ΕΚΑ μπασκετ
Περίοδοι Διοργάνωση Περιγραφή  
Επιλέξτε περιγραφή .....
 Περίοδος: 2019-2020 >> 
KALMAN - ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW 50-40 13/03/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
Δ.Α.Α. - VODAFONE 360 40-50 12/03/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 19η αγωνιστική
Σ.Ε.Τ.Π. - ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 50-40 11/03/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
MASSAGE FOR YOU - ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ 58-53 11/03/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 19η αγωνιστική
THE MARGI - POLYECO 60-40 11/03/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
Ο.Λ.Π. COSCO - VETERANS UNION BC 67-57 10/03/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - UNISYSTEMS 63-51 10/03/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 19η αγωνιστική
ΕΝ.Α.Σ. - ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ 67-52 10/03/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 19η αγωνιστική
ROCHE HELLAS - ΕΝΝΑ BC 55-61 10/03/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 19η αγωνιστική
LASKARIDIS SHIPPING - ΣΙΓΑΛΟΣ Α.Ε. 63-58 10/03/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 19η αγωνιστική
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 62-37 10/03/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 19η αγωνιστική
ΥΓΕΙΑ - E-POWER 69-55 10/03/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. - NICKAN 38-64 09/03/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
PWC - EUROXX 54-62 09/03/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
GOOGLE - Ε.Α.Β. 59-63 09/03/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
BEERONES B.C. - ΜΗΧΜΕ 30-66 09/03/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 19η αγωνιστική
Σ.Ε.ΤΑΠ. - COBALT 54-47 09/03/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 19η αγωνιστική
NEW MED - ALPHA BANK 88-67 08/03/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 16η αγωνιστική
OMS - ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ 62-57 08/03/2020 4ος όμιλος 1η αγωνιστική
SALFO - BST / NIGICO 36-44 08/03/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 16η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - REGENCY CASINO 74-51 08/03/2020
ΑΡΚΑΔΕΣ - HEALTHCARE 89-102 08/03/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 16η αγωνιστική
ΑΜΥΝΤΑΣ BC - ΚΥΔΕΠ 56-43 08/03/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 16η αγωνιστική
MINERVA MARINE - LIONS / POLIS 63-51 08/03/2020 4ος όμιλος 1η αγωνιστική
ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ - ANIMAL PRINTERS 48-43 08/03/2020 4ος όμιλος 1η αγωνιστική
ΣΤΕΡΓΙΟΥ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ 59-52 08/03/2020 4ος όμιλος 1η αγωνιστική
ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ 65-58 08/03/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
MELPO - ΤΙΤΑΝΕΣ 39-58 07/03/2020 11ος όμιλος 1η αγωνιστική
ENGIE HELLAS - ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ 42-57 07/03/2020 11ος όμιλος 1η αγωνιστική
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - NICKAN 51-58 06/03/2020
GOOGLE - HEALTHCARE 49-62 05/03/2020
IRED - Σ.Ε.Τ.Π. 66-65 05/03/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
ENEL GREEN POWER - TSAFOSHOME 39-44 05/03/2020 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - DRAPEZON B.C. 100-42 04/03/2020
TECHVISION - ERIAL MUSIC 65-37 04/03/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 19η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 60-62 04/03/2020
POLYECO - ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 70-67 04/03/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
E-POWER - VETERANS UNION BC 59-70 04/03/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
Ο.Λ.Π. COSCO - GOOGLE 81-78 03/03/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
COBALT - NEW MED 56-64 03/03/2020
ΚΑΥΚΑΣ - Σ.Υ.Β. 44-68 03/03/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 2η αγωνιστική
ΥΓΕΙΑ - ΑΡΚΑΔΕΣ 68-60 03/03/2020
INTRASOFT INTERNATIONAL - VODAFONE 360 52-29 03/03/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
E-POWER - Ο.Λ.Π. COSCO 40-50 28/02/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
Σ.Υ.Β. - Σ.Ε.ΤΑΠ. 61-65 28/02/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
UNILEVER - ALFA GLASS 26-46 28/02/2020 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΣΙΓΑΛΟΣ Α.Ε. - ΕΛ.ΣΤΑΤ. 60-72 28/02/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
CARSPROFIT4U - LEROY MERLIN 40-50 28/02/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
SINGULARLOGIC - ENEL GREEN POWER 50-40 28/02/2020 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
VODAFONE 360 - ΕΝΝΑ BC 57-40 27/02/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
POLYECO - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 62-69 27/02/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
Δ.Α.Α. - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ TEAM 46-64 27/02/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - PWC 53-68 27/02/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW - ΥΓΕΙΑ 56-63 26/02/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
TECHVISION - LASKARIDIS SHIPPING 56-73 26/02/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
EUROXX - THE MARGI 73-56 26/02/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ - SYNERGY 22-32 26/02/2020 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 55-62 26/02/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
COBALT - ΚΑΥΚΑΣ 63-52 25/02/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
PROFIA - Ε.Β.Ε.Α. 56-31 25/02/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. - Ο.Λ.Π. COSCO 44-51 25/02/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
UNISYSTEMS - MASSAGE FOR YOU 44-48 25/02/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
ΜΗΧΜΕ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 43-78 25/02/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC - ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 50-40 25/02/2020 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - BEERONES B.C. 59-31 24/02/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - Σ.Ε.Τ.Π. 64-41 24/02/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
COOL DYNAMIC - ΠΡΩΤΟΝ 44-46 24/02/2020 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
NICKAN - ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ 64-53 24/02/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 22η αγωνιστική
GOOGLE - ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW 54-44 24/02/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
ΔΕΣΦΑ - DRAPEZON B.C. 37-29 24/02/2020 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 6η αγωνιστική
ERIAL MUSIC - ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ 56-50 24/02/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. - ΕΝ.Α.Σ. 46-71 24/02/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ - Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. 50-40 24/02/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 18η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - NEW MED 63-53 23/02/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 15η αγωνιστική
GOLDEN CLUBS - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 50-54 23/02/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 15η αγωνιστική
LIONS / POLIS - OMS 60-53 23/02/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
BST / NIGICO - ΑΜΥΝΤΑΣ BC 50-55 23/02/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 15η αγωνιστική
