Register
|
Login
ΑΡΧΙΚΗ
SPORTSTATS
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A3
ΣΚΟΡΕΡΣ A1
ΣΚΟΡΕΡΣ A2
ΣΚΟΡΕΡΣ A3
ΡΕΚΟΡ A1
ΡΕΚΟΡ Α2
ΡΕΚΟΡ A3
ΟΜΑΔΙΚΑ A1
ΟΜΑΔΙΚΑ A2
ΟΜΑΔΙΚΑ A3
ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2
ΣΚΟΡΕΡΣ A1
ΣΚΟΡΕΡΣ A2
ΡΕΚΟΡ Α1
ΡΕΚΟΡ A2
ΟΜΑΔΙΚΑ A1
ΟΜΑΔΙΚΑ A2
SUMMER LEAGUE
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΑΡΧΕΙΟ
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
2022-2023
2018-2019
ΑΡΧΕΙΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
X
ΑΡΧΙΚΗ
SPORTSTATS
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A3
ΣΚΟΡΕΡΣ A1
ΣΚΟΡΕΡΣ A2
ΣΚΟΡΕΡΣ A3
ΡΕΚΟΡ A1
ΡΕΚΟΡ Α2
ΡΕΚΟΡ A3
ΟΜΑΔΙΚΑ A1
ΟΜΑΔΙΚΑ A2
ΟΜΑΔΙΚΑ A3
ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2
ΣΚΟΡΕΡΣ A1
ΣΚΟΡΕΡΣ A2
ΡΕΚΟΡ Α1
ΡΕΚΟΡ A2
ΟΜΑΔΙΚΑ A1
ΟΜΑΔΙΚΑ A2
SUMMER LEAGUE
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΑΡΧΕΙΟ
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
2022-2023
2018-2019
ΑΡΧΕΙΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
-
ΑΡΧΙΚΗ
SPORTSTATS
+
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A3
ΣΚΟΡΕΡΣ A1
ΣΚΟΡΕΡΣ A2
ΣΚΟΡΕΡΣ A3
ΡΕΚΟΡ A1
ΡΕΚΟΡ Α2
ΡΕΚΟΡ A3
ΟΜΑΔΙΚΑ A1
ΟΜΑΔΙΚΑ A2
ΟΜΑΔΙΚΑ A3
+
ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2
ΣΚΟΡΕΡΣ A1
ΣΚΟΡΕΡΣ A2
ΡΕΚΟΡ Α1
ΡΕΚΟΡ A2
ΟΜΑΔΙΚΑ A1
ΟΜΑΔΙΚΑ A2
+
SUMMER LEAGUE
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΑΡΧΕΙΟ
+
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
2022-2023
2018-2019
+
ΑΡΧΕΙΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
Α1 Καθημερινές Πρωταθλημα Ε.Κ.Α. 'Νικος Γκαλης' Ανδρες
13/03
ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW - ΥΓΕΙΑ
37-52
11/03
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΜΙΚΤΗ ΕΚΑ 50+
50-40
06/03
ΥΓΕΙΑ - ΜΙΚΤΗ ΕΚΑ 50+
51-55
05/03
ΜΗΧΜΕ 1 - ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW
57-19
05/03
Σ.Ε.Τ.Π. - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
47-76
ΣΚΟΡΕΡΣ
1.
ΑΒΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
214
2.
ΑΓΡΑΠΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
196
3.
ΛΑΣΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
191
4.
ΚΑΡΤΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
186
5.
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
184
Α1 Σαββατοκύριακο Πρωταθλημα Ε.Κ.Α. 'Νικος Γκαλης' Ανδρες
17/03
BST / NIGICO - LP CLINIC
53-51
10/03
BST / NIGICO - ΑΣΤΡΟΝ ΧΗΜΙΚΑ
45-36
10/03
SALFO - ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
55-51
10/03
ΑΜΥΝΤΑΣ BC - ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ
65-54
03/03
ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΜΥΝΤΑΣ BC
66-74
ΣΚΟΡΕΡΣ
1.
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
269
2.
ΚΑΡΝΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
236
3.
ΛΥΜΠΕΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
220
4.
ΡΟΥΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
201
5.
ΚΑΤΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
197
Α2 Καθημερινές Πρωταθλημα Ε.Κ.Α. 'Νικος Γκαλης' Ανδρες
15/03
Σ.Ε.ΤΑΠ. - NETCOMPANY INTRASOFT
33-53
13/03
NICKAN - ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC
69-39
13/03
Ε.Α.Β. - ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
61-54
12/03
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ - ΜΙΚΤΗ ΕΚΑ 55+
52-34
11/03
COBALT - SYNERGY
45-53
ΣΚΟΡΕΡΣ
1.
ΣΑΡΙΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
333
2.
ΜΠΑΣΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
271
3.
ΛΑΖΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
265
4.
ΣΚΑΡΙΜΠΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
243
5.
ΔΟΥΒΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
228
Α2 Σαββατοκύριακο Πρωταθλημα Ε.Κ.Α. 'Νικος Γκαλης' Ανδρες
10/03
MINERVA MARINE - Σ.Ε.ΕΑΒ
75-64
10/03
DIAS - STRANGE BREW
64-10
10/03
ELNAVI - MELPO ITALCAFFE
53-45
03/03
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ELNAVI
71-49
03/03
Σ.Ε.ΕΑΒ - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.ΑΠ.
62-83
ΣΚΟΡΕΡΣ
1.
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
479
2.
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΕΡΜΗΣ
245
3.
ΚΟΛΙΤΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
226
4.
ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
202
5.
ΤΣΙΣΤΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
198
Α3 Καθημερινές Πρωταθλημα Ε.Κ.Α. 'Νικος Γκαλης' Ανδρες
15/03
ΜΙΚΤΗ ΕΚΑ 60+ - ALTENAR
51-56
15/03
ΜΗΧΜΕ 2 - ΗΡΩΝ ΑΕ
84-42
15/03
DAS PLASTIK - ΕΝ.Α.Σ.
40-50
12/03
REGENCY CASINO - VIVA.com
68-54
11/03
ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ - CARSPROFIT4U
50-40
ΣΚΟΡΕΡΣ
1.
ΣΑΚΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
229
2.
ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
204
3.
ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
174
4.
ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
171
5.
ΞΟΥΡΑΦΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
160
ΚΥΠΕΛΛΟ Πρωταθλημα Ε.Κ.Α. 'Νικος Γκαλης' Ανδρες
13/03
ΜΗΧΜΕ 1 - PHARMACIA
56-45
12/03
SALFO - ΕΛ.ΣΤΑΤ.
46-51
11/03
LASKARIDIS MARITIME - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
56-52
11/03
LP CLINIC - Σ.Ε.Ε.Τ.Τ.
49-42
28/02
VETERANS UNION BC - EUROBANK UNION
76-46
ΣΚΟΡΕΡΣ
1.
ΟΡΦΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
79
2.
ΚΥΡΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
76
3.
ΦΟΥΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
76
4.
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
66
5.
ΚΑΡΝΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
57