ΕΚΑ μπασκετ
Περίοδοι Διοργάνωση Περιγραφή  
Επιλέξτε περιγραφή .....
 Περίοδος: 2018-2019 >> 
NICKAN - LASKARIDIS SHIPPING 60-50 18/02/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 17η αγωνιστική
MINERVA MARINE - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 47-64 17/02/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 2η αγωνιστική
MELPO - ΚΑΤΣΕΛΗΣ 48-45 16/02/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 9η αγωνιστική
ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ - DRAPEZON 61-53 16/02/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 9η αγωνιστική
KALMAN - ΑΜΥΝΤΑΣ BC 64-55 16/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 16η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. - NIKE FANS 65-79 15/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
DIAMOND SHIPBROKING - COOL DYNAMIC 40-50 15/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
PROFILE SOFTWARE - ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ 30-41 15/02/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. - ABOVE & BEYOND 71-55 15/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
P.M.K.C. OSE - CARSPROFIT4U 52-67 15/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
MASSAGE FOR YOU - ΕΝ.Α.Σ. 50-45 14/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
VIAMAX - ALMI - ΕΝΝΑ BC 42-37 14/02/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
LEROY MERLIN - ENEL GREEN POWER 50-40 14/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΚΑΥΚΑΣ - ΕΛ.ΣΤΑΤ. 49-56 14/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
Δ.Α.Α. - UNISYSTEMS 57-48 14/02/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
LIBERO ST - KIFISSIA24.GR 83-79 13/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - E-POWER 60-70 13/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
Σ.Ε.ΤΑΠ. - ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 55-48 13/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
TTEC - Ε.Α.Β. 72-60 12/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
Ο.Λ.Π. COSCO - ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW 98-72 12/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. - VETERANS UNION BC 54-82 12/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ 42-37 12/02/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
ΜΗΧΜΕ - Σ.Υ.Β. 56-52 12/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
COOL DYNAMIC - CARSPROFIT4U 46-53 11/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. - ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 70-42 11/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
Ε.Β.Ε.Α. - NICKAN 48-59 11/02/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
GOOGLE - IRED 65-62 11/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 16η αγωνιστική
PHARMACIA - PDS 47-44 11/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
ELNAVI - MELPO 71-62 10/02/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 8η αγωνιστική
NEW MED - ΣΤΕΡΓΙΟΥ 61-41 10/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 15η αγωνιστική
GOLDEN CLUBS - KALMAN 59-66 10/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 15η αγωνιστική
ΑΡΚΑΔΕΣ - MINERVA MARINE 39-50 10/02/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 8η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ALPHA BANK 67-57 10/02/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 8η αγωνιστική
ΑΜΥΝΤΑΣ BC - ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 64-58 10/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 15η αγωνιστική
ΚΥΔΕΠ - ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ 59-46 10/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 15η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ - ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 45-49 10/02/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 8η αγωνιστική
OMS - LIONS / POLIS 72-78 10/02/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 8η αγωνιστική
HEALTHCARE - BST / NIGICO 56-35 10/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 15η αγωνιστική
ANIMAL PRINTERS - ΤΙΤΑΝΕΣ 58-60 09/02/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 8η αγωνιστική
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ 45-54 09/02/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 8η αγωνιστική
KIFISSIA24.GR - ΜΗΧΜΕ 46-53 08/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. - LEROY MERLIN 50-40 08/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
Σ.Υ.Β. - ΚΑΥΚΑΣ 62-64 08/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ - ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ 47-52 08/02/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ - LIBERO ST 51-59 08/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
DELOITTE - GOLDEN CLUBS 38-30 08/02/2019
ABOVE & BEYOND - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. 58-64 08/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ - VIAMAX - ALMI 55-46 08/02/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
NIKE FANS - TTEC 62-55 07/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
CARSPROFIT4U - MASSAGE FOR YOU 57-75 07/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ - INTRASOFT INTERNATIONAL 58-39 07/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
PDS - ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 71-56 07/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ENEL GREEN POWER - P.M.K.C. OSE 50-40 07/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ 66-51 07/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. 61-54 06/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 52-66 06/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
VODAFONE 360 - VIAN 48-56 06/02/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
IRED - POLYECO 55-52 06/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
E-POWER - PWC 68-76 06/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΥΓΕΙΑ - EUROXX 66-51 06/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
NICKAN - Δ.Α.Α. 68-69 06/02/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
THE MARGI - ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. 38-31 06/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΕΝ.Α.Σ. - DIAMOND SHIPBROKING 75-33 05/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
COBALT - Ε.Β.Ε.Α. 64-55 05/02/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - Σ.Ε.ΤΑΠ. 42-39 05/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
UNISYSTEMS - Σ.Ε.Τ.Π. 48-56 05/02/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
REGENCY CASINO - ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC 53-62 05/02/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. - ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. 52-44 04/02/2019
Ε.Α.Β. - Ο.Λ.Π. COSCO 95-62 04/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 15η αγωνιστική
DELOITTE - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 44-42 04/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ROCHE HELLAS - LASKARIDIS SHIPPING 62-66 04/02/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
IRED - NIKE FANS 74-65 04/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
VETERANS UNION BC - PHARMACIA 63-42 04/02/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ELNAVI - ΚΑΤΣΕΛΗΣ 72-56 03/02/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 7η αγωνιστική
E-POWER - NIKE FANS 65-81 03/02/2019
ΑΡΚΑΔΕΣ - ALPHA BANK 61-70 03/02/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 7η αγωνιστική
SALFO - KALMAN 53-60 03/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 14η αγωνιστική
ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ - ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ 56-42 03/02/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 7η αγωνιστική