MINERVA MARINE - ELNAVI 49-28 23/02/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
ALPHA BANK - ΑΡΚΑΔΕΣ 48-53 23/02/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 15η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ - ANIMAL PRINTERS 54-57 23/02/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
HEALTHCARE - SALFO 48-60 23/02/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 15η αγωνιστική
ENGIE HELLAS - ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 27-35 22/02/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
ΤΙΤΑΝΕΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ 44-40 22/02/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
KALMAN - GOOGLE 89-65 21/02/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΗΡΩΝ ΑΕ - Δ.Α.Α. 46-37 21/02/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
SYNERGY - MATRIX BROKERS 60-48 21/02/2020 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΔΕΣΦΑ - ADVANTAGE FSE 50-40 20/02/2020 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 16η αγωνιστική
Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. - EUROXX 40-50 20/02/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
Ε.Α.Β. - Ο.Λ.Π. COSCO 58-61 20/02/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ - DRAPEZON B.C. 50-40 20/02/2020 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 16η αγωνιστική
Ε.Β.Ε.Α. - COBALT 45-40 19/02/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW - E-POWER 60-66 19/02/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
UNILEVER - ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC 35-67 19/02/2020 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 16η αγωνιστική
THE MARGI - ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 56-48 19/02/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ - UNISYSTEMS 53-57 18/02/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 73-66 18/02/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΕΝ.Α.Σ. - PROFIA 56-58 18/02/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - TECHVISION 51-55 18/02/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
LASKARIDIS SHIPPING - ERIAL MUSIC 47-37 18/02/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
COOL DYNAMIC - SINGULARLOGIC 46-44 17/02/2020 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. - ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. 58-65 17/02/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
BEERONES B.C. - ΣΙΓΑΛΟΣ Α.Ε. 50-68 17/02/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ - ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ 71-63 17/02/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
PWC - IRED 46-61 17/02/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
Ε.Α.Β. - KALMAN 63-76 17/02/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ TEAM - VODAFONE 360 62-61 17/02/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
Σ.Ε.ΤΑΠ. - NICKAN 50-43 17/02/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 21η αγωνιστική
POLYECO - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. 67-54 17/02/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
THE MARGI - PWC 40-50 17/02/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
TSAFOSHOME - ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ 50-40 17/02/2020 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΚΑΤΣΕΛΗΣ - MINERVA MARINE 53-61 16/02/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
NEW MED - GOLDEN CLUBS 65-49 16/02/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 14η αγωνιστική
ELNAVI - ENGIE HELLAS 34-39 16/02/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 63-71 16/02/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 16η αγωνιστική
ΑΜΥΝΤΑΣ BC - HEALTHCARE 67-77 16/02/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 14η αγωνιστική
ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ - MELPO 55-32 16/02/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΣΤΕΡΓΙΟΥ - ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ 49-41 16/02/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ - ΑΘΗΝΑ 60+ 52-54 16/02/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
ANIMAL PRINTERS - ΤΙΤΑΝΕΣ 56-45 15/02/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
SALFO - ALPHA BANK 60-67 15/02/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 14η αγωνιστική
Σ.Υ.Β. - Ε.Β.Ε.Α. 49-43 14/02/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΣΙΓΑΛΟΣ Α.Ε. - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 63-77 14/02/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW - ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. 40-50 14/02/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
CARSPROFIT4U - ΕΝΝΑ BC 40-50 14/02/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ TEAM - ΗΡΩΝ ΑΕ 50-40 14/02/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
SINGULARLOGIC - ΠΡΩΤΟΝ 40-50 14/02/2020 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ENGIE HELLAS - ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ 49-90 13/02/2020
ADVANTAGE FSE - ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 46-70 13/02/2020 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 15η αγωνιστική
IRED - THE MARGI 67-46 13/02/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
KALMAN - Ε.Α.Β. 76-68 13/02/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
Δ.Α.Α. - INTRASOFT INTERNATIONAL 45-65 13/02/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 33-48 13/02/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
TECHVISION - BEERONES B.C. 50-35 12/02/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
EUROXX - POLYECO 95-72 12/02/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
Σ.Ε.ΤΑΠ. - Ε.Β.Ε.Α. 42-61 12/02/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. - Σ.Ε.Τ.Π. 71-65 12/02/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - MASSAGE FOR YOU 48-56 12/02/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
PROFIA - COBALT 64-49 11/02/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΕΝ.Α.Σ. - Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. 35-50 11/02/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. - Ε.Α.Β. 76-69 11/02/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
LASKARIDIS SHIPPING - ΕΛ.ΣΤΑΤ. 56-47 11/02/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΜΗΧΜΕ - ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ 72-59 11/02/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΥΓΕΙΑ - GOOGLE 62-44 11/02/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC - ALFA GLASS 75-56 11/02/2020 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 15η αγωνιστική
PWC - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 45-70 10/02/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
SOFTONE TECHNOLOGIES S.A. - ΔΕΣΦΑ 44-27 10/02/2020 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 15η αγωνιστική
NICKAN - ΚΑΥΚΑΣ 70-53 10/02/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ - ENEL GREEN POWER 57-36 10/02/2020 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ERIAL MUSIC - UNISYSTEMS 29-44 10/02/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
E-POWER - Ο.Λ.Π. COSCO 40-50 10/02/2020
ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. - ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ 50-40 10/02/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ - Σ.Ε.ΤΑΠ. 61-48 10/02/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΚΑΤΣΕΛΗΣ - ΑΘΗΝΑ 60+ 60-47 09/02/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
GOLDEN CLUBS - ΑΡΚΑΔΕΣ 58-47 09/02/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 13η αγωνιστική
