 12/04/2019 Α1 Καθημερινές 1η αγωνιστική
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ - ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 63-49 11/04/2019 Α3 Καθημερινές 1η αγωνιστική
CARSPROFIT4U - ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC 87-64 11/04/2019 Α3 Καθημερινές 1η αγωνιστική
Δ.Α.Α. - ΚΑΥΚΑΣ 59-84 11/04/2019 Α2 Καθημερινές 1η αγωνιστική
ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - COBALT 68-61 11/04/2019 Α2 Καθημερινές 2η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ROCHE HELLAS 60-35 10/04/2019 Α2 Καθημερινές 1η αγωνιστική
ΕΝΝΑ BC - MASSAGE FOR YOU 47-67 10/04/2019 Α3 Καθημερινές 1η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - E-POWER 93-68 10/04/2019 Α1 Καθημερινές 1η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - IRED 88-60 10/04/2019 Α1 Καθημερινές 1η αγωνιστική
EUROXX - GOOGLE 68-60 10/04/2019 Α1 Καθημερινές 1η αγωνιστική
Σ.Ε.ΤΑΠ. - Ε.Β.Ε.Α. 65-38 10/04/2019 Α2 Καθημερινές 1η αγωνιστική
VETERANS UNION BC - ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW 58-41 10/04/2019 Α1 Καθημερινές 1η αγωνιστική
DRAPEZON - ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ 60-70 10/04/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 8η αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. - ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. 52-44 10/04/2019 Α1 Καθημερινές 1η αγωνιστική
LASKARIDIS SHIPPING - Σ.Υ.Β. 65-61 10/04/2019 Α2 Καθημερινές 1η αγωνιστική
Ο.Λ.Π. COSCO - DELOITTE 52-62 09/04/2019 Α1 Καθημερινές 1η αγωνιστική
Σ.Ε.Τ.Π. - Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. 76-53 09/04/2019 Α2 Καθημερινές 1η αγωνιστική
ΥΓΕΙΑ - THE MARGI 64-56 09/04/2019 Α1 Καθημερινές 1η αγωνιστική
ΜΗΧΜΕ - TECHVISION 52-45 09/04/2019 Α2 Καθημερινές 1η αγωνιστική
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - ERIAL MUSIC 61-48 09/04/2019 Α2 Καθημερινές 1η αγωνιστική
NICKAN - LIBERO ST 85-72 08/04/2019 Α2 Καθημερινές 1η αγωνιστική
Ε.Α.Β. - PWC 55-87 08/04/2019 Α1 Καθημερινές 1η αγωνιστική
PHARMACIA - POLYECO 43-35 08/04/2019 Α1 Καθημερινές 1η αγωνιστική
ΕΝ.Α.Σ. - ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ 50-38 08/04/2019 Α3 Καθημερινές 1η αγωνιστική
LIONS / POLIS - ANIMAL PRINTERS 50-40 07/04/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 14η αγωνιστική
NEW MED - ΑΜΥΝΤΑΣ BC 70-66 07/04/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 21η αγωνιστική
ΣΤΕΡΓΙΟΥ - KALMAN 41-52 07/04/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 21η αγωνιστική
ΚΑΤΣΕΛΗΣ - ELNAVI 41-59 07/04/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 14η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΙΤΑΝΕΣ 65-39 07/04/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 7η αγωνιστική
OMS - MINERVA MARINE 56-77 07/04/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 14η αγωνιστική
ALPHA BANK - ΑΡΚΑΔΕΣ 46-71 07/04/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 14η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ - ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ 40-78 07/04/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 14η αγωνιστική
ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ - SALFO 58-73 07/04/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 21η αγωνιστική
HEALTHCARE - ΚΥΔΕΠ 72-60 07/04/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 21η αγωνιστική
BST / NIGICO - ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 48-50 07/04/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 21η αγωνιστική
MELPO - DRAPEZON 77-55 06/04/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 14η αγωνιστική
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 43-49 06/04/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 14η αγωνιστική
SALFO - ΣΤΕΡΓΙΟΥ 49-58 05/04/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 6η αγωνιστική
Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. - Ε.Α.Β. 70-52 05/04/2019
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - PWC 103-66 03/04/2019
HEALTHCARE - THE MARGI 75-68 03/04/2019
Σ.Ε.ΤΑΠ. - ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 53-69 03/04/2019
POLYECO - ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. 68-57 03/04/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
Ο.Λ.Π. COSCO - ΑΡΚΑΔΕΣ 77-70 02/04/2019
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - ΜΗΧΜΕ 62-50 02/04/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 22η αγωνιστική
VIAMAX - ALMI - PROFILE SOFTWARE 63-74 02/04/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 19η αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. - PHARMACIA 70-50 02/04/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 22η αγωνιστική
VIAN - REGENCY CASINO 23-66 02/04/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
CARSPROFIT4U - ENEL GREEN POWER 51-41 01/04/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 19η αγωνιστική
Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. - ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ 78-72 01/04/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 22η αγωνιστική
GOOGLE - POLYECO 54-43 01/04/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 20η αγωνιστική
Ε.Α.Β. - THE MARGI 53-47 01/04/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 20η αγωνιστική