MINERVA MARINE - OMS 62-53 03/02/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 7η αγωνιστική
ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ - ΑΜΥΝΤΑΣ BC 33-58 03/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 14η αγωνιστική
ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ 46-27 03/02/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 7η αγωνιστική
ΤΙΤΑΝΕΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 53-60 03/02/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 14η αγωνιστική
BST / NIGICO - ΚΥΔΕΠ 49-44 03/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 14η αγωνιστική
PDS - COOL DYNAMIC 61-45 02/02/2019
ΣΤΕΡΓΙΟΥ - HEALTHCARE 58-76 02/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 14η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - GOLDEN CLUBS 67-62 02/02/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 14η αγωνιστική
ANIMAL PRINTERS - LIONS / POLIS 64-70 02/02/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 7η αγωνιστική
Ο.Λ.Π. COSCO - NEW MED 97-46 01/02/2019
ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. - IRED 40-48 01/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
Ε.Α.Β. - GOOGLE 63-72 01/02/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
DIAMOND SHIPBROKING - CARSPROFIT4U 40-50 01/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
PROFILE SOFTWARE - REGENCY CASINO 55-65 01/02/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
Σ.Υ.Β. - KIFISSIA24.GR 54-52 01/02/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
P.M.K.C. OSE - ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. 36-57 01/02/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
NIKE FANS - THE MARGI 66-49 31/01/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
VIAMAX - ALMI - ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ 37-66 31/01/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
MASSAGE FOR YOU - ENEL GREEN POWER 60-50 31/01/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ - COOL DYNAMIC 51-49 31/01/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
ΚΑΥΚΑΣ - Σ.Ε.ΤΑΠ. 47-73 31/01/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
Ε.Β.Ε.Α. - ΜΗΧΜΕ 44-53 31/01/2019
Δ.Α.Α. - COBALT 59-80 31/01/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
LIBERO ST - ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 76-59 30/01/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - Ε.Α.Β. 75-39 30/01/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - VETERANS UNION BC 50-60 30/01/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
TECHVISION - UNISYSTEMS 41-39 30/01/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
EUROXX - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 86-82 30/01/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. - DELOITTE 52-57 30/01/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
TTEC - Ο.Λ.Π. COSCO 67-59 29/01/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
ERIAL MUSIC - LASKARIDIS SHIPPING 42-53 29/01/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
Σ.Ε.Τ.Π. - NICKAN 76-59 29/01/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
ΥΓΕΙΑ - E-POWER 61-54 29/01/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
INTRASOFT INTERNATIONAL - LEROY MERLIN 47-37 29/01/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
ΜΗΧΜΕ - ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ 52-68 29/01/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC - VODAFONE 360 63-54 29/01/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
Ε.Β.Ε.Α. - ROCHE HELLAS 47-42 28/01/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
GOOGLE - ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW 72-66 28/01/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
PWC - PDS 47-68 28/01/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
ΕΝΝΑ BC - ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ 35-30 28/01/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
PHARMACIA - ABOVE & BEYOND 36-53 28/01/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 14η αγωνιστική
ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ - ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 67-63 28/01/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 14η αγωνιστική
NEW MED - SALFO 60-61 27/01/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 13η αγωνιστική
ΚΑΤΣΕΛΗΣ - DRAPEZON 57-68 27/01/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 6η αγωνιστική
GOLDEN CLUBS - ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ 57-35 27/01/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 13η αγωνιστική
LIONS / POLIS - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 50-59 27/01/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 6η αγωνιστική
ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ - ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 49-45 27/01/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 6η αγωνιστική
ΚΥΔΕΠ - ΣΤΕΡΓΙΟΥ 51-43 27/01/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 13η αγωνιστική
MINERVA MARINE - ALPHA BANK 35-40 27/01/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 6η αγωνιστική
OMS - ANIMAL PRINTERS 55-67 27/01/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 6η αγωνιστική
ΤΙΤΑΝΕΣ - ΑΡΚΑΔΕΣ 43-51 27/01/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 6η αγωνιστική
BST / NIGICO - ΑΜΥΝΤΑΣ BC 41-51 27/01/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 13η αγωνιστική
MASSAGE FOR YOU - ΕΛ.ΣΤΑΤ. 45-73 26/01/2019
MELPO - ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ 43-51 26/01/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 6η αγωνιστική
ΠΗΓΑΣΟΣ - ELNAVI 42-52 26/01/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 6η αγωνιστική
KALMAN - ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 55-67 26/01/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 13η αγωνιστική
KIFISSIA24.GR - ΚΑΥΚΑΣ 61-56 25/01/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ - ΕΝΝΑ BC 36-29 25/01/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ - Σ.Υ.Β. 66-62 25/01/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
ABOVE & BEYOND - ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 79-60 25/01/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. 37-53 25/01/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
NIKE FANS - IRED 71-57 24/01/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 2η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. - Ε.Α.Β. 50-56 24/01/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
LEROY MERLIN - P.M.K.C. OSE 50-40 24/01/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
CARSPROFIT4U - ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 65-59 24/01/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 1η αγωνιστική
PDS - ΥΓΕΙΑ 60-57 24/01/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
ENEL GREEN POWER - DIAMOND SHIPBROKING 36-47 24/01/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΜΗΧΜΕ 58-62 24/01/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
VIAN - ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC 40-50 23/01/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
COOL DYNAMIC - INTRASOFT INTERNATIONAL 49-43 23/01/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - LIBERO ST 42-58 23/01/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
VODAFONE 360 - PROFILE SOFTWARE 48-31 23/01/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW - POLYECO 55-53 23/01/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
LASKARIDIS SHIPPING - Ε.Β.Ε.Α. 44-38 23/01/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