ΚΥΔΕΠ - HEALTHCARE 45-64 09/02/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 13η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - NEW MED 67-64 09/02/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 13η αγωνιστική
ALPHA BANK - ΑΜΥΝΤΑΣ BC 66-84 09/02/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 13η αγωνιστική
ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ - MINERVA MARINE 39-62 09/02/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
BST / NIGICO - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 44-45 09/02/2020
MELPO - ELNAVI 50-40 08/02/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - SALFO 77-75 08/02/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 13η αγωνιστική
MASSAGE FOR YOU - E-POWER 60-50 08/02/2020
ΤΙΤΑΝΕΣ - ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ 49-29 08/02/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
Σ.Υ.Β. - ΚΑΥΚΑΣ 43-54 07/02/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
KALMAN - VETERANS UNION BC 68-77 07/02/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
ΗΡΩΝ ΑΕ - VODAFONE 360 41-49 07/02/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ - SOFTONE TECHNOLOGIES S.A. 61-44 06/02/2020 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 14η αγωνιστική
ALFA GLASS - REGENCY CASINO 34-49 06/02/2020 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 14η αγωνιστική
MASSAGE FOR YOU - ΣΙΓΑΛΟΣ Α.Ε. 59-45 06/02/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ - ΕΝ.Α.Σ. 46-57 06/02/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. - IRED 47-56 06/02/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
INTRASOFT INTERNATIONAL - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ TEAM 78-43 06/02/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ENEL GREEN POWER - ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ 39-24 06/02/2020 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
THE MARGI - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 64-74 05/02/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
Ε.Β.Ε.Α. - NICKAN 41-65 05/02/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
EUROXX - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. 77-60 05/02/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
TSAFOSHOME - MATRIX BROKERS 43-34 05/02/2020 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
Ο.Λ.Π. COSCO - KALMAN 73-76 04/02/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 47-68 04/02/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - TECHVISION 56-49 04/02/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
COBALT - Σ.Υ.Β. 58-61 04/02/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ROCHE HELLAS - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ TEAM 50-40 04/02/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
UNISYSTEMS - ΜΗΧΜΕ 50-48 04/02/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - ERIAL MUSIC 70-45 04/02/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΥΓΕΙΑ - ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. 68-45 04/02/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC - DRAPEZON B.C. 76-49 04/02/2020 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 14η αγωνιστική
BEERONES B.C. - LASKARIDIS SHIPPING 29-53 03/02/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΚΑΥΚΑΣ - ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ 48-50 03/02/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 22η αγωνιστική
Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. - PROFIA 66-60 03/02/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
PWC - Σ.Ε.Τ.Π. 53-52 03/02/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
Ε.Α.Β. - E-POWER 81-68 03/02/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ - COOL DYNAMIC 46-39 03/02/2020 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
Σ.Ε.ΤΑΠ. - ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. 63-43 03/02/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
LIONS / POLIS - ANIMAL PRINTERS 54-47 02/02/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
OMS - ΠΗΓΑΣΟΣ 73-60 02/02/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
GOLDEN CLUBS - ALPHA BANK 76-72 02/02/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 18η αγωνιστική
ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΘΗΝΑ 60+ 59-53 02/02/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΤΙΤΑΝΕΣ - ΣΤΕΡΓΙΟΥ 63-35 02/02/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
BST / NIGICO - ΚΥΔΕΠ 57-48 02/02/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 14η αγωνιστική
MELPO - ΑΘΗΝΑ 60+ 40-50 01/02/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
ENGIE HELLAS - ΚΑΤΣΕΛΗΣ 36-58 01/02/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
LEROY MERLIN - ΗΡΩΝ ΑΕ 29-51 31/01/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ - PROFIA 54-59 31/01/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
VETERANS UNION BC - ΥΓΕΙΑ 94-42 31/01/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
MASSAGE FOR YOU - LASKARIDIS SHIPPING 57-56 30/01/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
MATRIX BROKERS - ENEL GREEN POWER 44-41 30/01/2020 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
ADVANTAGE FSE - ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC 41-32 30/01/2020 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΚΑΥΚΑΣ - ΕΝ.Α.Σ. 54-62 30/01/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 20η αγωνιστική
IRED - POLYECO 54-39 30/01/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 65-73 30/01/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - EUROXX 77-79 30/01/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΕΝΝΑ BC - Δ.Α.Α. 55-41 30/01/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
Ε.Β.Ε.Α. - ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. 59-62 29/01/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
Σ.Ε.Τ.Π. - THE MARGI 61-55 29/01/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ - COOL DYNAMIC 48-53 29/01/2020 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. - PWC 46-43 29/01/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΕΛ.ΣΤΑΤ. 50-40 28/01/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
COBALT - ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ 54-36 28/01/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
ROCHE HELLAS - CARSPROFIT4U 77-51 28/01/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 17η αγωνιστική
ΜΗΧΜΕ - ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 47-35 28/01/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
UNISYSTEMS - ΣΙΓΑΛΟΣ Α.Ε. 58-36 28/01/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ - TECHVISION 37-53 28/01/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
REGENCY CASINO - ΔΕΣΦΑ 74-25 28/01/2020 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 1η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - IRED 85-69 27/01/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 18η αγωνιστική
LEROY MERLIN - VODAFONE 360 40-50 27/01/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
SOFTONE TECHNOLOGIES S.A. - UNILEVER 57-41 27/01/2020 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ - SINGULARLOGIC 60-35 27/01/2020 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
DRAPEZON B.C. - ALFA GLASS 41-68 27/01/2020 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 13η αγωνιστική
Σ.Ε.ΤΑΠ. - Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. 40-55 27/01/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΚΑΤΣΕΛΗΣ - MELPO 53-50 26/01/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΑΡΚΑΔΕΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 49-52 26/01/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 12η αγωνιστική