DELOITTE - PWC 50-58 01/04/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 22η αγωνιστική
Σ.Ε.ΤΑΠ. - Σ.Υ.Β. 61-49 01/04/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 20η αγωνιστική
ROCHE HELLAS - TECHVISION 34-47 01/04/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 22η αγωνιστική
ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW - IRED 40-67 01/04/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 20η αγωνιστική
ELNAVI - ΠΗΓΑΣΟΣ 64-48 31/03/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 13η αγωνιστική
GOLDEN CLUBS - NEW MED 54-36 31/03/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 20η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - LIONS / POLIS 61-49 31/03/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 13η αγωνιστική
ΑΡΚΑΔΕΣ - ΤΙΤΑΝΕΣ 64-50 31/03/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 13η αγωνιστική
ΑΜΥΝΤΑΣ BC - HEALTHCARE 66-68 31/03/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 20η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ - MELPO 53-43 31/03/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 13η αγωνιστική
ALPHA BANK - MINERVA MARINE 59-45 31/03/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 13η αγωνιστική
BST / NIGICO - ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ 45-37 31/03/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 9η αγωνιστική
DRAPEZON - ΚΑΤΣΕΛΗΣ 66-58 30/03/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 13η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΣΤΕΡΓΙΟΥ 80-69 30/03/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 20η αγωνιστική
SALFO - ΚΥΔΕΠ 58-53 30/03/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 20η αγωνιστική
ANIMAL PRINTERS - OMS 70-62 30/03/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 13η αγωνιστική
ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ 25-53 30/03/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 13η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. - MASSAGE FOR YOU 79-88 29/03/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
Σ.Υ.Β. - ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 61-39 29/03/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 22η αγωνιστική
ΕΝΝΑ BC - REGENCY CASINO 52-48 29/03/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. - ΜΗΧΜΕ 61-55 29/03/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 20η αγωνιστική
VETERANS UNION BC - NIKE FANS 81-67 29/03/2019
ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ - LIBERO ST 60-39 29/03/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 20η αγωνιστική
ABOVE & BEYOND - ΥΓΕΙΑ 55-65 29/03/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 22η αγωνιστική
Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. - ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 54-82 29/03/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 22η αγωνιστική
CARSPROFIT4U - COOL DYNAMIC 45-41 28/03/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 22η αγωνιστική
LEROY MERLIN - DIAMOND SHIPBROKING 30-34 28/03/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 22η αγωνιστική
ΚΑΥΚΑΣ - ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ 51-55 28/03/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 22η αγωνιστική
ENEL GREEN POWER - ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 42-52 28/03/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 22η αγωνιστική
ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - KIFISSIA24.GR 55-49 28/03/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 22η αγωνιστική
Ε.Β.Ε.Α. - Δ.Α.Α. 50-40 28/03/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 22η αγωνιστική
VIAN - ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ 39-56 27/03/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 22η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - GOOGLE 71-52 27/03/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 22η αγωνιστική
VODAFONE 360 - VIAMAX - ALMI 42-36 27/03/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 22η αγωνιστική
EUROXX - PDS 76-80 27/03/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 22η αγωνιστική
TTEC - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 69-66 27/03/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
VETERANS UNION BC - E-POWER 81-62 27/03/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 22η αγωνιστική
DELOITTE - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. 54-48 27/03/2019
LASKARIDIS SHIPPING - Σ.Ε.Τ.Π. 76-51 27/03/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 22η αγωνιστική
TTEC - IRED 66-70 26/03/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 22η αγωνιστική
Ο.Λ.Π. COSCO - POLYECO 90-64 26/03/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 22η αγωνιστική
P.M.K.C. OSE - MASSAGE FOR YOU 44-54 26/03/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 22η αγωνιστική
Σ.Ε.ΤΑΠ. - LIBERO ST 56-41 26/03/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 22η αγωνιστική
ERIAL MUSIC - UNISYSTEMS 34-36 26/03/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 22η αγωνιστική
INTRASOFT INTERNATIONAL - ΕΝ.Α.Σ. 44-47 26/03/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 22η αγωνιστική
Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. - SALFO 74-70 26/03/2019
ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC - PROFILE SOFTWARE 49-59 26/03/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 22η αγωνιστική
KIFISSIA24.GR - ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 64-51 22/03/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 21η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. - Ο.Λ.Π. COSCO 57-59 22/03/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 21η αγωνιστική
Σ.Υ.Β. - ΕΛ.ΣΤΑΤ. 53-58 22/03/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 21η αγωνιστική
ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 46-60 22/03/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 21η αγωνιστική
ΥΓΕΙΑ - PWC 53-63 22/03/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
DIAMOND SHIPBROKING - P.M.K.C. OSE 41-51 22/03/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 21η αγωνιστική
LEROY MERLIN - ΕΝ.Α.Σ. 43-53 22/03/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ - ΜΗΧΜΕ 40-62 22/03/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ - REGENCY CASINO 38-50 22/03/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 21η αγωνιστική
MASSAGE FOR YOU - INTRASOFT INTERNATIONAL 68-53 21/03/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 21η αγωνιστική
ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. 46-66 21/03/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 21η αγωνιστική
PDS - VETERANS UNION BC 51-68 21/03/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 21η αγωνιστική
Δ.Α.Α. - ERIAL MUSIC 48-49 21/03/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 21η αγωνιστική
POLYECO - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 61-72 21/03/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 21η αγωνιστική
NIKE FANS - Ε.Α.Β. 60-70 20/03/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 21η αγωνιστική
LIBERO ST - Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. 68-50 20/03/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 21η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. 87-61 20/03/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 21η αγωνιστική
TECHVISION - LASKARIDIS SHIPPING 45-71 20/03/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 21η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. - GOOGLE 59-50 20/03/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 19η αγωνιστική
E-POWER - ABOVE & BEYOND 60-50 20/03/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 21η αγωνιστική
ΥΓΕΙΑ - DELOITTE 62-63 20/03/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 21η αγωνιστική
THE MARGI - ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW 66-57 20/03/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 21η αγωνιστική
ΕΝ.Α.Σ. - CARSPROFIT4U 54-34 19/03/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 21η αγωνιστική
VIAMAX - ALMI - VIAN 52-42 19/03/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 21η αγωνιστική
Σ.Ε.Τ.Π. - Ε.Β.Ε.Α. 76-37 19/03/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 21η αγωνιστική
COOL DYNAMIC - ENEL GREEN POWER 53-43 19/03/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 21η αγωνιστική
ΜΗΧΜΕ - Σ.Ε.ΤΑΠ. 49-53 19/03/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 21η αγωνιστική
UNISYSTEMS - NICKAN 67-54 19/03/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 21η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC - ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ 51-60 19/03/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 21η αγωνιστική
Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. - ΕΛ.ΣΤΑΤ. 54-42 18/03/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
GOOGLE - TTEC 68-92 18/03/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 21η αγωνιστική
Ε.Α.Β. - NIKE FANS 83-75 18/03/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
PWC - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 57-44 18/03/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 21η αγωνιστική
ΕΝΝΑ BC - VODAFONE 360 48-39 18/03/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 21η αγωνιστική
ERIAL MUSIC - ROCHE HELLAS 35-33 18/03/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
PHARMACIA - EUROXX 59-62 18/03/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 21η αγωνιστική
ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ - ΚΑΥΚΑΣ 53-43 18/03/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 21η αγωνιστική
ELNAVI - DRAPEZON 69-44 17/03/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 12η αγωνιστική
NEW MED - KALMAN 63-44 17/03/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 19η αγωνιστική
ΣΤΕΡΓΙΟΥ - ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ 45-46 17/03/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 19η αγωνιστική
LIONS / POLIS - ΑΡΚΑΔΕΣ 68-70 17/03/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 12η αγωνιστική
ΑΜΥΝΤΑΣ BC - ΚΥΔΕΠ 55-58 17/03/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 8η αγωνιστική
OMS - ALPHA BANK 64-77 17/03/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 12η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ 57-68 17/03/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 12η αγωνιστική
HEALTHCARE - GOLDEN CLUBS 65-32 17/03/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 19η αγωνιστική
ΤΙΤΑΝΕΣ - MINERVA MARINE 31-38 17/03/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 12η αγωνιστική