THE MARGI - TTEC 44-66 23/01/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
Ο.Λ.Π. COSCO - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 66-78 22/01/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΕΝ.Α.Σ. - ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 65-50 22/01/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
COBALT - Σ.Ε.Τ.Π. 44-62 22/01/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ - ΤΙΤΑΝΕΣ 57-44 22/01/2019
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ 65-52 22/01/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
NICKAN - TECHVISION 51-64 21/01/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
DELOITTE - PHARMACIA 52-42 21/01/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
Σ.Ε.ΤΑΠ. - Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. 47-39 21/01/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 13η αγωνιστική
VETERANS UNION BC - PWC 62-46 21/01/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 13η αγωνιστική
NEW MED - HEALTHCARE 43-68 20/01/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 12η αγωνιστική
ΑΡΚΑΔΕΣ - LIONS / POLIS 59-65 20/01/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 5η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ANIMAL PRINTERS 75-59 20/01/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 5η αγωνιστική
ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ 67-35 20/01/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 5η αγωνιστική
ΚΥΔΕΠ - Δ.Α.Α. 73-40 20/01/2019
ΣΤΕΡΓΙΟΥ - ΑΜΥΝΤΑΣ BC 42-59 20/01/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 12η αγωνιστική
MINERVA MARINE - ΤΙΤΑΝΕΣ 38-40 20/01/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 5η αγωνιστική
ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ - KALMAN 48-69 20/01/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 12η αγωνιστική
ALPHA BANK - OMS 65-75 20/01/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 5η αγωνιστική
BST / NIGICO - GOLDEN CLUBS 44-45 20/01/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 12η αγωνιστική
DRAPEZON - ELNAVI 76-71 19/01/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 5η αγωνιστική
SALFO - ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 66-62 19/01/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 12η αγωνιστική
LIBERO ST - Σ.Ε.ΤΑΠ. 52-57 18/01/2019
ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. - ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW 53-37 18/01/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
Σ.Υ.Β. - ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 81-76 18/01/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
PWC - KALMAN 68-60 18/01/2019
ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ - KIFISSIA24.GR 71-37 18/01/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
DIAMOND SHIPBROKING - ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. 43-54 18/01/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
PROFILE SOFTWARE - VIAN 58-35 18/01/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ - ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ 39-48 18/01/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
NIKE FANS - Ο.Λ.Π. COSCO 72-57 17/01/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
MASSAGE FOR YOU - LEROY MERLIN 47-33 17/01/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ - CARSPROFIT4U 67-65 17/01/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΚΑΥΚΑΣ - Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. 46-40 17/01/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
Δ.Α.Α. - LASKARIDIS SHIPPING 40-50 17/01/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
POLYECO - Ε.Α.Β. 54-59 17/01/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - DELOITTE 76-67 16/01/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
TECHVISION - COBALT 51-57 16/01/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
E-POWER - PDS 67-63 16/01/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
EUROXX - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. 50-60 16/01/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΑΜΥΝΤΑΣ BC - ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 61-40 16/01/2019
THE MARGI - IRED 46-51 16/01/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΤΙΤΑΝ - UNISYSTEMS 37-41 16/01/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
Σ.Ε.Τ.Π. - ROCHE HELLAS 86-31 15/01/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
ERIAL MUSIC - Ε.Β.Ε.Α. 29-44 15/01/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΥΓΕΙΑ - VETERANS UNION BC 39-62 15/01/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ - VODAFONE 360 60-52 15/01/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
INTRASOFT INTERNATIONAL - P.M.K.C. OSE 56-45 15/01/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΜΗΧΜΕ - ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 41-28 15/01/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
REGENCY CASINO - VIAMAX - ALMI 80-62 15/01/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
LIBERO ST - ΕΛ.ΣΤΑΤ. 55-58 14/01/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
ELNAVI - Ε.Α.Β. 35-63 14/01/2019
UNISYSTEMS - ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW 35-31 14/01/2019
GOOGLE - Ο.Λ.Π. COSCO 53-57 14/01/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
PWC - ABOVE & BEYOND 69-77 14/01/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
COOL DYNAMIC - ΕΝ.Α.Σ. 51-54 14/01/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
LASKARIDIS SHIPPING - E-POWER 43-59 14/01/2019
PHARMACIA - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 42-62 14/01/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 12η αγωνιστική
ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ - Σ.Ε.ΤΑΠ. 49-51 14/01/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 12η αγωνιστική
LIONS / POLIS - MINERVA MARINE 49-47 13/01/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 4η αγωνιστική
OMS - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 59-56 13/01/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 4η αγωνιστική
ΣΤΕΡΓΙΟΥ - GOLDEN CLUBS 51-57 13/01/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 11η αγωνιστική
ΚΑΤΣΕΛΗΣ - ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 54-52 13/01/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 4η αγωνιστική
ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ - MELPO 53-33 13/01/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 4η αγωνιστική
ΚΥΔΕΠ - NEW MED 50-48 13/01/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 11η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ - ELNAVI 48-31 13/01/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 4η αγωνιστική
ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ - ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 70-69 13/01/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 11η αγωνιστική
HEALTHCARE - SALFO 53-51 13/01/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 11η αγωνιστική
ΤΙΤΑΝΕΣ - ALPHA BANK 45-64 13/01/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 4η αγωνιστική
BST / NIGICO - KALMAN 38-46 13/01/2019 Α1 Σαββατοκύριακο 11η αγωνιστική
ANIMAL PRINTERS - ΑΡΚΑΔΕΣ 70-83 12/01/2019 Α2 Σαββατοκύριακο 4η αγωνιστική
ΠΗΓΑΣΟΣ - DRAPEZON 62-54 12/01/2019 Α3 Σαββατοκύριακο 4η αγωνιστική
KIFISSIA24.GR - ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 60-59 11/01/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ - ΚΑΥΚΑΣ 101-41 11/01/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
DIAMOND SHIPBROKING - LEROY MERLIN 40-60 11/01/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