ELNAVI - ΑΘΗΝΑ 60+ 47-44 26/01/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΑΜΥΝΤΑΣ BC - ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 64-63 26/01/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 12η αγωνιστική
MINERVA MARINE - ENGIE HELLAS 59-41 26/01/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ 44-43 26/01/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
ALPHA BANK - ΚΥΔΕΠ 58-70 26/01/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 12η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ - ΤΙΤΑΝΕΣ 54-50 26/01/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΣΤΕΡΓΙΟΥ - LIONS / POLIS 45-65 26/01/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
BST / NIGICO - HEALTHCARE 42-50 26/01/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 12η αγωνιστική
ANIMAL PRINTERS - OMS 50-66 25/01/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
SALFO - GOLDEN CLUBS 46-59 25/01/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 12η αγωνιστική
Σ.Υ.Β. - NICKAN 70-74 24/01/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ - ΠΡΩΤΟΝ 50-40 24/01/2020 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΣΙΓΑΛΟΣ Α.Ε. - ΜΗΧΜΕ 54-46 24/01/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΗΡΩΝ ΑΕ - ROCHE HELLAS 41-44 24/01/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
SINGULARLOGIC - ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ 61-56 24/01/2020 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
COOL DYNAMIC - MATRIX BROKERS 47-35 23/01/2020 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ - COBALT 65-60 23/01/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
POLYECO - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 64-93 23/01/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. - Σ.Ε.Τ.Π. 64-68 23/01/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
INTRASOFT INTERNATIONAL - LEROY MERLIN 82-21 23/01/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
DRAPEZON B.C. - ADVANTAGE FSE 36-55 23/01/2020 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. 40-50 23/01/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW - VETERANS UNION BC 49-79 22/01/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
TECHVISION - UNISYSTEMS 48-54 22/01/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
TSAFOSHOME - SYNERGY 38-33 22/01/2020 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
PROFIA - NICKAN 44-51 21/01/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 20η αγωνιστική
Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. - ΚΑΥΚΑΣ 56-48 21/01/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 19η αγωνιστική
ΕΝ.Α.Σ. - Ε.Β.Ε.Α. 53-41 21/01/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
LASKARIDIS SHIPPING - ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ 58-65 21/01/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - MASSAGE FOR YOU 43-61 21/01/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΥΓΕΙΑ - Ο.Λ.Π. COSCO 40-50 21/01/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC - SOFTONE TECHNOLOGIES S.A. 57-61 21/01/2020 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ - Σ.Ε.ΤΑΠ. 56-67 20/01/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
Ε.Α.Β. - ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. 66-59 20/01/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
GOOGLE - E-POWER 54-52 20/01/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
BEERONES B.C. - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 30-74 20/01/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
ERIAL MUSIC - ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 46-61 20/01/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. - COBALT 65-60 20/01/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ - Σ.Υ.Β. 63-64 20/01/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
LIONS / POLIS - ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ 68-53 19/01/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΑΘΗΝΑ 60+ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ 55-50 19/01/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
OMS - ΣΤΕΡΓΙΟΥ 58-47 19/01/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΑΡΚΑΔΕΣ - NEW MED 74-77 19/01/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 11η αγωνιστική
ΑΜΥΝΤΑΣ BC - GOLDEN CLUBS 50-42 19/01/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 11η αγωνιστική
ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ - ELNAVI 42-41 19/01/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
SALFO - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 54-47 19/01/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 11η αγωνιστική
ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ - ENGIE HELLAS 60-37 19/01/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
BST / NIGICO - ALPHA BANK 53-36 19/01/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 11η αγωνιστική
MELPO - MINERVA MARINE 37-50 18/01/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΥΔΕΠ 64-62 18/01/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 11η αγωνιστική
ΠΗΓΑΣΟΣ - ANIMAL PRINTERS 34-50 18/01/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΠΡΩΤΟΝ - COOL DYNAMIC 61-48 17/01/2020 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΣΙΓΑΛΟΣ Α.Ε. - ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 66-45 17/01/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
VETERANS UNION BC - Ε.Α.Β. 82-59 17/01/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΗΡΩΝ ΑΕ - ΕΝΝΑ BC 44-49 17/01/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
SINGULARLOGIC - MATRIX BROKERS 55-64 17/01/2020 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
INTRASOFT INTERNATIONAL - ROCHE HELLAS 45-38 16/01/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
ADVANTAGE FSE - ALFA GLASS 45-43 16/01/2020 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ - REGENCY CASINO 88-59 16/01/2020 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 11η αγωνιστική
IRED - ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 68-55 16/01/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
Δ.Α.Α. - CARSPROFIT4U 30-58 16/01/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
ENEL GREEN POWER - SYNERGY 48-54 16/01/2020 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
DRAPEZON B.C. - SOFTONE TECHNOLOGIES S.A. 45-68 16/01/2020 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 11η αγωνιστική
TECHVISION - ΜΗΧΜΕ 50-49 15/01/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
Σ.Ε.Τ.Π. - POLYECO 84-66 15/01/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ - TSAFOSHOME 25-47 15/01/2020 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
THE MARGI - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. 48-66 15/01/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΕΝ.Α.Σ. - COBALT 51-55 14/01/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ TEAM - ΕΝΝΑ BC 41-40 14/01/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ERIAL MUSIC 58-30 14/01/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. - GOOGLE 66-59 14/01/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ 61-63 14/01/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
LASKARIDIS SHIPPING - UNISYSTEMS 39-34 14/01/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - EUROXX 81-55 13/01/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