BST / NIGICO - SALFO 43-64 17/03/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 19η αγωνιστική
ANIMAL PRINTERS - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 59-78 16/03/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 12η αγωνιστική
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ 52-79 16/03/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 12η αγωνιστική
MELPO - ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 41-45 16/03/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 12η αγωνιστική
KIFISSIA24.GR - Σ.Ε.ΤΑΠ. 46-52 15/03/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 19η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. - COOL DYNAMIC 67-61 15/03/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 20η αγωνιστική
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ - REGENCY CASINO 61-60 15/03/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 20η αγωνιστική
DELOITTE - E-POWER 47-55 15/03/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 20η αγωνιστική
PROFILE SOFTWARE - ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ 62-76 15/03/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 20η αγωνιστική
ABOVE & BEYOND - PDS 52-62 15/03/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 20η αγωνιστική
MASSAGE FOR YOU - DIAMOND SHIPBROKING 68-58 14/03/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 20η αγωνιστική
ΜΗΧΜΕ - ΑΡΚΑΔΕΣ 49-60 14/03/2019
LEROY MERLIN - ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 42-71 14/03/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 20η αγωνιστική
ΚΑΥΚΑΣ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 47-79 14/03/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 20η αγωνιστική
ENEL GREEN POWER - ΕΝ.Α.Σ. 42-54 14/03/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 20η αγωνιστική
Δ.Α.Α. - Σ.Ε.Τ.Π. 42-52 14/03/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 20η αγωνιστική
UNISYSTEMS - THE MARGI 32-55 14/03/2019
VIAN - ΕΝΝΑ BC 29-53 13/03/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 20η αγωνιστική
LIBERO ST - Σ.Ε.ΤΑΠ. 73-71 13/03/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. 75-52 13/03/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 20η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ 46-55 13/03/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 20η αγωνιστική
VODAFONE 360 - ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ 21-32 13/03/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 20η αγωνιστική
EUROXX - VETERANS UNION BC 75-64 13/03/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 20η αγωνιστική
PHARMACIA - ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 44-70 13/03/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 20η αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. - PWC 53-61 13/03/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 20η αγωνιστική
Ο.Λ.Π. COSCO - NIKE FANS 70-57 12/03/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 20η αγωνιστική
COBALT - UNISYSTEMS 50-45 12/03/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 20η αγωνιστική
ERIAL MUSIC - NICKAN 46-49 12/03/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 20η αγωνιστική
ΥΓΕΙΑ - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 63-56 12/03/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 20η αγωνιστική
Ε.Β.Ε.Α. - TECHVISION 58-55 12/03/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 20η αγωνιστική
INTRASOFT INTERNATIONAL - CARSPROFIT4U 42-48 12/03/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 20η αγωνιστική
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - KIFISSIA24.GR 40-44 12/03/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 20η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC - VIAMAX - ALMI 60-51 12/03/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 20η αγωνιστική
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ - VODAFONE 360 43-47 08/03/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 19η αγωνιστική
ΚΥΔΕΠ - Ε.Α.Β. 55-71 08/03/2019
DIAMOND SHIPBROKING - INTRASOFT INTERNATIONAL 40-50 08/03/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 19η αγωνιστική
ABOVE & BEYOND - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 51-56 08/03/2019
ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ - VIAN 40-23 08/03/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 19η αγωνιστική
ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ - P.M.K.C. OSE 42-52 07/03/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 19η αγωνιστική
ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ - ΕΛ.ΣΤΑΤ. 51-62 07/03/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 19η αγωνιστική
PDS - DELOITTE 49-39 07/03/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 19η αγωνιστική
ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 63-43 07/03/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 19η αγωνιστική
POLYECO - TTEC 49-52 07/03/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 19η αγωνιστική
NIKE FANS - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 74-90 06/03/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 19η αγωνιστική