PROFILE SOFTWARE - ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC 65-35 11/01/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
NIKE FANS - ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW 73-74 10/01/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
MASSAGE FOR YOU - P.M.K.C. OSE 63-47 10/01/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ - ENEL GREEN POWER 49-60 10/01/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
PDS - EUROXX 59-43 10/01/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
Δ.Α.Α. - Ε.Β.Ε.Α. 65-53 10/01/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
POLYECO - Ο.Λ.Π. COSCO 66-53 10/01/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - Σ.Υ.Β. 35-59 09/01/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 63-74 09/01/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
TECHVISION - ROCHE HELLAS 42-52 09/01/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΥΓΕΙΑ - ABOVE & BEYOND 60-50 09/01/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
E-POWER - VETERANS UNION BC 64-71 09/01/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
VODAFONE 360 - ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ 37-51 09/01/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
RED KINGS - COBALT 40-60 09/01/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΤΙΤΑΝ - NICKAN 41-50 09/01/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΕΝ.Α.Σ. - INTRASOFT INTERNATIONAL 59-45 08/01/2019 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
Σ.Ε.Τ.Π. - LASKARIDIS SHIPPING 44-36 08/01/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΜΗΧΜΕ - ΕΛ.ΣΤΑΤ. 51-47 08/01/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
UNISYSTEMS - ERIAL MUSIC 40-36 08/01/2019 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
REGENCY CASINO - ΕΝΝΑ BC 55-38 08/01/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 22η αγωνιστική
ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ - VIAN 47-37 07/01/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
GOOGLE - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 65-71 07/01/2019 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
PWC - DELOITTE 60-65 07/01/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
PHARMACIA - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. 56-67 07/01/2019 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ - Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. 60-40 07/01/2019 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 11η αγωνιστική
VIAMAX - ALMI - VODAFONE 360 31-39 07/01/2019 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 11η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. - ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 50-40 21/12/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
Ε.Β.Ε.Α. - LASKARIDIS SHIPPING 61-59 21/12/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 2η αγωνιστική
POLYECO - GOOGLE 64-65 21/12/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
ABOVE & BEYOND - E-POWER 50-60 21/12/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. - PWC 51-41 21/12/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. - MASSAGE FOR YOU 58-68 20/12/2018
CARSPROFIT4U - ΕΝ.Α.Σ. 37-46 20/12/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΚΑΥΚΑΣ - ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ 58-51 20/12/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
ENEL GREEN POWER - COOL DYNAMIC 53-43 20/12/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ 53-63 20/12/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
VIAN - VIAMAX - ALMI 55-44 19/12/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - KIFISSIA24.GR 46-51 19/12/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - POLYECO 69-73 19/12/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
VODAFONE 360 - ΕΝΝΑ BC 45-36 19/12/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
NICKAN - UNISYSTEMS 56-45 19/12/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
VETERANS UNION BC - PDS 72-55 19/12/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
LASKARIDIS SHIPPING - TECHVISION 56-54 19/12/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. - ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 82-78 19/12/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
TTEC - GOOGLE 64-49 18/12/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
ERIAL MUSIC - Δ.Α.Α. 53-45 18/12/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
COBALT - ΤΙΤΑΝ 55-36 18/12/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC 55-49 18/12/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
INTRASOFT INTERNATIONAL - MASSAGE FOR YOU 30-63 18/12/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - Σ.Υ.Β. 62-59 18/12/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
Ο.Λ.Π. COSCO - ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. 79-61 17/12/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. - LIBERO ST 61-53 17/12/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
Ε.Β.Ε.Α. - Σ.Ε.Τ.Π. 29-55 17/12/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
DELOITTE - ΥΓΕΙΑ 41-54 17/12/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
EUROXX - PHARMACIA 50-60 17/12/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
Σ.Ε.ΤΑΠ. - ΜΗΧΜΕ 52-53 17/12/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 10η αγωνιστική
ROCHE HELLAS - RED KINGS 53-34 17/12/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 10η αγωνιστική
IRED - Ε.Α.Β. 79-80 17/12/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 19η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΚΑΔΕΣ 73-64 16/12/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 10η αγωνιστική
ELNAVI - ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 41-34 16/12/2018 Α3 Σαββατοκύριακο 3η αγωνιστική
DRAPEZON - ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ 44-75 16/12/2018 Α3 Σαββατοκύριακο 3η αγωνιστική
SALFO - ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ 51-49 16/12/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 10η αγωνιστική
ΑΜΥΝΤΑΣ BC - NEW MED 70-59 16/12/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 10η αγωνιστική
ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ 52-44 16/12/2018 Α3 Σαββατοκύριακο 3η αγωνιστική
ΚΥΔΕΠ - HEALTHCARE 74-77 16/12/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 10η αγωνιστική
MINERVA MARINE - ANIMAL PRINTERS 66-55 16/12/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 3η αγωνιστική
ALPHA BANK - LIONS / POLIS 55-53 16/12/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 3η αγωνιστική
ΤΙΤΑΝΕΣ - OMS 44-65 16/12/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 3η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - BST / NIGICO 49-43 15/12/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 10η αγωνιστική
KALMAN - ΣΤΕΡΓΙΟΥ 65-58 15/12/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 10η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 46-75 14/12/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
Σ.Υ.Β. - Σ.Ε.ΤΑΠ. 46-50 14/12/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ - ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 84-50 14/12/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. - ΥΓΕΙΑ 58-68 14/12/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ - VODAFONE 360 40-25 14/12/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ - LEROY MERLIN 56-27 13/12/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
PDS - ABOVE & BEYOND 60-50 13/12/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΚΑΥΚΑΣ 70-60 13/12/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
KIFISSIA24.GR - ΕΛ.ΣΤΑΤ. 41-48 12/12/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - PHARMACIA 70-55 12/12/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