BEERONES B.C. - MASSAGE FOR YOU 51-74 13/01/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. - Ε.Β.Ε.Α. 56-43 13/01/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ - ΚΑΥΚΑΣ 67-55 13/01/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
PWC - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 62-47 13/01/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
Σ.Ε.ΤΑΠ. - PROFIA 49-46 13/01/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
E-POWER - KALMAN 66-82 13/01/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 2η αγωνιστική
ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ - NICKAN 52-90 13/01/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΚΑΤΣΕΛΗΣ - ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 39-46 12/01/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
NEW MED - SALFO 72-68 12/01/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 10η αγωνιστική
ΚΥΔΕΠ - GOLDEN CLUBS 56-38 12/01/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 10η αγωνιστική
ELNAVI - ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ 46-60 12/01/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΜΥΝΤΑΣ BC 54-65 12/01/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 10η αγωνιστική
ENGIE HELLAS - MELPO 25-53 12/01/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
ALPHA BANK - HEALTHCARE 68-77 12/01/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 10η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ - OMS 44-46 12/01/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΣΤΕΡΓΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ 40-29 12/01/2020 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - BST / NIGICO 57-50 11/01/2020 Α1 Σαββατοκύριακο 10η αγωνιστική
Ο.Λ.Π. COSCO - ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. 80-41 10/01/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
Σ.Υ.Β. - ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. 80-69 10/01/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
LEROY MERLIN - ΕΝΝΑ BC 40-52 10/01/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΠΡΩΤΟΝ - ENEL GREEN POWER 47-30 10/01/2020 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
VETERANS UNION BC - E-POWER 76-60 10/01/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
CARSPROFIT4U - INTRASOFT INTERNATIONAL 42-48 10/01/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
POLYECO - PWC 61-76 10/01/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
VODAFONE 360 - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ TEAM 49-45 09/01/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
NICKAN - Σ.Ε.ΤΑΠ. 60-32 08/01/2020 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
GOOGLE - VETERANS UNION BC 61-77 08/01/2020 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
TSAFOSHOME - Ε.Β.Ε.Α. 46-37 08/01/2020
Ε.Α.Β. - Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. 69-54 08/01/2020
ROCHE HELLAS - LEROY MERLIN 66-60 07/01/2020 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
ERIAL MUSIC - LASKARIDIS SHIPPING 43-59 07/01/2020 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - THE MARGI 63-48 07/01/2020 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
OMS - MASSAGE FOR YOU 62-73 22/12/2019
ΑΜΥΝΤΑΣ BC - ΤΙΤΑΝΕΣ 70-43 22/12/2019
MINERVA MARINE - ΑΘΗΝΑ 60+ 47-36 22/12/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΠΡΩΤΟΝ - TSAFOSHOME 70-65 20/12/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
UNILEVER - ADVANTAGE FSE 36-22 20/12/2019 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 14η αγωνιστική
CARSPROFIT4U - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ TEAM 67-38 20/12/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
SYNERGY - COOL DYNAMIC 44-53 20/12/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΚΑΥΚΑΣ - Σ.Ε.ΤΑΠ. 52-63 19/12/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
ALFA GLASS - ΔΕΣΦΑ 46-47 19/12/2019 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 10η αγωνιστική
MASSAGE FOR YOU - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 46-74 19/12/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. - THE MARGI 50-40 19/12/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΕΝΝΑ BC - INTRASOFT INTERNATIONAL 50-48 19/12/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 51-90 19/12/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - TECHVISION 44-43 18/12/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
Ε.Β.Ε.Α. - ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ 55-56 18/12/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
EUROXX - Σ.Ε.Τ.Π. 88-90 18/12/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ - ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ 33-64 18/12/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. - IRED 65-67 18/12/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
PROFIA - ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ 72-42 17/12/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
COBALT - Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. 60-43 17/12/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΜΗΧΜΕ - LASKARIDIS SHIPPING 46-72 17/12/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
UNISYSTEMS - ΕΛ.ΣΤΑΤ. 63-56 17/12/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΥΓΕΙΑ - KALMAN 63-75 17/12/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
REGENCY CASINO - UNILEVER 62-54 17/12/2019 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ - BEERONES B.C. 56-49 16/12/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
NICKAN - ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. 63-45 16/12/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
SOFTONE TECHNOLOGIES S.A. - ADVANTAGE FSE 51-57 16/12/2019 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 10η αγωνιστική
VODAFONE 360 - Δ.Α.Α. 65-21 16/12/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
E-POWER - Ε.Α.Β. 51-53 16/12/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
ERIAL MUSIC - ΣΙΓΑΛΟΣ Α.Ε. 56-68 16/12/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
ELNAVI - ΚΑΤΣΕΛΗΣ 33-51 15/12/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
OMS - ΤΙΤΑΝΕΣ 57-51 15/12/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΥΔΕΠ 64-59 15/12/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 9η αγωνιστική
ΑΘΗΝΑ 60+ - ENGIE HELLAS 61-53 15/12/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΑΜΥΝΤΑΣ BC - NEW MED 64-70 15/12/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 9η αγωνιστική
ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ - MINERVA MARINE 49-50 15/12/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
SALFO - ΑΡΚΑΔΕΣ 65-62 15/12/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 9η αγωνιστική
ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ - MELPO 63-47 15/12/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
BST / NIGICO - GOLDEN CLUBS 48-39 15/12/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 9η αγωνιστική
ANIMAL PRINTERS - ΣΤΕΡΓΙΟΥ 50-53 14/12/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ 37-42 14/12/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
Σ.Υ.Β. - ΕΝ.Α.Σ. 66-63 13/12/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
SINGULARLOGIC - SYNERGY 47-54 13/12/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΗΡΩΝ ΑΕ - CARSPROFIT4U 50-55 13/12/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
MASSAGE FOR YOU - ERIAL MUSIC 52-43 12/12/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΔΕΣΦΑ 62-41 12/12/2019 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΚΑΥΚΑΣ - PROFIA 46-63 12/12/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 1η αγωνιστική