LIBERO ST - ΚΑΥΚΑΣ 69-51 06/03/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 19η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - EUROXX 103-68 06/03/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 19η αγωνιστική
ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ - SALFO 42-55 06/03/2019
TECHVISION - Δ.Α.Α. 54-44 06/03/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 19η αγωνιστική
E-POWER - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 56-58 06/03/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 19η αγωνιστική
VETERANS UNION BC - ABOVE & BEYOND 86-73 06/03/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 19η αγωνιστική
COOL DYNAMIC - LEROY MERLIN 54-44 06/03/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 19η αγωνιστική
PDS - HEALTHCARE 48-74 06/03/2019
THE MARGI - Ο.Λ.Π. COSCO 51-61 06/03/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 19η αγωνιστική
ΕΝ.Α.Σ. - ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. 66-69 05/03/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 19η αγωνιστική
Σ.Ε.Τ.Π. - ERIAL MUSIC 66-42 05/03/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 19η αγωνιστική
ΥΓΕΙΑ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. 76-56 05/03/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 19η αγωνιστική
ΜΗΧΜΕ - ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ 55-42 05/03/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 19η αγωνιστική
UNISYSTEMS - ROCHE HELLAS 42-33 05/03/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 19η αγωνιστική
REGENCY CASINO - ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ 64-66 05/03/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
LIONS / POLIS - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 63-68 04/03/2019
CARSPROFIT4U - INTRASOFT INTERNATIONAL 53-48 04/03/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
Σ.Υ.Β. - Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. 56-49 04/03/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 19η αγωνιστική
NICKAN - COBALT 62-50 04/03/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 19η αγωνιστική
Ε.Α.Β. - IRED 82-72 04/03/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
PWC - PHARMACIA 76-48 04/03/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 19η αγωνιστική
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 70-86 04/03/2019
ΕΝΝΑ BC - ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC 40-43 04/03/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 19η αγωνιστική
ELNAVI - ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ 56-49 03/03/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 11η αγωνιστική
NEW MED - ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 53-48 03/03/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 18η αγωνιστική
ΑΡΚΑΔΕΣ - ANIMAL PRINTERS 61-52 03/03/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 11η αγωνιστική
GOLDEN CLUBS - ΚΥΔΕΠ 69-61 03/03/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 18η αγωνιστική
SALFO - ΑΜΥΝΤΑΣ BC 64-67 03/03/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 18η αγωνιστική
MINERVA MARINE - LIONS / POLIS 50-51 03/03/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 11η αγωνιστική
ALPHA BANK - ΤΙΤΑΝΕΣ 50-36 03/03/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 11η αγωνιστική
BST / NIGICO - ΣΤΕΡΓΙΟΥ 36-34 03/03/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 18η αγωνιστική
DRAPEZON - ΠΗΓΑΣΟΣ 71-56 02/03/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 11η αγωνιστική
MELPO - ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ 45-73 02/03/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 11η αγωνιστική
ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ 51-49 02/03/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 11η αγωνιστική
KALMAN - HEALTHCARE 39-90 02/03/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 18η αγωνιστική
LIBERO ST - ΜΗΧΜΕ 39-51 01/03/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. - CARSPROFIT4U 49-38 01/03/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
PROFILE SOFTWARE - ΕΝΝΑ BC 47-38 01/03/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. - PDS 81-66 01/03/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
P.M.K.C. OSE - COOL DYNAMIC 33-67 01/03/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
MASSAGE FOR YOU - ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 50-40 28/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ - ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ 50-40 28/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
VIAN - ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ 30-39 27/02/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
ΚΑΥΚΑΣ - ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 54-41 27/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - THE MARGI 84-52 27/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - PWC 68-69 27/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
Σ.Ε.ΤΑΠ. - ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 61-41 27/02/2019
EUROXX - ABOVE & BEYOND 55-65 27/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
ΑΜΥΝΤΑΣ BC - VETERANS UNION BC 34-61 27/02/2019
LASKARIDIS SHIPPING - UNISYSTEMS 42-43 27/02/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. - E-POWER 61-59 27/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