LIBERO ST - ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ 44-48 12/12/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
TECHVISION - Ε.Β.Ε.Α. 56-45 12/12/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
IRED - ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW 51-52 12/12/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
E-POWER - DELOITTE 52-56 12/12/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
RED KINGS - LASKARIDIS SHIPPING 35-62 12/12/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
THE MARGI - Ε.Α.Β. 65-58 12/12/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΤΙΤΑΝ - ROCHE HELLAS 48-46 12/12/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΕΝ.Α.Σ. - ENEL GREEN POWER 45-40 11/12/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
Σ.Ε.Τ.Π. - Δ.Α.Α. 87-56 11/12/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
COOL DYNAMIC - ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. 63-67 11/12/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ - PROFILE SOFTWARE 65-40 11/12/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΜΗΧΜΕ - Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. 55-41 11/12/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 9η αγωνιστική
UNISYSTEMS - COBALT 57-50 11/12/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
REGENCY CASINO - ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ 43-61 11/12/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
NICKAN - ERIAL MUSIC 66-45 10/12/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
PWC - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. 58-45 10/12/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
ΕΝΝΑ BC - VIAN 31-44 10/12/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
VETERANS UNION BC - EUROXX 72-42 10/12/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
VIAMAX - ALMI - ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC 49-47 10/12/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 9η αγωνιστική
NEW MED - GOLDEN CLUBS 50-66 09/12/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 9η αγωνιστική
ΣΤΕΡΓΙΟΥ - ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 74-69 09/12/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 9η αγωνιστική
ΚΑΤΣΕΛΗΣ - MELPO 31-28 09/12/2018 Α3 Σαββατοκύριακο 2η αγωνιστική
ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ - ELNAVI 60-40 09/12/2018 Α3 Σαββατοκύριακο 2η αγωνιστική
ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ - BST / NIGICO 40-60 09/12/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 20η αγωνιστική
ΚΥΔΕΠ - SALFO 66-67 09/12/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 9η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - MINERVA MARINE 56-44 09/12/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 9η αγωνιστική
DRAPEZON - ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 55-59 09/12/2018 Α3 Σαββατοκύριακο 2η αγωνιστική
HEALTHCARE - ΑΜΥΝΤΑΣ BC 48-50 09/12/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 9η αγωνιστική
ΤΙΤΑΝΕΣ - LIONS / POLIS 48-53 09/12/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 9η αγωνιστική
ANIMAL PRINTERS - ALPHA BANK 77-59 08/12/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 2η αγωνιστική
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ 38-49 08/12/2018 Α3 Σαββατοκύριακο 2η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. - ΕΝ.Α.Σ. 63-68 07/12/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
PROFILE SOFTWARE - VIAMAX - ALMI 52-45 07/12/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
ABOVE & BEYOND - VETERANS UNION BC 50-60 07/12/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. - E-POWER 65-60 07/12/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
P.M.K.C. OSE - ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 49-63 07/12/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. - Σ.Υ.Β. 61-67 06/12/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΚΑΥΚΑΣ - LIBERO ST 38-56 06/12/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
ENEL GREEN POWER - CARSPROFIT4U 37-42 06/12/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
Δ.Α.Α. - TECHVISION 78-83 06/12/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
VIAN - ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ 32-41 05/12/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 46-56 05/12/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - NIKE FANS 78-84 05/12/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
LEROY MERLIN - COOL DYNAMIC 26-43 05/12/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
EUROXX - ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 82-107 05/12/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. - ΥΓΕΙΑ 37-56 05/12/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
TTEC - POLYECO 84-56 04/12/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
Ο.Λ.Π. COSCO - THE MARGI 69-77 04/12/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
ERIAL MUSIC - Σ.Ε.Τ.Π. 42-54 04/12/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
COBALT - NICKAN 66-72 04/12/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
INTRASOFT INTERNATIONAL - DIAMOND SHIPBROKING 41-51 04/12/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ 51-49 04/12/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC - ΕΝΝΑ BC 53-42 04/12/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
Ε.Β.Ε.Α. - RED KINGS 50-33 03/12/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
ROCHE HELLAS - UNISYSTEMS 26-39 03/12/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
GOOGLE - ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. 77-55 03/12/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
DELOITTE - PDS 54-43 03/12/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
Σ.Ε.ΤΑΠ. - KIFISSIA24.GR 49-58 03/12/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 8η αγωνιστική
PHARMACIA - PWC 41-63 03/12/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 8η αγωνιστική
LIONS / POLIS - OMS 68-57 02/12/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 1η αγωνιστική
GOLDEN CLUBS - HEALTHCARE 64-70 02/12/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 8η αγωνιστική
ΚΑΤΣΕΛΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ 73-40 02/12/2018 Α3 Σαββατοκύριακο 1η αγωνιστική
SALFO - BST / NIGICO 37-43 02/12/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 8η αγωνιστική
ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ - DRAPEZON 76-62 02/12/2018 Α3 Σαββατοκύριακο 1η αγωνιστική
ΚΥΔΕΠ - ΑΜΥΝΤΑΣ BC 73-70 02/12/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 19η αγωνιστική
MINERVA MARINE - ΑΡΚΑΔΕΣ 45-50 02/12/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 1η αγωνιστική
ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ - ΣΤΕΡΓΙΟΥ 41-56 02/12/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 8η αγωνιστική
ALPHA BANK - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 48-61 02/12/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 1η αγωνιστική
ΤΙΤΑΝΕΣ - ANIMAL PRINTERS 39-52 02/12/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 1η αγωνιστική
MELPO - ELNAVI 41-46 01/12/2018 Α3 Σαββατοκύριακο 1η αγωνιστική
ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ 41-42 01/12/2018 Α3 Σαββατοκύριακο 1η αγωνιστική
KALMAN - NEW MED 64-48 01/12/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 8η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. - POLYECO 58-67 30/11/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
Σ.Υ.Β. - ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ 59-44 30/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ - VIAN 55-45 30/11/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ - Σ.Ε.ΤΑΠ. 52-40 30/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