IRED - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 60-82 12/12/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Σ.Ε.Τ.Π. 50-39 12/12/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
POLYECO - THE MARGI 61-45 12/12/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW - KALMAN 43-78 11/12/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
TECHVISION - ΣΙΓΑΛΟΣ Α.Ε. 54-66 11/12/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
EUROXX - PWC 49-30 11/12/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ - ΠΡΩΤΟΝ 32-39 11/12/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 55-51 11/12/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ 84-62 10/12/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΕΝ.Α.Σ. - NICKAN 61-71 10/12/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 2η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. - VETERANS UNION BC 56-65 10/12/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
ROCHE HELLAS - VODAFONE 360 62-74 10/12/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - ΜΗΧΜΕ 57-65 10/12/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
LASKARIDIS SHIPPING - ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 66-68 10/12/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC - REGENCY CASINO 49-79 10/12/2019 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - THE MARGI 80-50 09/12/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
SOFTONE TECHNOLOGIES S.A. - ALFA GLASS 46-42 09/12/2019 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 9η αγωνιστική
BEERONES B.C. - UNISYSTEMS 45-69 09/12/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. - Σ.Υ.Β. 77-63 09/12/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
Ε.Α.Β. - ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW 66-50 09/12/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
GOOGLE - Ο.Λ.Π. COSCO 68-72 09/12/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ - MATRIX BROKERS 51-35 09/12/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
E-POWER - ΥΓΕΙΑ 56-66 09/12/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. - ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ 38-53 09/12/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
GOLDEN CLUBS - HEALTHCARE 49-62 08/12/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 8η αγωνιστική
ΚΑΤΣΕΛΗΣ - ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ 51-49 08/12/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
ELNAVI - MINERVA MARINE 45-56 08/12/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
NEW MED - ΚΥΔΕΠ 61-65 08/12/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 8η αγωνιστική
OMS - LIONS / POLIS 46-57 08/12/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - BST / NIGICO 55-48 08/12/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 8η αγωνιστική
ΑΡΚΑΔΕΣ - ΑΜΥΝΤΑΣ BC 38-47 08/12/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 8η αγωνιστική
ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ - ENGIE HELLAS 50-40 08/12/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΑΘΗΝΑ 60+ - MELPO 71-72 08/12/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
ANIMAL PRINTERS - ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ 55-40 07/12/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ALPHA BANK 73-50 07/12/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 8η αγωνιστική
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΤΙΤΑΝΕΣ 37-50 07/12/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - KALMAN 76-83 05/12/2019
MATRIX BROKERS - ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ 46-41 05/12/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
ALFA GLASS - ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 34-58 05/12/2019 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος
ΣΙΓΑΛΟΣ Α.Ε. - LASKARIDIS SHIPPING 66-68 05/12/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. - POLYECO 68-51 05/12/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΕΝΝΑ BC - ROCHE HELLAS 56-50 05/12/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΔΕΣΦΑ - UNILEVER 30-47 05/12/2019 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΕΛ.ΣΤΑΤ. 50-40 04/12/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
Ε.Β.Ε.Α. - ΚΑΥΚΑΣ 50-46 04/12/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
Σ.Ε.Τ.Π. - IRED 46-76 04/12/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
TSAFOSHOME - COOL DYNAMIC 63-44 04/12/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
THE MARGI - EUROXX 69-82 04/12/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
PROFIA - ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. 57-50 03/12/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
COBALT - Σ.Ε.ΤΑΠ. 62-61 03/12/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. - E-POWER 47-61 03/12/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΜΗΧΜΕ - BEERONES B.C. 81-46 03/12/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
UNISYSTEMS - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 60-66 03/12/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ - MASSAGE FOR YOU 41-62 03/12/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
MINERVA MARINE - VETERANS UNION BC 57-72 03/12/2019
ΥΓΕΙΑ - ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW 80-55 03/12/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
REGENCY CASINO - DRAPEZON B.C. 74-48 03/12/2019 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. 79-55 02/12/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
NICKAN - Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. 61-51 02/12/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 1η αγωνιστική
GOOGLE - KALMAN 53-67 02/12/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
ERIAL MUSIC - TECHVISION 45-53 02/12/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ - ΕΝ.Α.Σ. 81-82 02/12/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΚΥΔΕΠ - ΑΡΚΑΔΕΣ 73-49 01/12/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 7η αγωνιστική
ΑΜΥΝΤΑΣ BC - SALFO 76-66 01/12/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 7η αγωνιστική
ALPHA BANK - GOLDEN CLUBS 47-37 01/12/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 7η αγωνιστική
HEALTHCARE - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 76-52 01/12/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 7η αγωνιστική
BST / NIGICO - NEW MED 63-58 01/12/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 7η αγωνιστική
MELPO - Ε.Α.Β. 42-84 30/11/2019
Σ.Υ.Β. - ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ 70-65 29/11/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
LEROY MERLIN - CARSPROFIT4U 31-54 29/11/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
UNILEVER - ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 39-53 29/11/2019 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 7η αγωνιστική
VETERANS UNION BC - Ο.Λ.Π. COSCO 71-78 29/11/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
SINGULARLOGIC - TSAFOSHOME 51-74 29/11/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
COOL DYNAMIC - ENEL GREEN POWER 53-40 28/11/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
MATRIX BROKERS - ΠΡΩΤΟΝ 51-43 28/11/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
ADVANTAGE FSE - REGENCY CASINO 44-49 28/11/2019 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΚΑΥΚΑΣ - COBALT 41-67 28/11/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
IRED - PWC 71-60 28/11/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