TTEC - ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW 73-61 26/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
Ο.Λ.Π. COSCO - IRED 65-61 26/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
ERIAL MUSIC - COBALT 33-44 26/02/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
Σ.Ε.Τ.Π. - TECHVISION 63-54 26/02/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
INTRASOFT INTERNATIONAL - ENEL GREEN POWER 50-32 26/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ - VIAMAX - ALMI 54-48 26/02/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 37-67 26/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC - ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ 47-41 26/02/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. - KIFISSIA24.GR 59-50 25/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
Ε.Α.Β. - ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. 91-81 25/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 22η αγωνιστική
GOOGLE - NIKE FANS 58-56 25/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
DELOITTE - VETERANS UNION BC 48-74 25/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
Σ.Ε.ΤΑΠ. - ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ 59-43 25/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
ROCHE HELLAS - NICKAN 56-90 25/02/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
PHARMACIA - ΥΓΕΙΑ 37-70 25/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ - Σ.Υ.Β. 69-70 25/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
NEW MED - ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ 62-57 24/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 17η αγωνιστική
ΚΥΔΕΠ - KALMAN 54-52 24/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 17η αγωνιστική
ΚΑΤΣΕΛΗΣ - ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ 40-81 24/02/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 10η αγωνιστική
LIONS / POLIS - ALPHA BANK 77-74 24/02/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 10η αγωνιστική
ΑΡΚΑΔΕΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 55-45 24/02/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 3η αγωνιστική
ΑΜΥΝΤΑΣ BC - GOLDEN CLUBS 61-48 24/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 17η αγωνιστική
ΣΤΕΡΓΙΟΥ - SALFO 50-49 24/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 17η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ - DRAPEZON 51-41 24/02/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 10η αγωνιστική
OMS - ΤΙΤΑΝΕΣ 61-67 24/02/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 10η αγωνιστική
HEALTHCARE - ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 61-64 24/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 17η αγωνιστική
ANIMAL PRINTERS - MINERVA MARINE 62-60 23/02/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 10η αγωνιστική
ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ - ELNAVI 43-57 23/02/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 10η αγωνιστική
ΠΗΓΑΣΟΣ - MELPO 42-43 23/02/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 10η αγωνιστική
KIFISSIA24.GR - ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ 44-48 22/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. - TTEC 47-83 22/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
Σ.Υ.Β. - LIBERO ST 76-71 22/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ - ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC 57-37 22/02/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW - Ε.Α.Β. 38-61 22/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
LASKARIDIS SHIPPING - COBALT 66-40 22/02/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
ABOVE & BEYOND - DELOITTE 58-67 22/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ - PROFILE SOFTWARE 32-57 22/02/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
Ο.Λ.Π. COSCO - BST / NIGICO 75-55 21/02/2019
CARSPROFIT4U - LEROY MERLIN 50-40 21/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ - DIAMOND SHIPBROKING 40-48 21/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
PDS - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. 61-55 21/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Σ.Ε.ΤΑΠ. 53-80 21/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
NIKE FANS - POLYECO 93-77 20/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
COOL DYNAMIC - MASSAGE FOR YOU 44-56 20/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΕΛ.ΣΤΑΤ. 44-58 20/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΥΓΕΙΑ 86-67 20/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
TECHVISION - ERIAL MUSIC 54-48 20/02/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
IRED - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 65-82 20/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
E-POWER - PHARMACIA 73-42 20/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
VETERANS UNION BC - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 75-62 20/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΚΥΔΕΠ - ΣΤΕΡΓΙΟΥ 45-44 20/02/2019
THE MARGI - GOOGLE 62-53 20/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΕΝ.Α.Σ. - P.M.K.C. OSE 84-39 19/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
COBALT - ROCHE HELLAS 78-44 19/02/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΜΗΧΜΕ - ΚΑΥΚΑΣ 53-40 19/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