LASKARIDIS SHIPPING - ERIAL MUSIC 44-37 30/11/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
ABOVE & BEYOND - EUROXX 50-60 30/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
NIKE FANS - GOOGLE 76-66 29/11/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
CARSPROFIT4U - ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. 63-73 29/11/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ - MASSAGE FOR YOU 55-60 29/11/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
PDS - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 61-47 29/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
ENEL GREEN POWER - INTRASOFT INTERNATIONAL 40-56 29/11/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΕΛ.ΣΤΑΤ. 63-70 29/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΚΑΥΚΑΣ 44-42 28/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
TECHVISION - Σ.Ε.Τ.Π. 58-66 28/11/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
IRED - Ο.Λ.Π. COSCO 57-63 28/11/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW - TTEC 40-57 28/11/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
E-POWER - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. 83-57 28/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ - ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC 53-54 28/11/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
RED KINGS - Δ.Α.Α. 55-45 28/11/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
THE MARGI - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 58-83 28/11/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΥΓΕΙΑ - PHARMACIA 61-53 28/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΤΙΤΑΝ - Ε.Β.Ε.Α. 50-52 28/11/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΕΝ.Α.Σ. - LEROY MERLIN 83-31 27/11/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
COBALT - ERIAL MUSIC 64-43 27/11/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΜΗΧΜΕ - LIBERO ST 47-46 27/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
UNISYSTEMS - LASKARIDIS SHIPPING 44-50 27/11/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
COOL DYNAMIC - P.M.K.C. OSE 44-33 26/11/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
KIFISSIA24.GR - Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. 52-58 26/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 7η αγωνιστική
NICKAN - ROCHE HELLAS 72-38 26/11/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
PWC - ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 78-106 26/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΕΝΝΑ BC - PROFILE SOFTWARE 50-42 26/11/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
VETERANS UNION BC - DELOITTE 57-43 26/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ - ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ 66-71 26/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
VIAMAX - ALMI - ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ 40-47 26/11/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 7η αγωνιστική
ΣΤΕΡΓΙΟΥ - BST / NIGICO 36-45 25/11/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 7η αγωνιστική
ΑΜΥΝΤΑΣ BC - SALFO 53-57 25/11/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 7η αγωνιστική
MINERVA MARINE - ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ 59-48 25/11/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 4ος όμιλος 1η αγωνιστική
PREMIER TAX FREE - ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ 46-49 25/11/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 7η αγωνιστική
ΚΥΔΕΠ - GOLDEN CLUBS 60-55 25/11/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 7η αγωνιστική
ALPHA BANK - ELNAVI 47-48 25/11/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
HEALTHCARE - KALMAN 66-65 25/11/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 7η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - NEW MED 45-48 24/11/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 7η αγωνιστική
ANIMAL PRINTERS - MELPO 74-60 24/11/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 3ος όμιλος 1η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. - ENEL GREEN POWER 50-40 23/11/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ - Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. 67-55 23/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW - ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. 54-37 23/11/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 1η αγωνιστική
DELOITTE - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 48-45 23/11/2018
DIAMOND SHIPBROKING - ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 50-40 23/11/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
PROFILE SOFTWARE - ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ 37-41 23/11/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. - VETERANS UNION BC 61-73 23/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
P.M.K.C. OSE - ΕΝ.Α.Σ. 39-61 23/11/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
MASSAGE FOR YOU - COOL DYNAMIC 59-49 22/11/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΥΔΕΠ 63-64 22/11/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 16η αγωνιστική
LEROY MERLIN - CARSPROFIT4U 48-59 22/11/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΚΑΥΚΑΣ - ΜΗΧΜΕ 30-53 22/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. - PDS 57-70 22/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
Ε.Β.Ε.Α. - UNISYSTEMS 35-32 22/11/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
Δ.Α.Α. - ΤΙΤΑΝ 53-52 22/11/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
POLYECO - NIKE FANS 58-66 22/11/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - IRED 61-57 21/11/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
VODAFONE 360 - REGENCY CASINO 30-43 21/11/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
LIBERO ST - Σ.Υ.Β. 40-50 21/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
EUROXX - PWC 63-67 21/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
DIAMOND SHIPBROKING - ΕΝ.Α.Σ. 50-57 21/11/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
LASKARIDIS SHIPPING - NICKAN 65-79 21/11/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
TTEC - ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. 56-45 20/11/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
ERIAL MUSIC - TECHVISION 41-42 20/11/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
Σ.Ε.Τ.Π. - RED KINGS 67-36 20/11/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΥΓΕΙΑ - ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 66-51 20/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΕΝΝΑ BC 58-38 20/11/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
P.M.K.C. OSE - INTRASOFT INTERNATIONAL 41-57 20/11/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 1η αγωνιστική
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 55-32 20/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC - ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ 40-74 20/11/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
ROCHE HELLAS - COBALT 55-68 19/11/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
GOOGLE - THE MARGI 57-78 19/11/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
Ε.Α.Β. - ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW 95-88 19/11/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
DELOITTE - ABOVE & BEYOND 60-50 19/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
Σ.Ε.ΤΑΠ. - ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 56-32 19/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