MASSAGE FOR YOU - UNISYSTEMS 55-45 28/11/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΕΝΝΑ BC - VODAFONE 360 37-24 28/11/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
Ε.Β.Ε.Α. - PROFIA 48-53 27/11/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
EUROXX - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 62-72 27/11/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
Σ.Ε.Τ.Π. - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 67-87 27/11/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. - POLYECO 68-61 27/11/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΜΗΧΜΕ 55-62 26/11/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ - ERIAL MUSIC 30-46 26/11/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος
ΕΝ.Α.Σ. - ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. 74-54 26/11/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
LASKARIDIS SHIPPING - TECHVISION 62-68 26/11/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - ΣΙΓΑΛΟΣ Α.Ε. 58-47 26/11/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC - ΔΕΣΦΑ 65-36 26/11/2019 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 7η αγωνιστική
BEERONES B.C. - ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 55-77 25/11/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ - NICKAN 54-60 25/11/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. - ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ 73-51 25/11/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
PWC - ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 50-59 25/11/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
Ε.Α.Β. - ΥΓΕΙΑ 68-64 25/11/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ - SYNERGY 46-31 25/11/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
Σ.Ε.ΤΑΠ. - Σ.Υ.Β. 52-69 25/11/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
NEW MED - HEALTHCARE 62-78 24/11/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 6η αγωνιστική
ΑΘΗΝΑ 60+ - ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ 56-67 24/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΚΥΔΕΠ - SALFO 50-57 24/11/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 6η αγωνιστική
LIONS / POLIS - ΠΗΓΑΣΟΣ 64-31 24/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ALPHA BANK 59-63 24/11/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 6η αγωνιστική
ΑΡΚΑΔΕΣ - BST / NIGICO 39-45 24/11/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 6η αγωνιστική
MINERVA MARINE - ΚΑΤΣΕΛΗΣ 54-55 24/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΤΙΤΑΝΕΣ - ANIMAL PRINTERS 49-52 24/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ - ΣΤΕΡΓΙΟΥ 50-56 24/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
MELPO - ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 46-30 23/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - GOLDEN CLUBS 69-43 23/11/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 17η αγωνιστική
ENGIE HELLAS - ELNAVI 46-40 23/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΣΙΓΑΛΟΣ Α.Ε. - BEERONES B.C. 52-40 22/11/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
KALMAN - ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. 50-40 22/11/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
CARSPROFIT4U - ROCHE HELLAS 53-55 22/11/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
SYNERGY - ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ 33-45 22/11/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
GOOGLE - ΥΓΕΙΑ 48-46 21/11/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC 34-50 21/11/2019 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 6η αγωνιστική
ALFA GLASS - UNILEVER 45-46 21/11/2019 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 6η αγωνιστική
Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. - ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 74-68 21/11/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
Δ.Α.Α. - ΗΡΩΝ ΑΕ 40-49 21/11/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
ENEL GREEN POWER - SINGULARLOGIC 67-43 21/11/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 65-56 20/11/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW - Ε.Α.Β. 48-60 20/11/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
Σ.Ε.Τ.Π. - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. 68-64 20/11/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
TECHVISION - ΕΛ.ΣΤΑΤ. 56-64 20/11/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
TSAFOSHOME - PROFILE SOFTWARE 61-33 20/11/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
THE MARGI - IRED 61-56 20/11/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
PROFIA - ΕΝ.Α.Σ. 47-45 19/11/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
COBALT - Ε.Β.Ε.Α. 48-36 19/11/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. - ΥΓΕΙΑ 46-37 19/11/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
UNISYSTEMS - ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ 64-55 19/11/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΜΗΧΜΕ - MASSAGE FOR YOU 86-42 19/11/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
REGENCY CASINO - SOFTONE TECHNOLOGIES S.A. 56-50 19/11/2019 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - PWC 80-39 18/11/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
DRAPEZON B.C. - ΔΕΣΦΑ 57-58 18/11/2019 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 17η αγωνιστική
POLYECO - EUROXX 57-73 18/11/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. - Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. 56-46 18/11/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ - ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ 44-74 18/11/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΚΑΤΣΕΛΗΣ - ENGIE HELLAS 45-41 17/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΚΥΔΕΠ - ΑΜΥΝΤΑΣ BC 35-59 17/11/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 5η αγωνιστική
ΑΘΗΝΑ 60+ - ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 50-48 17/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
ELNAVI - MELPO 53-40 17/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
MINERVA MARINE - ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ 37-54 17/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
ALPHA BANK - NEW MED 56-64 17/11/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 5η αγωνιστική
ΣΤΕΡΓΙΟΥ - ΤΙΤΑΝΕΣ 54-40 17/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
HEALTHCARE - ΑΡΚΑΔΕΣ 62-58 17/11/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 5η αγωνιστική
BST / NIGICO - SALFO 45-44 17/11/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 5η αγωνιστική
ANIMAL PRINTERS - LIONS / POLIS 50-64 16/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 50-56 16/11/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 5η αγωνιστική
ΠΗΓΑΣΟΣ - OMS 33-68 16/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
Σ.Υ.Β. - PROFIA 61-81 15/11/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
LEROY MERLIN - ROCHE HELLAS 29-62 15/11/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 21η αγωνιστική
VETERANS UNION BC - KALMAN 75-66 15/11/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
SINGULARLOGIC - COOL DYNAMIC 49-53 15/11/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
MATRIX BROKERS - SYNERGY 34-43 15/11/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
MASSAGE FOR YOU - ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 67-53 14/11/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΕΝΝΑ BC - CARSPROFIT4U 51-25 14/11/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