UNISYSTEMS - Ε.Β.Ε.Α. 48-44 19/02/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
REGENCY CASINO - VODAFONE 360 58-49 19/02/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
Ε.Α.Β. - ΥΓΕΙΑ 69-63 18/02/2019
INTRASOFT INTERNATIONAL - ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. 35-46 18/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. - ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ 77-59 18/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
NICKAN - LASKARIDIS SHIPPING 60-50 18/02/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
PWC - EUROXX 59-79 18/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΕΝΝΑ BC - ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ 33-47 18/02/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
POLYECO - THE MARGI 55-58 18/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
VIAMAX - ALMI - REGENCY CASINO 30-63 18/02/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 1η αγωνιστική
BST / NIGICO - NEW MED 56-35 17/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 16η αγωνιστική
ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ - ELNAVI 74-59 17/02/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 9η αγωνιστική
SALFO - GOLDEN CLUBS 47-48 17/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 16η αγωνιστική
LIONS / POLIS - ΤΙΤΑΝΕΣ 59-39 17/02/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 2η αγωνιστική
ΚΥΔΕΠ - ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 59-51 17/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 5η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ 42-41 17/02/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 9η αγωνιστική
ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ - HEALTHCARE 46-68 17/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 16η αγωνιστική
MINERVA MARINE - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 47-64 17/02/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 2η αγωνιστική
ALPHA BANK - ANIMAL PRINTERS 61-42 17/02/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 9η αγωνιστική
MELPO - ΚΑΤΣΕΛΗΣ 48-45 16/02/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 9η αγωνιστική
ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ - DRAPEZON 61-53 16/02/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 9η αγωνιστική
KALMAN - ΑΜΥΝΤΑΣ BC 64-55 16/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 16η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. - NIKE FANS 65-79 15/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
EUROXX - DELOITTE 52-62 15/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
DIAMOND SHIPBROKING - COOL DYNAMIC 40-50 15/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
PROFILE SOFTWARE - ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ 30-41 15/02/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. - ABOVE & BEYOND 71-55 15/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
P.M.K.C. OSE - CARSPROFIT4U 52-67 15/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
MASSAGE FOR YOU - ΕΝ.Α.Σ. 50-45 14/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
VIAMAX - ALMI - ΕΝΝΑ BC 42-37 14/02/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
LEROY MERLIN - ENEL GREEN POWER 50-40 14/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΚΑΥΚΑΣ - ΕΛ.ΣΤΑΤ. 49-56 14/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
Δ.Α.Α. - UNISYSTEMS 57-48 14/02/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
LIBERO ST - KIFISSIA24.GR 83-79 13/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - E-POWER 60-70 13/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
Σ.Ε.ΤΑΠ. - ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 55-48 13/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
TTEC - Ε.Α.Β. 72-60 12/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
Ο.Λ.Π. COSCO - ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW 98-72 12/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. - VETERANS UNION BC 54-82 12/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ 42-37 12/02/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΜΗΧΜΕ - Σ.Υ.Β. 56-52 12/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
COOL DYNAMIC - CARSPROFIT4U 46-53 11/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. - ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 70-42 11/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
Ε.Β.Ε.Α. - NICKAN 48-59 11/02/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
GOOGLE - IRED 65-62 11/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
PHARMACIA - PDS 47-44 11/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
ELNAVI - MELPO 71-62 10/02/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 8η αγωνιστική
NEW MED - ΣΤΕΡΓΙΟΥ 61-41 10/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 15η αγωνιστική
GOLDEN CLUBS - KALMAN 59-66 10/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 15η αγωνιστική
ΑΡΚΑΔΕΣ - MINERVA MARINE 39-50 10/02/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 8η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ALPHA BANK 67-57 10/02/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 8η αγωνιστική
ΑΜΥΝΤΑΣ BC - ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 64-58 10/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 15η αγωνιστική
ΚΥΔΕΠ - ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ 59-46 10/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 15η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ - ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 45-49 10/02/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 8η αγωνιστική
OMS - LIONS / POLIS 72-78 10/02/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 8η αγωνιστική
HEALTHCARE - BST / NIGICO 56-35 10/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 15η αγωνιστική
ANIMAL PRINTERS - ΤΙΤΑΝΕΣ 58-60 09/02/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 8η αγωνιστική
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ 45-54 09/02/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 8η αγωνιστική
KIFISSIA24.GR - ΜΗΧΜΕ 46-53 08/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. - LEROY MERLIN 50-40 08/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
Σ.Υ.Β. - ΚΑΥΚΑΣ 62-64 08/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ - ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ 47-52 08/02/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ - LIBERO ST 51-59 08/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
DELOITTE - GOLDEN CLUBS 38-30 08/02/2019
ABOVE & BEYOND - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. 58-64 08/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ - VIAMAX - ALMI 55-46 08/02/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
NIKE FANS - TTEC 62-55 07/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
CARSPROFIT4U - MASSAGE FOR YOU 57-75 07/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ - INTRASOFT INTERNATIONAL 58-39 07/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
PDS - ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 71-56 07/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ENEL GREEN POWER - P.M.K.C. OSE 50-40 07/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ 66-51 07/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. 61-54 06/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 52-66 06/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
VODAFONE 360 - VIAN 48-56 06/02/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
IRED - POLYECO 55-52 06/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
E-POWER - PWC 68-76 06/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΥΓΕΙΑ - EUROXX 66-51 06/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
NICKAN - Δ.Α.Α. 68-69 06/02/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
THE MARGI - ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. 38-31 06/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΕΝ.Α.Σ. - DIAMOND SHIPBROKING 75-33 05/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
COBALT - Ε.Β.Ε.Α. 64-55 05/02/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - Σ.Ε.ΤΑΠ. 42-39 05/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
UNISYSTEMS - Σ.Ε.Τ.Π. 48-56 05/02/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
REGENCY CASINO - ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC 53-62 05/02/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. - ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. 52-44 04/02/2019
Ε.Α.Β. - Ο.Λ.Π. COSCO 95-62 04/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
DELOITTE - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 44-42 04/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ROCHE HELLAS - LASKARIDIS SHIPPING 62-66 04/02/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
IRED - NIKE FANS 74-65 04/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
VETERANS UNION BC - PHARMACIA 63-42 04/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ELNAVI - ΚΑΤΣΕΛΗΣ 72-56 03/02/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 7η αγωνιστική
E-POWER - NIKE FANS 65-81 03/02/2019
ΑΡΚΑΔΕΣ - ALPHA BANK 61-70 03/02/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 7η αγωνιστική
SALFO - KALMAN 53-60 03/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 14η αγωνιστική
ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ - ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ 56-42 03/02/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 7η αγωνιστική
MINERVA MARINE - OMS 62-53 03/02/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 7η αγωνιστική
ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ - ΑΜΥΝΤΑΣ BC 33-58 03/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 14η αγωνιστική
ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ 46-27 03/02/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 7η αγωνιστική
ΤΙΤΑΝΕΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 53-60 03/02/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 14η αγωνιστική
BST / NIGICO - ΚΥΔΕΠ 49-44 03/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 14η αγωνιστική
PDS - COOL DYNAMIC 61-45 02/02/2019
ΣΤΕΡΓΙΟΥ - HEALTHCARE 58-76 02/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 14η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - GOLDEN CLUBS 67-62 02/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 14η αγωνιστική
ANIMAL PRINTERS - LIONS / POLIS 64-70 02/02/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 7η αγωνιστική
Ο.Λ.Π. COSCO - NEW MED 97-46 01/02/2019