PHARMACIA - E-POWER 76-69 19/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ - KIFISSIA24.GR 63-62 19/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
GOLDEN CLUBS - ΑΜΥΝΤΑΣ BC 62-70 18/11/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 6η αγωνιστική
ΚΑΤΣΕΛΗΣ - MELPO 44-52 18/11/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 3ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΑΡΚΑΔΕΣ - MINERVA MARINE 59-44 18/11/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 4ος όμιλος 6η αγωνιστική
BST / NIGICO - PREMIER TAX FREE 55-35 18/11/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 6η αγωνιστική
ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ - NEW MED 33-34 18/11/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 6η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - HEALTHCARE 69-61 17/11/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 6η αγωνιστική
ANIMAL PRINTERS - OMS 61-57 17/11/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 3ος όμιλος 6η αγωνιστική
ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΤΙΤΑΝΕΣ 53-56 17/11/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 6η αγωνιστική
KALMAN - ΚΥΔΕΠ 64-42 17/11/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 6η αγωνιστική
KIFISSIA24.GR - LIBERO ST 61-66 16/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. - INTRASOFT INTERNATIONAL 47-30 16/11/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
Σ.Υ.Β. - ΜΗΧΜΕ 65-47 16/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ - PROFILE SOFTWARE 69-55 16/11/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
ROCHE HELLAS - ERIAL MUSIC 40-45 16/11/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
Σ.Ε.Τ.Π. - ΤΙΤΑΝ 50-40 16/11/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
ABOVE & BEYOND - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 50-60 16/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ - ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ 43-53 16/11/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
NIKE FANS - ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. 80-54 15/11/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
CARSPROFIT4U - P.M.K.C. OSE 35-42 15/11/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
Ε.Α.Β. - TTEC 83-74 15/11/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
PWC - ΥΓΕΙΑ 52-59 15/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 16η αγωνιστική
ENEL GREEN POWER - LEROY MERLIN 47-28 15/11/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. 62-53 15/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - Σ.Ε.ΤΑΠ. 35-45 14/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
IRED - GOOGLE 65-50 14/11/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW - Ο.Λ.Π. COSCO 71-74 14/11/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
E-POWER - ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 86-93 14/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
PDS - PHARMACIA 66-58 14/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
RED KINGS - TECHVISION 30-47 14/11/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
THE MARGI - POLYECO 80-56 14/11/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΕΝ.Α.Σ. - MASSAGE FOR YOU 50-51 13/11/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
COBALT - LASKARIDIS SHIPPING 53-52 13/11/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - ΚΑΥΚΑΣ 76-54 13/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
UNISYSTEMS - Δ.Α.Α. 67-59 13/11/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
REGENCY CASINO - VIAN 56-51 13/11/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
COOL DYNAMIC - DIAMOND SHIPBROKING 53-42 12/11/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
NICKAN - Ε.Β.Ε.Α. 71-48 12/11/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
DELOITTE - EUROXX 50-40 12/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΕΝΝΑ BC - VIAMAX - ALMI 44-32 12/11/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
VETERANS UNION BC - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. 88-27 12/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
LIONS / POLIS - ALPHA BANK 56-45 11/11/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 5η αγωνιστική
NEW MED - BST / NIGICO 29-44 11/11/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 5η αγωνιστική
GOLDEN CLUBS - SALFO 43-49 11/11/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 5η αγωνιστική
ΑΡΚΑΔΕΣ - ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ 72-53 11/11/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 4ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΑΜΥΝΤΑΣ BC - KALMAN 59-60 11/11/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 5η αγωνιστική
PREMIER TAX FREE - ΣΤΕΡΓΙΟΥ 28-56 11/11/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 5η αγωνιστική
MINERVA MARINE - ΠΗΓΑΣΟΣ 40-39 11/11/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 4ος όμιλος 5η αγωνιστική
OMS - MELPO 63-42 11/11/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 3ος όμιλος 5η αγωνιστική
HEALTHCARE - ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ 72-48 11/11/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 5η αγωνιστική
ΤΙΤΑΝΕΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 47-54 11/11/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 5η αγωνιστική
ANIMAL PRINTERS - ΚΑΤΣΕΛΗΣ 70-53 10/11/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 3ος όμιλος 5η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. - THE MARGI 44-69 09/11/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. - DELOITTE 57-49 09/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
P.M.K.C. OSE - ENEL GREEN POWER 42-33 09/11/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
VIAMAX - ALMI - ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ 33-34 08/11/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
LEROY MERLIN - ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. 29-59 08/11/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΚΑΥΚΑΣ - Σ.Υ.Β. 32-49 08/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
LIBERO ST - ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ 54-71 08/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
Δ.Α.Α. - NICKAN 40-50 08/11/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
POLYECO - IRED 49-62 08/11/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. - ABOVE & BEYOND 60-50 08/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
VIAN - VODAFONE 360 55-45 07/11/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW 78-65 07/11/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - PDS 88-57 07/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
TECHVISION - ΤΙΤΑΝ 48-32 07/11/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
EUROXX - ΥΓΕΙΑ 40-50 07/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
MASSAGE FOR YOU - CARSPROFIT4U 56-39 07/11/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
LASKARIDIS SHIPPING - ROCHE HELLAS 47-42 07/11/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
TTEC - NIKE FANS 56-68 06/11/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
Ο.Λ.Π. COSCO - Ε.Α.Β. 87-72 06/11/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
Σ.Ε.Τ.Π. - UNISYSTEMS 52-31 06/11/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
ERIAL MUSIC - RED KINGS 50-43 06/11/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ 52-48 06/11/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
INTRASOFT INTERNATIONAL - ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 52-37 06/11/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΜΗΧΜΕ - KIFISSIA24.GR 66-47 06/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC - REGENCY CASINO 48-72 06/11/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. - ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 57-62 05/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
Ε.Β.Ε.Α. - COBALT 51-59 05/11/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
PWC - E-POWER 51-59 05/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
Σ.Ε.ΤΑΠ. - ΕΛ.ΣΤΑΤ. 59-62 05/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
PHARMACIA - VETERANS UNION BC 56-66 05/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 63-67 05/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΣΤΕΡΓΙΟΥ - NEW MED 39-45 04/11/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 4η αγωνιστική
ELNAVI - LIONS / POLIS 50-60 04/11/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 2ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΚΑΤΣΕΛΗΣ - OMS 36-50 04/11/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 3ος όμιλος 4η αγωνιστική
SALFO - PREMIER TAX FREE 53-43 04/11/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 4η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 51-36 04/11/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 1ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΣΑΛΒΑΡΑ - MINERVA MARINE 44-48 04/11/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 4ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ - ΚΥΔΕΠ 46-61 04/11/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 4η αγωνιστική
BST / NIGICO - HEALTHCARE 31-45 04/11/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 4η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΜΥΝΤΑΣ BC 62-53 03/11/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 4η αγωνιστική
MELPO - ANIMAL PRINTERS 63-73 03/11/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 3ος όμιλος 4η αγωνιστική
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΡΚΑΔΕΣ 44-49 03/11/2018 Α2 Σαββατοκύριακο 4ος όμιλος 4η αγωνιστική
KALMAN - GOLDEN CLUBS 66-58 03/11/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 4η αγωνιστική
KIFISSIA24.GR - Σ.Υ.Β. 55-60 02/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. - P.M.K.C. OSE 58-44 02/11/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ ΑΒΕΣ - VIAMAX - ALMI 45-28 02/11/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ - ΜΗΧΜΕ 57-52 02/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
ABOVE & BEYOND - PHARMACIA 50-60 02/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
LEROY MERLIN - INTRASOFT INTERNATIONAL 17-35 01/11/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
PDS - PWC 57-80 01/11/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
ENEL GREEN POWER - MASSAGE FOR YOU 61-71 01/11/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - LIBERO ST 75-67 01/11/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ - ΕΝΝΑ BC 37-27 01/11/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW - GOOGLE 66-51 31/10/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ 51-46 31/10/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
VODAFONE 360 - ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC 56-41 31/10/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
IRED - ΕΛ.ΠΕ Β.Ε.Α. 71-40 31/10/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
E-POWER - ΥΓΕΙΑ 48-77 31/10/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
THE MARGI - NIKE FANS 47-74 31/10/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
ΤΙΤΑΝ - RED KINGS 27-31 31/10/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
CARSPROFIT4U - DIAMOND SHIPBROKING 53-37 30/10/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
COBALT - Δ.Α.Α. 76-75 30/10/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
ΕΛ.ΣΤΑΤ. - Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. 61-34 30/10/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
UNISYSTEMS - TECHVISION 50-57 30/10/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
REGENCY CASINO - PROFILE SOFTWARE 61-55 30/10/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
Ο.Λ.Π. COSCO - TTEC 57-69 29/10/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
NICKAN - Σ.Ε.Τ.Π. 80-75 29/10/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
Ε.Α.Β. - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 67-79 29/10/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
DELOITTE - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. 46-32 29/10/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
Σ.Ε.ΤΑΠ. - ΚΑΥΚΑΣ 56-52 29/10/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
ROCHE HELLAS - Ε.Β.Ε.Α. 33-48 29/10/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
VETERANS UNION BC - ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 74-82 29/10/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
Σ.Υ.Β. - ΦΑΡΜΑΣΕΡΒΙΣ 47-51 26/10/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 2η αγωνιστική
LIBERO ST - ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 45-41 26/10/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 2η αγωνιστική
HEALTHCARE - NEW MED 76-38 26/10/2018 Α1 Σαββατοκύριακο 1η αγωνιστική
DIAMOND SHIPBROKING - ENEL GREEN POWER 40-50 26/10/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 2η αγωνιστική
P.M.K.C. OSE - LEROY MERLIN 45-34 26/10/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 2η αγωνιστική
PROFILE SOFTWARE - VODAFONE 360 57-50 26/10/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 2η αγωνιστική
ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΕΝ.Α.Σ. 46-80 25/10/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 2η αγωνιστική
ΚΑΥΚΑΣ - KIFISSIA24.GR 39-50 25/10/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 2η αγωνιστική
Δ.Α.Α. - ROCHE HELLAS 43-36 25/10/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 2η αγωνιστική
POLYECO - ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW 55-46 25/10/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 2η αγωνιστική
RED KINGS - UNISYSTEMS 30-40 25/10/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 2η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ABOVE & BEYOND 60-50 24/10/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 2η αγωνιστική
MASSAGE FOR YOU - ΕΛ.ΠΕ.ΠΣΕΕΠ. 41-67 24/10/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 2η αγωνιστική
ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - Ο.Λ.Π. COSCO 68-61 24/10/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 2η αγωνιστική
TECHVISION - NICKAN 57-70 24/10/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 2η αγωνιστική
EUROXX - E-POWER 81-87 24/10/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 2η αγωνιστική
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥ.Π.Ε. - Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 47-77 24/10/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 2η αγωνιστική
TTEC - THE MARGI 62-57 23/10/2018 Α1 Καθημερινές 1ος όμιλος 2η αγωνιστική
Σ.Ε.Τ.Π. - COBALT 58-60 23/10/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 2η αγωνιστική
ERIAL MUSIC - ΤΙΤΑΝ 36-45 23/10/2018 Α2 Καθημερινές 2ος όμιλος 2η αγωνιστική
ΥΓΕΙΑ - PDS 63-73 23/10/2018 Α1 Καθημερινές 2ος όμιλος 2η αγωνιστική
ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ - REGENCY CASINO 54-45 23/10/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 2η αγωνιστική
INTRASOFT INTERNATIONAL - COOL DYNAMIC 28-35 23/10/2018 Α3 Καθημερινές 1ος όμιλος 2η αγωνιστική
ΜΗΧΜΕ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 60-52 23/10/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 2η αγωνιστική
ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ BC - VIAN 65-71 23/10/2018 Α3 Καθημερινές 2ος όμιλος 2η αγωνιστική
Σ.Ε.Ν.Τ.Τ. - Σ.Ε.ΤΑΠ. 62-68 22/10/2018 Α2 Καθημερινές 1ος όμιλος 2η αγωνιστική
GOOGLE - Ε.Α.Β. 58-54 22/10/2018 Α1 Καθημερινές