ADVANTAGE FSE - ΔΕΣΦΑ 30-23 14/11/2019 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΚΑΥΚΑΣ - NICKAN 46-75 14/11/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
IRED - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 57-41 14/11/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
INTRASOFT INTERNATIONAL - Δ.Α.Α. 53-36 14/11/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - POLYECO 43-60 14/11/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW - GOOGLE 53-61 13/11/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
Σ.Ε.Τ.Π. - PWC 71-55 13/11/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
Ε.Β.Ε.Α. - Σ.Υ.Β. 45-63 13/11/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. - EUROXX 65-71 13/11/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
PROFILE SOFTWARE - ENEL GREEN POWER 36-50 13/11/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
Ο.Λ.Π. COSCO - E-POWER 78-51 12/11/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΣΙΓΑΛΟΣ Α.Ε. 50-40 12/11/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
COBALT - PROFIA 52-40 12/11/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - LASKARIDIS SHIPPING 54-42 12/11/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
UNISYSTEMS - ERIAL MUSIC 48-37 12/11/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΜΗΧΜΕ 49-53 12/11/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC - UNILEVER 23-58 12/11/2019 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 5η αγωνιστική
BEERONES B.C. - TECHVISION 23-52 11/11/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
DRAPEZON B.C. - ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 51-87 11/11/2019 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 5η αγωνιστική
Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. - ΕΝ.Α.Σ. 57-66 11/11/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ - ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. 50-40 11/11/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
Ε.Α.Β. - GOOGLE 59-47 11/11/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ - TSAFOSHOME 42-38 11/11/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
Σ.Ε.ΤΑΠ. - ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ 69-46 11/11/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
NEW MED - ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 63-70 10/11/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 4η αγωνιστική
ΑΡΚΑΔΕΣ - ALPHA BANK 60-49 10/11/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 4η αγωνιστική
ΑΘΗΝΑ 60+ - ELNAVI 47-41 10/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
OMS - ANIMAL PRINTERS 63-41 10/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - GOLDEN CLUBS 66-53 10/11/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 4η αγωνιστική
ΑΜΥΝΤΑΣ BC - BST / NIGICO 70-53 10/11/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 4η αγωνιστική
SALFO - HEALTHCARE 67-73 10/11/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 4η αγωνιστική
LIONS / POLIS - ΣΤΕΡΓΙΟΥ 65-42 10/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ - ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 43-49 10/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
MELPO - ΚΑΤΣΕΛΗΣ 78-71 09/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΠΗΓΑΣΟΣ - COBALT 39-85 09/11/2019
ENGIE HELLAS - MINERVA MARINE 30-35 09/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΠΡΩΤΟΝ - SINGULARLOGIC 70-61 08/11/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΣΙΓΑΛΟΣ Α.Ε. - MASSAGE FOR YOU 59-60 08/11/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
KALMAN - Ο.Λ.Π. COSCO 62-72 08/11/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
UNILEVER - DRAPEZON B.C. 55-38 08/11/2019 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΔΕΣΦΑ - SOFTONE TECHNOLOGIES S.A. 24-55 08/11/2019 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 4η αγωνιστική
COOL DYNAMIC - PROFILE SOFTWARE 50-27 07/11/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ - ADVANTAGE FSE 58-44 07/11/2019 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 4η αγωνιστική
ALFA GLASS - ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC 47-52 07/11/2019 Α3 Καθημερινές 3ος όμιλος 4η αγωνιστική
POLYECO - IRED 70-63 07/11/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΚΥΔΕΠ - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 53-64 07/11/2019
Δ.Α.Α. - LEROY MERLIN 40-50 07/11/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
ENEL GREEN POWER - ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ 41-46 07/11/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ 73-56 06/11/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
TECHVISION - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 46-51 06/11/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
EUROXX - ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 80-62 06/11/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
TSAFOSHOME - ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ 66-51 06/11/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
THE MARGI - Σ.Ε.Τ.Π. 79-74 06/11/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
PROFIA - Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. 59-34 05/11/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΕΝ.Α.Σ. - ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ 55-63 05/11/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. - ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW 54-48 05/11/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΜΗΧΜΕ - UNISYSTEMS 67-69 05/11/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
LASKARIDIS SHIPPING - BEERONES B.C. 64-41 05/11/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΥΓΕΙΑ - VETERANS UNION BC 51-56 05/11/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 89-56 04/11/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
NICKAN - Ε.Β.Ε.Α. 60-56 04/11/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 19η αγωνιστική
PWC - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. 65-42 04/11/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. - Σ.Ε.ΤΑΠ. 70-75 04/11/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
VODAFONE 360 - ΗΡΩΝ ΑΕ 47-34 04/11/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
ERIAL MUSIC - ΕΛ.ΣΤΑΤ. 35-58 04/11/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ - ΚΑΥΚΑΣ 57-52 04/11/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
ELNAVI - ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 35-42 03/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
ΚΥΔΕΠ - BST / NIGICO 46-34 03/11/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 3η αγωνιστική
GOLDEN CLUBS - NEW MED 51-65 03/11/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 3η αγωνιστική
MINERVA MARINE - MELPO 59-48 03/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
ALPHA BANK - SALFO 57-71 03/11/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 3η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ - LIONS / POLIS 47-64 03/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
ΣΤΕΡΓΙΟΥ - OMS 44-48 03/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
HEALTHCARE - ΑΜΥΝΤΑΣ BC 67-73 03/11/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 3η αγωνιστική
ANIMAL PRINTERS - ΠΗΓΑΣΟΣ 53-45 02/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΡΚΑΔΕΣ 67-38 02/11/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 3η αγωνιστική
ENGIE HELLAS - ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ 45-46 02/11/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
ΤΙΤΑΝΕΣ - ERIAL MUSIC 67-57 02/11/2019
Σ.Υ.Β. - COBALT 45-56 01/11/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική